Skasowane

....

Średnia ocena: 5.0  Głosów: 5

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (26)

  • Witamy nowy tekst! :)
    Idziesz jak burza, Mane!

  • Mane Tekel Fares 14.09.2019

    Na szampana mam smaka, to i się staram.

  • Mane Tekel Fares szalejesz kolego :))
    Dobry przykład dla pozostałych :))
    Podlecę czytać później....

  • betti 14.09.2019

    Mane, przeczytałam. Nietrudno - razem. Widziałam też jakiś brak przecinków, rzuć okiem.

    Historia super. Cieszę się, że tak dobrze, a raczej bardzo dobrze wywiązałeś się z zestawu. Gratulacje!

  • Mane Tekel Fares 14.09.2019

    Byków pewnie sporo się znajdzie, bo przyznaje trochę w pośpiechu to wrzucałem. Dziękuję za wizytę i dobre słowo.

  • pkropka 14.09.2019

    Nieźle Mane, gratuluję nadrabiania zaległości :D
    "Wyszedł z słusznego założenia" - ze
    Ciekawa historia. Z jednego więzienia trafił do drugiego. Które gorsze?

  • Mane Tekel Fares 15.09.2019

    To zależy, czy w duszy jest typem monogamisty, czy nie -:)

  • Dzień dobry!
    Przypominamy o obdarowywaniu zestawami – dziś o godz. 20.00.
    Pozdrawiamy :)

  • szopciuszek 15.09.2019

    Hej, długo myślałam o Twoim opowiadaniu ;) Biedny, stary profesor nie pomyślał, że może mu jego dzieło wyjść aż za dobrze. No prawie.
    Ogółem fajne wykorzystanie zestawu. ;)

  • Mane Tekel Fares 15.09.2019

    W sumie nie pomyślałem, że można współczuć profesorowi -:)

  • Mane Tekel Fares, oto Twój zestaw:
    Postać: Morderca-kanalarz
    Zdarzenie: Czerwone światło

    Gatunek (do wyboru): Postapo lub (pod kątem Antologii) Horror i pochodne
    Czas na pisanie: 29 września (niedziela) godz. 19.00

    Powodzenia :)

  • Agnieszka Gu 16.09.2019

    Ritha, Ritha, Ritha hahahahaha Musisz tu przyleźć, Sprawa jest hahaha

    Oj Mane, Mane - półpauza - przy wciśniętym alcie + naciskaj po kolei: 0150

    Świetne opko. Zdobywca ofiarą :))
    Pozdrowionka :))

  • Ritha 16.09.2019

    Czo?

  • Ritha 16.09.2019

    Zara byde czytać Manego, mam go ustawionego we kolejce :)))

  • Ritha 16.09.2019

    *Ritha, w tabeli znaków Libre Office nie mogę znaleźć półpauzy. - aaaa, no dokładnie tak jak Aga mówi

  • Mane Tekel Fares 16.09.2019

    No to MS to lepiej rozwiązał ctrl alt num- albo ctrl num-

  • Ritha 16.09.2019

    „— Jestem pewna, że impulsy hipnotyczne…—„ – zabrakło spacji przed drugą pauzą
    „Spojrzała przez szybę w przeciwległym krańcu laboratorium Przy ścianach obszernej Sali” – zdaje się, że brakuje kropki
    „— Na imię mam Venus” – tutaj też
    „Niemal w tym samym momencie poczuł ciepły oddech na szyi[,] a chłodne usta musnęły ucho.”

    Dobree, fajne, ciekawe, sposób narracji mi się podoba, nie jest rozwleczona, wyrabiasz się, Mane.
    Pozdrówki

  • Mane Tekel Fares 16.09.2019

    No, wyrabiam... jak majtki w kroku :p

  • Ritha 16.09.2019

    Mane Tekel Fares :)))

  • Ritha 16.09.2019

    Mane Tekel Fares :))))

  • Ritha 16.09.2019

    oj

  • Mane Tekel Fares 16.09.2019

    Ritha Można też powiedzieć, "jak gówno w betoniarce". Ale to już chyba niesmaczne. xd

  • Ritha 16.09.2019

    E tam, mam elastyczne poczucie estetyki ;)

  • Mane Tekel Fares 16.09.2019

    Ritha hahahaha

  • Ritha 16.09.2019

    No taka prawda :)

  • Dzień dobry!
    Przypominamy o obdarowywaniu zestawami – jutro o godz. 20.00.
    Pozdrawiamy :)

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania