Cytaty :)

Ktokolwiek
18.04.2015
Tutaj piszcie swoje ulubione cytaty np. Z książek lub filmów, a nawet z opowiadań z tego portalu :)
Ktokolwiek
18.04.2015
Ja lubię : pieniądze nie mogą kupić szczęścia, ale ma kupić nutellę, a to to samo" to nawet nie jest z żadnej książki, przeczytałam to gdzieś w internecie :)
Ktokolwiek
18.04.2015
Albo cytat Jack'a Sparrowa " Problemem nie jest problem. Problemem jest twoje nastawienie do problemu."
NataliaO
18.04.2015
Jeszcze bardziej mnie boli wyobrażanie sobie, że jesteś z kimś innym i zostawiasz za sobą moją obecność, a może nieobecność, którą ukryliśmy w naszych ramionach.
LinOleUm
18.04.2015
- Dobranoc wam...
- Huh?! Jakie dobranoc?
- Takie do spania.
~
- No ale do cholery, zniknął... Nie widzę go!
- Mamusiu, cemu ten pan robi pfe pfe w ksakach?
- Nie patrzy, synku. To zły pan, który robi brzydkie rzeczy paniom. Zaraz zadzwonię na policję.
~
- Nie lubię cię, Lavish.
- Wiem, rozmawialiśmy o tym...
- Na siwych włosach nie widać łupieżu. Podstępna Bestia!
lemon16
18.04.2015
,,Słowa znaczą tyle, ile wart jest ten, który je wypowiada".
,, Jeśli masz zamiar w coś zwątpić, to zacznij wątpić w swoje ograniczenia"
,, Kto nie ma odwagi do marzeń, nie będzie miał siły do walki".
,, Jeśli życie ci daje 100 powodów do smutku, ty pokaż, że masz 1000 powodow doa radości"
Ktokolwiek
18.04.2015
"Możesz mnie zabić, ale nie możesz mnie obrażać"
"Świat nie dzieli ie na dobrych i złych ludzi. Każdy z nas ma w sobie tyle samo dobra o zla"
Neli
18.04.2015
,, Gdyby Bóg posłał cie do piekła tylko za to, że kogoś kochasz to nie chciałbym spędzić z nim wieczności." ~ Hopeless " - A to mój pokój - mówię, szczerząc się niczym panienka z telewizji. - Możesz się rozejrzeć, ale trzymaj sie z dala od łóżka, ponieważ nie mamy jeszcze osiemnastu lat. W ten weekend nie mogę jeszcze zajść w ciążę." ~ Hopeless <3
Jolly Joke
18.04.2015
"Wiesz, co jest największą tragedią tego świata? Ludzie, którzy nigdy nie odkryli, co naprawdę chcą robić i do czego mają zdolności. Synowie, którzy zostali kowalami, bo ich ojcowie byli kowalami. Ludzie, którzy mogliby fantastycznie grać na flecie, ale starzeją się i umierają, nie widząc żadnego instrumentu muzycznego, więc zostają oraczami. Ludzie obdarzeni talentem, którego nigdy nie poznają. A może nawet nie rodzą się w czasie, w którym mogliby go odkryć." ~ Terry Pratchett
Majeczuunia
18.04.2015
"To, co powiedziałam, nie było głebokie. Ty jesteś po prostu płytki"-Nibutani Shinka
"-Znalazłeś już Jezusa, Forrest?
-Nie wiedziałem, że miałem go szukać."- Forrest Gump
"Jako ci, którzy przeżyli, my nosimy życia tych, którzy odeszli na naszych ramionach.- Akame
"Jestem po prostu... diabelsko dobrym lokajem"- Sebastian Michaelis
"Świadomość obecności zegara, który powoli, ale szybciej niz zwykle odliczał czas do mojej śmierci, przeszkadzała mi we wszsytkim. Dlatego postanowiłam: przebiegne przez moje życie, zanim się skończy!- ***** *******
-Savvy?- Jack Sparrow
Ktokolwiek
18.04.2015
Tak, Jacka Sparrowa są naaaaaaaj ::) kocham wszystko, co on mówi np :
Elizabeth: Kapitanie Sparrow!
Jack: Przykro mi synu, ale mam pełna załogę.
E: kapitanie szukam ukochanego!
J: shlebiasz mi synu ale moja jedyna miłością jest morze
E: jack, to ja!
J: Elizabeth? ? I do gibbsa: schowaj rum!
wolfie
18.04.2015
"Okazuje się, że to, co ma w życiu największą wartość, nie ma ceny" - Guillaume Musso.

"Nawet w tłumie można być samotnym” - Sherrilyn Kenyon.

"Moja córeczka. Zaledwie osiemnastolatka, a już została oskarżona o popełnienie morderstwa, pomagała kryminalistom i ma na koncie więcej ofiar niż większość strażników przez całe życie. Nie mógłbym być bardziej dumny" - Richelle Mead :) ;)
Linka
18.04.2015
" Musisz żyć dla innych jeśli chcesz żyć z pożytkiem dla siebie" Seneka
"Tylko kobieta potrafi zrobić z mężczyzny milionera, pod warunkiem że wcześniej był miliarderem"
" Jeśli problem da się rozwiązać to nie ma się czym martwić, jeśli problemu rozwiązać się nie da to martwić się nie ma po co"
Ktokolwiek
19.04.2015
"Nie zmieniaj się dla innych, bądź sobą, bo kiedy ci inni odejdą, nie będziesz miała ani ich ani siebie"
"Mimo krzywd, mimo bólu.
Mimo cierpienia.
Wciąż żyję mój królu
I mimo tego, że zgrzeszyłem, wybaczyłeś.
Dałeś pokutę, nie zwątpiłeś.
I chociaż krętą drogą idę.
Ty talent we mnie odkryłeś.
Dałeś mi wolną rękę panie.
Wykorzystam w pełni to co mi dałeś..."

AK-47 - Epilog
Sky300
10.05.2015
"To w porządku kochać bez wzajemności dopóki ten ktoś jest wart miłości. Dopóki na nią zasługuje." ~Cassandra Clare

"Piekło jest puste, wszystkie diabły są tu.'' ~William Shakespeare, wykorzystane też w serii ,,Dotyk Julii''
Drassen Prime
10.05.2015
COOOO??? Ja nie wstawiłem żadnego cytata? Osz ty
"Prawda to potężna rzecz, dlatego należy obchodzić się z nią ostrożnie" ~ Dumbledore bodajże
"W każdej historii jest morał, o ile potrafisz go odnaleźć" ~ "FarCry 3" XD
"Pieprzyć przeciwnika, to ty masz być tym wygranym!" ~ Polleck "Myśliwi - Czarny Most"
Drassen Prime
10.05.2015
"Pisarz to ktoś, kto nakłonił swój umysł do nieposłuszeństwa" ~ Stephen King
"Chwałą jednych jest, że piszą dobrze, a innych, że się do tego nie zabierają." ~ Jean de La Bruyére
Ekler
10.05.2015
,,Macice w głowach dziewczyn'' ~ xNBPx
Drassen Prime
10.05.2015
"Albo ta gra jest jakaś niedorobiona, albo ja jestem niedorobiony" Klocuch12 o "Dying Light"

Część postów została ukryta (1092)

Zaloguj się, aby przeglądać cały wątek

Kropeczka19032016
2 miesiące temu
,,Szukanie odpowiedzi, w narkotykach to jak szukanie miłości w burdeli ''
pasja
2 miesiące temu
"(...) nie warto dyskutować z jawnymi oszołomami. Z tymi, u których widać, że mają pod czupryną coś generalnie "nie halo". Czasami od razu można poznać takie psychopatyczne typy. Wtedy nie warto, szkoda nerwów, bo będziemy się jedynie nawzajem boksować, a nic z tego nie wyjdzie."
/Jan Kaczkowski, Dość katolipy! O Jezusie celebrycie /
jagodolas
miesiąc temu
Jak to szło...chyba tak: chujnia, dupnia i pierdziupnia - JamCi
JamCi
miesiąc temu
Zaiste i tak czasem bywa ;-)
Bogumił
miesiąc temu
Temu Kaczkowskiemu to bym tyłek skopał za takie słowa, ksiądz z takim zjadliwym tekstem, jakbym był biskupem, to bym gościa wyciepał na goły bruk i do ciężkiej roboty posłał.
Bogumił
miesiąc temu
Cytaty z wątku Tomka Bordo autorstwa Nuncjusza:

– kurwa , rozjebe cie leszczu pierdolony

– wyjeb się stara pindo.

– Trzy opowijskie niedochlasty, Ty, betti i wasz spierdolony Tomcio

– ta woka od dawna mnie wkurwia

– tępa suko, odkurw się ode mnie

– Po chuj żeś się tu wjebałą stara pizdo?

– ciągnij to dalej, to jeszcze mam dla ciebie sporo
Pan Buczybór
miesiąc temu
spadaj deklu z tym spamem
Tomasz Bordo
miesiąc temu
Buczybór to są słowa twojego kolegi Nuncjusza
Aisak
miesiąc temu
Bogumił debil.
Tomasz Bordo debil.
Bogumił
miesiąc temu
Tyle ci pozostało ciociu z obietnic. Łapsko cię świerzbi i nadal musisz klikać i ludzi obrażać. Oj ciociu ciociu co ja z Tobą mam trzy światy;)
Aisak
miesiąc temu
Nie mam łapska. Debilu.
A ten wątek nie służy do wrzucania twoich gówien. Debilu.
Spuść się w kiblu. Debilu. Prosto w otchniań szamba. Debilu.
Bogumił
miesiąc temu
To nie moje tylko twojego kumpla ciociu. Zgodnie z tematem. Cytaty.
Bogumił
miesiąc temu
Daleko ci do klasyka.
Aisak
miesiąc temu
Na szczęście nie mam tu kumpli.

Zgodnie z tematem Cytaty:

Ktokolwiek 18.04.2015
Tutaj piszcie swoje ulubione cytaty np. Z książek lub filmów, a nawet z opowiadań z tego portalu :)

Czytaj ze zrozumieniem. Debilu.
Rivenya Dragonstone
miesiąc temu
Patrzę na ludzi, którzy mnie krzywdzili
Kłamali na mój temat
Próbowali odebrać mi życie i wiem
Ze nie przeżyli by tego przez co ja musiałem przejść
Damien Echols - Życie po śmierci
Bogumił
miesiąc temu
Ciociu rozumiesz co znaczy fraza „na przykład”? Nie oznacz „tylko i wyłącznie”. Wracaj do szkoły.
Bogumił
miesiąc temu
Że też ciocia koziołek matołek mi się trafiła;)
Aisak
miesiąc temu
Co za głupek!

Po ścianach sobie popisz, jak będziesz w kaftanie bezpieczeństwa!

The End
refluks
miesiąc temu
Wypierdalać obydwoje do "Magla"!
Tempe fjutafony.
Bogumił
miesiąc temu
Ciociu wyluzuj
Aisak
miesiąc temu
Nie mam fjuta.
Debilu z Debilandii.
JamCi
miesiąc temu
Nie no co to jest?
Tu nie!!!!
Tu jest miejsce na cytaty a nie gównoburze.
Aisak
miesiąc temu
Dokładnie
Bogumił
miesiąc temu
bo zamiast fiuta
ciocia ma w d.
wielkiego gluta
Angela
miesiąc temu
Brzydko Bogusiu, a gdzie cytaty z Biblii?
Bogumił
miesiąc temu
Sama widzisz, że ciocia nie chce się ode mnie odczepić, chociaż obiecywała. Łapa świerzbi, żeby klikać, jak określił to Musiu M.
Aisak
miesiąc temu
Bogumił to pedau, bo zapina Misia
Misiu M już nie chce, więc nadstawia pysia

Hahahaha
Ritha
miesiąc temu
Wam juz calkiem rozumy poodbieralo.
Aisak
miesiąc temu
:)
Aisak
miesiąc temu
:(
A. Hope.S
miesiąc temu
Bogumił " koziołek matołek" wystąpiło w pewnym tekście... nawet wiesz w którym, bo sam dałeś piątkę... Więc proszę cię JA bardzo... A ten kto nie wie, niechaj milczy.
A. Hope.S
miesiąc temu
Ritha - mi chyba też.
Ritha
miesiąc temu
Taa wszyscy jestescie jacys niedojebani. Kazdy kto dolewa do tego szamba.
Florian Konrad
miesiąc temu
"Nie uznaję mówienia do grobów. Nie wierzę, że są tam skrzynki pocztowe, przenoszące jakimiś tajnymi kanałami grypsy do innego wymiaru, który przypomina luksusowy domn dla emerytów, gdzie zmarli siedzą na skóranych sofach, popijają martini i słuchają występów Franka Sinatry i Mietka Fogga"
Jakub Żulczyk "Wzgórze psów"

- nomen omen - momtto mojej właśnie pisanej powieści
Florian Konrad
miesiąc temu
*motto
Florian Konrad
miesiąc temu
Phallelujah!
- Cradle of filth "Tearing the veil from grace" (autorem neologizmu, jak i chyba wszystkich tekstów chyba jest Dani :) :)
Florian Konrad
miesiąc temu
Do you feel blame? Are you mad? Uh, do you feel like wolf kabob Roth vantage? Gefrannis booj pooch boo jujube; bear-ramage. Jigiji geeji geeja geeble Google. Begep flagaggle vaggle veditch-waggle bagga?
- Charles Manson
Tomasz Bordo
miesiąc temu
Gówno zmieniłeś, jesteś je*** marzycielem, który myśli, że przeklinanie, pierdy i daremna, nielogiczna śmierć to podstawy opowiadania.

-krajew34
Canulas
miesiąc temu
"Marcin, otwórz!"
— Paolo Coelho.
Tomasz Bordo
miesiąc temu
Trochę dziwny cytat
pasja
3 tygodnie temu
"Tyle dróg budują, tylko, kurwa, nie ma dokąd iść!"
/Jan Himilsbach/
Aisak
3 tygodnie temu
W żadnym wypadku i w żadnej sytuacji nie wolno milczeć, gdy inni atakują czy potępiają nasze własne wartości.
(Ayn Rand)
pasja
3 tygodnie temu
"Słowa staniały. Rozmnożyły się, a straciły na wartości. Są wszędzie. Jest ich za dużo. Mrowią się, kłębią, dręczą jak chmary natarczywych much. Ogłuszają. Tęsknimy więc za ciszą. Za milczeniem. Za wędrówką przez pola. Przez łąki. Przez las, który szumi, ale nie ględzi, nie plecie, nie tokuje."
/Ryszard Kapuściński/
Aisak
3 tygodnie temu
Prawda to moje hobby - Cary Grant
sensol
3 tygodnie temu
słowa straciły znaczenie. co by napisał teraz Kapuściński, gdyby żył. Albo Lem?
pasja
3 tygodnie temu
"Bardzo złe rzeczy wydają się innym ludziom głupie i nie chcą w nie wierzyć. Pytają: to takie jest życie? – i mrugają na siebie. A życie jest jeszcze gorsze i jeszcze paskudniejsze od wszystkiego, co da się na ten temat powiedzieć…
Człowiek musi być sam, rozumiesz? Zawsze sam, jeśli chce zrobić cokolwiek. Bóg dał człowiekowi jedno dobrodziejstwo – to jest właśnie samotność. To wszystko dobre, czym człowiek może być. Każdy drugi jest wrogiem. Ludzie tego nie rozumieją i łażą po sobie jak pająki w gównie.
Każda kobieta jest jak Bóg, dlatego tak mnie odpycha od religii.
Ludzie mijają się ze swoim prawdziwym ocaleniem i to jest najsmutniejsze.
Nie wiem co można zrobić przez szesnaście godzin. Można się najeść, zakochać, zabić… ale przekonać człowieka? To się czasem nie udaje przez całe życie.
Płaczesz? To dobrze. Jeśli jeszcze człowiek potrafi płakać, to wszystko można zacząć.
Raz w życiu pomyliły mi się kroki i od tego czasu chodzę krzywo.
Trzeba być samemu, zawsze samemu, aż stąd do wieczności… Tylko wtedy jest siła, i pragnienie, i nie ma ni cierpień, ani strachu, ani złych snów po drodze…
– Trzeba żyć, kochani – powiedział Dziewiątka. – Trzeba żyć i cieszyć się, i płakać, i przeklinać, i diabli jeszcze wiedzą co robić, ale nie wolno wspominać.
Wielkie, silne zwierzęta umierają w samotności i milczeniu. Odchodzą w pustkę i nie skarżą się nikomu. Tylko człowiek szczeka wspomnieniami"

/Marek Hlasko ~ Następny do raju/
Aisak
3 tygodnie temu
:)
Tomasz Bordo
ponad tydzień temu
Prawicowy pojebie - chcesz się napierdalać? Proponuje Listopad i dowolny termin.
~yanko wojownik
Nuncjusz
ponad tydzień temu
O jak ładnie ☺
Tomasz Bordo
ponad tydzień temu
Nun to słowa twojego kumpla yanka

Zaloguj się, aby wziąć udział w dyskusji