Oj Zerka! No naprawdę - świetny tekst zdanie mym... jeno za krótki ( ale mogło nie być wcale, więc dd nie marudź)
Bardzo wyobrażeiowo napisałaś i takim fajnym stylem zdaniowym... i z przesłaniem. Taki Twój, ale jakby ciutkę inny.
Istna ''umoczona odchyłka''.→Ostatnie zdanie!!! Pozdrawiam:)) -5.
Dekaos Straszny jest ten zestaw.
Napisałam w ramach odchylenia od normy. :) Miał być horror, ale... Nic z tego.
Przerwa mi nie służy.
Dzięki za pocieszający koment.
No cóż przeczytałem, ale jak widzę trochę za mądry tekst jak na mnie, bo pewnie pełno tu jakiś metafor, przenośni i innych takich mądrych rzeczy. Nie oceniam, bom na to za słaby.
"Wymarliby tak wszyscy i wszystko" - coś mi tu zgrzyta. Ale może tylko mnie :-) Uciekła kropeczka po "moczymordy" - i chyba razem. Jednak może to celowe...
"Mieszkańcy składali statki z papieru, pływaliby tak po szeroki wodach księgowego morza, gdyby nie nagła zmiana pogody." - a może papieru[.] Płynęliby... (sugestia, niekoniecznie udana)
Zestaw jak zestaw. Dla mnie wszystkie są straszne :-) Raz siądzie, raz nie. Taka zabawa. Wszak to trening :-)
Mane Zestaw od Ciebie, mały koszmar przeżywałam, bo za cholerę nie mogłam wykrzesać nic z tego połączenia.
Królowa to najgorsza gadzina jaka mogła mi się trafić. :) Skojarzenie okrutne z jedną bajkową postacią i trudno było z tego wybrnąć.
Dzięki za sugestie i przybycie.
Przeczytane. Szkoda, że nie pociagnęłaś tego dłużej. Lubię takie dziwne historie, o ile nie trwają trzy łyki kawy : ( Początek jeszcze zrozumiałam, a później już nie bardzo z tymi wezami :D
Hej :)
Bardzo mi się podoba, choć nie tak bardzo jak Mroczny i snajper - tamte klimaty są wciąż nr 1 :)
Niemniej tu też pojechałaś, sporo mistycyzmu, swoistego klimatu, nadprzestrzennej atmosfery. Super.
Pozdrawiam
Komentarze (29)
Oj Zerka! No naprawdę - świetny tekst zdanie mym... jeno za krótki ( ale mogło nie być wcale, więc dd nie marudź)
Bardzo wyobrażeiowo napisałaś i takim fajnym stylem zdaniowym... i z przesłaniem. Taki Twój, ale jakby ciutkę inny.
Istna ''umoczona odchyłka''.→Ostatnie zdanie!!! Pozdrawiam:)) -5.
Dekaos Straszny jest ten zestaw.
Napisałam w ramach odchylenia od normy. :) Miał być horror, ale... Nic z tego.
Przerwa mi nie służy.
Dzięki za pocieszający koment.
Zerka. Napisałem całkiem szczerze. Twój sty jest... no dobra milczę jak głuchonieme zwłoki:)
...styl...*
Dekaos Wierze w Twoje intencje. ;)
Możesz podać jaki miałaś zestaw? Bardzo mi się podoba, takie trochę Mrożkowskie, a ja lubię Mrożka :)
Belladonna Podałam zestaw. Poza tym do wielkich pisarzy to mi daleko. Miło, że Ci się podoba ten twór. :)
Kto mówił, że ma być na kilometry? Lubię takie abstrakcyjne zabawy.
JamCi U mnie to tylko cm, czasami jeszcze mniejsze jednostki. Dzięki. :)
00.00 bardzo dobrze się czytało więc ja też dzięki.
Witamy nowy tekst! :)
I wrzuć link w wolnej chwili, ok?
TW Dobrze, dzięki. :)
Bardzo... Dekaosowe. Noo, tak mroczno-Dekaosowe. To plus.
Jest widoczny pośpiech - to minus.
Opisy plastyczne. Łatwo zwizualizowac se.
Can Tak, pewnie tak podobne. :)
Pośpiech w tym wypadku był niezbędny.
Dzięki i tu za wizytację. :)
No cóż przeczytałem, ale jak widzę trochę za mądry tekst jak na mnie, bo pewnie pełno tu jakiś metafor, przenośni i innych takich mądrych rzeczy. Nie oceniam, bom na to za słaby.
Ozar Trudno jest ocenić ten odstrzał, rozumiem Twoje podejście. :)
Ja jako chyba jedyny na tym portalu zawsze pisze co czuje.
Ozar Nie tylko Ty i to jest dobra cecha.
Pozdrawiam.
"Wymarliby tak wszyscy i wszystko" - coś mi tu zgrzyta. Ale może tylko mnie :-) Uciekła kropeczka po "moczymordy" - i chyba razem. Jednak może to celowe...
"Mieszkańcy składali statki z papieru, pływaliby tak po szeroki wodach księgowego morza, gdyby nie nagła zmiana pogody." - a może papieru[.] Płynęliby... (sugestia, niekoniecznie udana)
Zestaw jak zestaw. Dla mnie wszystkie są straszne :-) Raz siądzie, raz nie. Taka zabawa. Wszak to trening :-)
Mane Zestaw od Ciebie, mały koszmar przeżywałam, bo za cholerę nie mogłam wykrzesać nic z tego połączenia.
Królowa to najgorsza gadzina jaka mogła mi się trafić. :) Skojarzenie okrutne z jedną bajkową postacią i trudno było z tego wybrnąć.
Dzięki za sugestie i przybycie.
00.00 Chyba nie ode mnie. Bo ja tylko szamba rozdawałem ostatnio :p
Mane O przepraszam, to był Marzyciel. :)
Przeczytane. Szkoda, że nie pociagnęłaś tego dłużej. Lubię takie dziwne historie, o ile nie trwają trzy łyki kawy : ( Początek jeszcze zrozumiałam, a później już nie bardzo z tymi wezami :D
Jolka Pociągnąć mogłam, wyszłaby z tego niezła abstrakcja. :)
Cieszę się z Twoich odwiedzin. :)
Hej :)
Bardzo mi się podoba, choć nie tak bardzo jak Mroczny i snajper - tamte klimaty są wciąż nr 1 :)
Niemniej tu też pojechałaś, sporo mistycyzmu, swoistego klimatu, nadprzestrzennej atmosfery. Super.
Pozdrawiam
Hej Aga!
Pozwoliłam sobie na odlot w nieznane rejony. :)
Dzięki za pozytyw. :)
Pozdrawiam. :)
Piękna wizja. Szkoda, że takie króciutkie, bo z przyjemnością poczytałabym jeszcze.
Kropka Może kiedyś napiszę coś dłuższego. :)
Dzięki za odwiedziny. :)
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania