Nieźle Mane, gratuluję nadrabiania zaległości :D
"Wyszedł z słusznego założenia" - ze
Ciekawa historia. Z jednego więzienia trafił do drugiego. Które gorsze?
Hej, długo myślałam o Twoim opowiadaniu ;) Biedny, stary profesor nie pomyślał, że może mu jego dzieło wyjść aż za dobrze. No prawie.
Ogółem fajne wykorzystanie zestawu. ;)
„— Jestem pewna, że impulsy hipnotyczne…—„ – zabrakło spacji przed drugą pauzą
„Spojrzała przez szybę w przeciwległym krańcu laboratorium Przy ścianach obszernej Sali” – zdaje się, że brakuje kropki
„— Na imię mam Venus” – tutaj też
„Niemal w tym samym momencie poczuł ciepły oddech na szyi[,] a chłodne usta musnęły ucho.”
Dobree, fajne, ciekawe, sposób narracji mi się podoba, nie jest rozwleczona, wyrabiasz się, Mane.
Pozdrówki
Komentarze (26)
Witamy nowy tekst! :)
Idziesz jak burza, Mane!
Na szampana mam smaka, to i się staram.
Mane Tekel Fares szalejesz kolego :))
Dobry przykład dla pozostałych :))
Podlecę czytać później....
Mane, przeczytałam. Nietrudno - razem. Widziałam też jakiś brak przecinków, rzuć okiem.
Historia super. Cieszę się, że tak dobrze, a raczej bardzo dobrze wywiązałeś się z zestawu. Gratulacje!
Byków pewnie sporo się znajdzie, bo przyznaje trochę w pośpiechu to wrzucałem. Dziękuję za wizytę i dobre słowo.
Nieźle Mane, gratuluję nadrabiania zaległości :D
"Wyszedł z słusznego założenia" - ze
Ciekawa historia. Z jednego więzienia trafił do drugiego. Które gorsze?
To zależy, czy w duszy jest typem monogamisty, czy nie -:)
Dzień dobry!
Przypominamy o obdarowywaniu zestawami – dziś o godz. 20.00.
Pozdrawiamy :)
Hej, długo myślałam o Twoim opowiadaniu ;) Biedny, stary profesor nie pomyślał, że może mu jego dzieło wyjść aż za dobrze. No prawie.
Ogółem fajne wykorzystanie zestawu. ;)
W sumie nie pomyślałem, że można współczuć profesorowi -:)
Mane Tekel Fares, oto Twój zestaw:
Postać: Morderca-kanalarz
Zdarzenie: Czerwone światło
Gatunek (do wyboru): Postapo lub (pod kątem Antologii) Horror i pochodne
Czas na pisanie: 29 września (niedziela) godz. 19.00
Powodzenia :)
Ritha, Ritha, Ritha hahahahaha Musisz tu przyleźć, Sprawa jest hahaha
Oj Mane, Mane - półpauza - przy wciśniętym alcie + naciskaj po kolei: 0150
Świetne opko. Zdobywca ofiarą :))
Pozdrowionka :))
Czo?
Zara byde czytać Manego, mam go ustawionego we kolejce :)))
*Ritha, w tabeli znaków Libre Office nie mogę znaleźć półpauzy. - aaaa, no dokładnie tak jak Aga mówi
No to MS to lepiej rozwiązał ctrl alt num- albo ctrl num-
„— Jestem pewna, że impulsy hipnotyczne…—„ – zabrakło spacji przed drugą pauzą
„Spojrzała przez szybę w przeciwległym krańcu laboratorium Przy ścianach obszernej Sali” – zdaje się, że brakuje kropki
„— Na imię mam Venus” – tutaj też
„Niemal w tym samym momencie poczuł ciepły oddech na szyi[,] a chłodne usta musnęły ucho.”
Dobree, fajne, ciekawe, sposób narracji mi się podoba, nie jest rozwleczona, wyrabiasz się, Mane.
Pozdrówki
No, wyrabiam... jak majtki w kroku :p
Mane Tekel Fares :)))
Mane Tekel Fares :))))
oj
Ritha Można też powiedzieć, "jak gówno w betoniarce". Ale to już chyba niesmaczne. xd
E tam, mam elastyczne poczucie estetyki ;)
Ritha hahahaha
No taka prawda :)
Dzień dobry!
Przypominamy o obdarowywaniu zestawami – jutro o godz. 20.00.
Pozdrawiamy :)
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania