Poprzednie częściTW 08# 02 Aneta dzieciobójczyni cz 1  

TW 08# 02 Aneta dzieciobójczynią cz 2 ostatnia

Kobieta, po powrocie do domu z komisariatu usiadła w kuchni. Z szuflady wyciągnęła zeszyt z napisem pamiętnik i zapisała słowa o następującej treści.

 

Nazywam się Aneta i zrobiłam coś bardzo złego, a mianowicie zabiłam swojego synka, który był taki bezbronny, a ja z kamiennym wyrazem twarzy go pozbawiłam życia.

Wzięłam z kuchni młotek do ubijania mięsa poszłam do jego na paluszkach podeszłam do łóżeczka, gdzie Kamil słodko spał. I zaczęłam bez opamiętania uderzać w głowę krew tryskała na wszystkie strony. Ciało razem z narzędziem zbrodni zawinęła w prześcieradło i zakopała w ogrodzie na tyłach kamienicy.

A potem zgłosiłam na policję zaginięcie odgrywając scenkę rozpaczy, ale policjant był tak głupi, że nawet tego nie zauważył.

Nigdy nie odnajdą Kamila ciała, a nawet jeśli to nastąpi to mnie, już tu nie będzie, gdyż nie zamierzam tak łatwo się poddać.

 

Aneta

 

Następnie udała się do sypialni, gdzie spakowała najpotrzebniejsze rzeczy i opuściła mieszkanie. Wsiadła do zaparkowanego przed budynkiem czerwonego poloneza i odjechała.

Miesiąc później ktoś przypadkowo w ogrodzie odkopał ciało chłopca. W pierwszej chwili nie skojarzyli, że to jest zaginiony Kamil, ale później, po dokładnym zbadaniu potwierdziło się, że był to syn Anety. Mieszkańcy byli w szoku, że ta miła aptekarka była dzieciobójczynią.

Policja przeszukała jej mieszkanie i znalazła pamiętnik, po przeczytaniu go byli w szoku i wystawili za nią list gończy.

Średnia ocena: 2.3  Głosów: 4

Zaloguj się, aby ocenić opowiadanie

Komentarze

 • Trening Wyobraźni tydzień temu
  Witamy kolejną część tekstu! :)
 • jesień2018 tydzień temu
  Hej, Margerita, lektura zostawiła mnie z szeregiem pytań. Najważniejsze chyba są dwa: 1. Dlaczego Aneta szukała synka w całym domu po powrocie z pracy, skoro wiedziała, że nie żyje (i nikt na to nie patrzył)? 2. Po co napisała ten list, skoro wcale nie chciała zostać złapana? Pozdrawiam:)
 • Margerita tydzień temu
  Dzięki za przeczytanie bo tylko udawała
 • sensol tydzień temu
  Margerita - Ty chyba piszesz te teksty w jakimś letargu. normalnie masakra
 • Margerita tydzień temu
  co masz na myśli
 • sensol tydzień temu
  Margerita że to nie ma sensu (patrz komentarz jesieni). tak jakbys nie pamiętała pisząc, co napisałaś dwa wersy wcześniej
 • sensol tydzień temu
  powinnas przed publikacją przeczytać uważnie swoje dzieło
 • pkropka tydzień temu
  Zaskoczyło mnie, że jednak go zabiła. Mam tylko pytanie - czemu?
 • Margerita 6 dni temu
  Dzięki to już ona sama wie
 • Ritha 6 dni temu
  Coś chyba nie miałaś za bardzo pomysłu, Marg. Po łebkach to opowiadanie, ostatnie z koniem było lepsze :p
 • Margerita 6 dni temu
  Masz rację

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania