Cytaty :)

Ktokolwiek
18.04.2015
Tutaj piszcie swoje ulubione cytaty np. Z książek lub filmów, a nawet z opowiadań z tego portalu :)
Ktokolwiek
18.04.2015
Ja lubię : pieniądze nie mogą kupić szczęścia, ale ma kupić nutellę, a to to samo" to nawet nie jest z żadnej książki, przeczytałam to gdzieś w internecie :)
Ktokolwiek
18.04.2015
Albo cytat Jack'a Sparrowa " Problemem nie jest problem. Problemem jest twoje nastawienie do problemu."
NataliaO
18.04.2015
Jeszcze bardziej mnie boli wyobrażanie sobie, że jesteś z kimś innym i zostawiasz za sobą moją obecność, a może nieobecność, którą ukryliśmy w naszych ramionach.
LinOleUm
18.04.2015
- Dobranoc wam...
- Huh?! Jakie dobranoc?
- Takie do spania.
~
- No ale do cholery, zniknął... Nie widzę go!
- Mamusiu, cemu ten pan robi pfe pfe w ksakach?
- Nie patrzy, synku. To zły pan, który robi brzydkie rzeczy paniom. Zaraz zadzwonię na policję.
~
- Nie lubię cię, Lavish.
- Wiem, rozmawialiśmy o tym...
- Na siwych włosach nie widać łupieżu. Podstępna Bestia!
lemon16
18.04.2015
,,Słowa znaczą tyle, ile wart jest ten, który je wypowiada".
,, Jeśli masz zamiar w coś zwątpić, to zacznij wątpić w swoje ograniczenia"
,, Kto nie ma odwagi do marzeń, nie będzie miał siły do walki".
,, Jeśli życie ci daje 100 powodów do smutku, ty pokaż, że masz 1000 powodow doa radości"
Ktokolwiek
18.04.2015
"Możesz mnie zabić, ale nie możesz mnie obrażać"
"Świat nie dzieli ie na dobrych i złych ludzi. Każdy z nas ma w sobie tyle samo dobra o zla"
Neli
18.04.2015
,, Gdyby Bóg posłał cie do piekła tylko za to, że kogoś kochasz to nie chciałbym spędzić z nim wieczności." ~ Hopeless " - A to mój pokój - mówię, szczerząc się niczym panienka z telewizji. - Możesz się rozejrzeć, ale trzymaj sie z dala od łóżka, ponieważ nie mamy jeszcze osiemnastu lat. W ten weekend nie mogę jeszcze zajść w ciążę." ~ Hopeless <3
Jolly Joke
18.04.2015
"Wiesz, co jest największą tragedią tego świata? Ludzie, którzy nigdy nie odkryli, co naprawdę chcą robić i do czego mają zdolności. Synowie, którzy zostali kowalami, bo ich ojcowie byli kowalami. Ludzie, którzy mogliby fantastycznie grać na flecie, ale starzeją się i umierają, nie widząc żadnego instrumentu muzycznego, więc zostają oraczami. Ludzie obdarzeni talentem, którego nigdy nie poznają. A może nawet nie rodzą się w czasie, w którym mogliby go odkryć." ~ Terry Pratchett
Majeczuunia
18.04.2015
"To, co powiedziałam, nie było głebokie. Ty jesteś po prostu płytki"-Nibutani Shinka
"-Znalazłeś już Jezusa, Forrest?
-Nie wiedziałem, że miałem go szukać."- Forrest Gump
"Jako ci, którzy przeżyli, my nosimy życia tych, którzy odeszli na naszych ramionach.- Akame
"Jestem po prostu... diabelsko dobrym lokajem"- Sebastian Michaelis
"Świadomość obecności zegara, który powoli, ale szybciej niz zwykle odliczał czas do mojej śmierci, przeszkadzała mi we wszsytkim. Dlatego postanowiłam: przebiegne przez moje życie, zanim się skończy!- ***** *******
-Savvy?- Jack Sparrow
Ktokolwiek
18.04.2015
Tak, Jacka Sparrowa są naaaaaaaj ::) kocham wszystko, co on mówi np :
Elizabeth: Kapitanie Sparrow!
Jack: Przykro mi synu, ale mam pełna załogę.
E: kapitanie szukam ukochanego!
J: shlebiasz mi synu ale moja jedyna miłością jest morze
E: jack, to ja!
J: Elizabeth? ? I do gibbsa: schowaj rum!
wolfie
18.04.2015
"Okazuje się, że to, co ma w życiu największą wartość, nie ma ceny" - Guillaume Musso.

"Nawet w tłumie można być samotnym” - Sherrilyn Kenyon.

"Moja córeczka. Zaledwie osiemnastolatka, a już została oskarżona o popełnienie morderstwa, pomagała kryminalistom i ma na koncie więcej ofiar niż większość strażników przez całe życie. Nie mógłbym być bardziej dumny" - Richelle Mead :) ;)
Linka
18.04.2015
" Musisz żyć dla innych jeśli chcesz żyć z pożytkiem dla siebie" Seneka
"Tylko kobieta potrafi zrobić z mężczyzny milionera, pod warunkiem że wcześniej był miliarderem"
" Jeśli problem da się rozwiązać to nie ma się czym martwić, jeśli problemu rozwiązać się nie da to martwić się nie ma po co"
Ktokolwiek
19.04.2015
"Nie zmieniaj się dla innych, bądź sobą, bo kiedy ci inni odejdą, nie będziesz miała ani ich ani siebie"
"Mimo krzywd, mimo bólu.
Mimo cierpienia.
Wciąż żyję mój królu
I mimo tego, że zgrzeszyłem, wybaczyłeś.
Dałeś pokutę, nie zwątpiłeś.
I chociaż krętą drogą idę.
Ty talent we mnie odkryłeś.
Dałeś mi wolną rękę panie.
Wykorzystam w pełni to co mi dałeś..."

AK-47 - Epilog
Sky300
10.05.2015
"To w porządku kochać bez wzajemności dopóki ten ktoś jest wart miłości. Dopóki na nią zasługuje." ~Cassandra Clare

"Piekło jest puste, wszystkie diabły są tu.'' ~William Shakespeare, wykorzystane też w serii ,,Dotyk Julii''
Drassen Prime
10.05.2015
COOOO??? Ja nie wstawiłem żadnego cytata? Osz ty
"Prawda to potężna rzecz, dlatego należy obchodzić się z nią ostrożnie" ~ Dumbledore bodajże
"W każdej historii jest morał, o ile potrafisz go odnaleźć" ~ "FarCry 3" XD
"Pieprzyć przeciwnika, to ty masz być tym wygranym!" ~ Polleck "Myśliwi - Czarny Most"
Drassen Prime
10.05.2015
"Pisarz to ktoś, kto nakłonił swój umysł do nieposłuszeństwa" ~ Stephen King
"Chwałą jednych jest, że piszą dobrze, a innych, że się do tego nie zabierają." ~ Jean de La Bruyére
Ekler
10.05.2015
,,Macice w głowach dziewczyn'' ~ xNBPx
Drassen Prime
10.05.2015
"Albo ta gra jest jakaś niedorobiona, albo ja jestem niedorobiony" Klocuch12 o "Dying Light"

Część postów została ukryta (1050)

Zaloguj się, aby przeglądać cały wątek

Adelajda
2 miesiące temu
Coś w tym jest. Pisać można chyba o wszystkim, nawet o kamieniu. Mnie ostatnio nic nie dziabie.
Podrzucę wiersz Borszewicza, żeby nie było, że tak sobie przyszłam tylko marudzić.

najprawdziwszy
jestem o świcie

wtedy
gdy kochanki odchodzą
do nie czekających w oknach mężów
zabierając ze sobą pewność
że śmierci nie ma

najprawdziwszy
jestem o świcie

wtedy
gdy zblazowany księżyc
powoli zwija interes
a w popielatej
rzadkiej trawie
kamienie modlą się o nieśmiertelność

najprawdziwszy
jestem o świcie

wtedy
gdy siedzę nad strzępami wiersza
z którym od pięciu lat
nie mogę się dogadać

najprawdziwszy
jestem o świcie

wtedy
gdy po nieprzespanej nocy
delikatnie odsłaniam okno
i z głupim zdziwieniem
mamroczę do siebie
- świat
jeszcze istnieje
Robert. M
2 miesiące temu
Z powodu częstego złego samopoczucia,czytając wszystkie te ochy i achy na temat diety bezglutenowej od dłuższego czasu zastanawiałam się właśnie czy nie zastosować owej diety. Czytalam różne informacje,sprawdzałam czy posiłki różnią się w sposobie przygotowywania itp. No nie niby nie! Niby wszystko po normalnemu się przyrządza i aż tak strasznie trudne to wszystko nie jest. No i z powodu,ze znam samą siebie i moje podejście do różnego rodzaju diet ,trzymaniu rygoru itp. zawsze wygrywał zdrowy rozsądek (czytaj głos w mojej głowie: " oj weź k*** wa,co ty wymyslasz...na ch*** Ci dieta bezglutenowa)jakoś tak odwlekałam te zmianę w czasie. Aż to dzisiaj ku mojemu zaskoczeniu (!) robiąc obiad patrzę a tu w ręku zamiast zwykłego makaronu spaghetti mam makaron spaghetti bezglutenowy. (Jak ja robię zakupy to 3/4produktow kupionych jest na ogół przez przypadek) i tak myślę sobie " ochooooo, to jest znak! I zaczełam gotować to bezglutenowe niby cudo i jasny szlag mnie zalał już 5razy!!! Bo normalny makaron gotuje max8 min, a to chujozum gotuje już 40!!!!! ???? zbiło mi się w jedna kluchę, wodę zmieniałam w garnku już 3_razy bo jak krochmal wygląda, kuchenka u**** bana a o zalanym garnku jakimś ślinotokiem nie wspomne! I przysięgam! Daje mu jeszcze 5min i jeśli się w końcu nie dogotuje to w*** bie przez okno to gówno! A o diecie bezglutenowej jak mi ktoś cos jeszcze raz powie to nie ręcze za siebie!!!!
Freya
2 miesiące temu
"Biada temu, kto usiłuje oliwę lać na fale, gdy Bóg rozkolebał je wichurą!
Biada takiemu, który usiłuje raczej się przypodobać, niźli lęk budzić.
Biada onemu, dla którego własne dobre imię więcej znaczy niż sama dobroć"
konfiguracja
2 miesiące temu
"Niech nad waszym gniewem nie zachodzi słońce." - Biblia, List do Efezjan 4,26

"Gdy ktoś mnie zapewnia, że obca jest mu uraza, zawsze mnie kusi, by dać mu w twarz, żeby mu pokazać, iż się myli."
Emil Cioran
Tomek Bordo
2 miesiące temu
"Do 9 roku życia byłem socjalistą. Podobno każdy za młodu powinien nim być, potem mądrzeje." - Janusz Korwin - Mikke
Freya
2 miesiące temu
"Każdy który odwołuje się, że mówi w imieniu jakiegokwiek boga – kłamie."
Freya
miesiąc temu
*jakiegokolwiek – pszepraszam
poważnie Tomek – zmądrzałeś?
Nuncjusz
miesiąc temu
Mnie, który jestem okropnie polski i okropnie przeciw Polsce zbuntowany, zawsze drażnił polski światek dziecinny, wtórny, uładzony i pobożny. Polską nieuchronność w historii temu przypisywałem. Polską impotencję w kulturze – gdyż nas Bóg prowadził za rączkę. To grzeczne polskie dzieciństwo przeciwstawiałem dorosłej samodzielności innych kultur. Ten naród bez filozofii, bez świadomej historii, intelektualnie miękki, duchowo nieśmiały, naród, który zdobył się tylko na sztukę „poczciwą” i „zacną”, rozlazły naród lirycznych wierszopisów, folkloru, pianistów, aktorów, w którym nawet Żydzi się rozpuszczali i tracili jad. (Witold Gombrowicz)
Florian Konrad
miesiąc temu
"Jedzą, piją, w mordę biją - ale konia nie zabiją!" - z filmu Dzień, w którym umrę :)
Canulas
miesiąc temu
Dobry film. Dobrze pojebany. Zwłaszcza dwie kobry
Freya
3 tygodnie temu
"W latach siedemdziesiątych ubiegłego wieku Stevie Wonder udzielał wywiadu na konferencji prasowej. Jeden z dziennikarzy zapytał go, czy to wielka tragedia być niewidomym. Stevie Wonder po chwili wahania odpowiedział: "Mogło być gorzej. Mógłbym urodzić się czarny"

"Miłość nie istnieje. Są jedynie dowody miłości".
Robert. M
3 tygodnie temu
- Udajmy, że Cię nie kocham, że za Tobą nie tęsknię, że Cię nie potrzebuję i, że nie płaczę..

- Ok. Jak tak wolisz.

- W tym momencie pękło jej serce.

Tak bardzo chciała by zaprzeczył
Gregory
3 tygodnie temu
Bogumil moze napisz wiersz jak bett rozklada... ekhm, rece na powitanie swojego ziomala puchacza i pod plaszczykiem pseudointeligencji hejtuja co drugiego juzera.
Żalosne.
Miss Ritha
Gregory
2 tygodnie temu
cyt. dnia
A pocałuj psa w nos panie Buczyborze. Kastor
Canulas
2 tygodnie temu
Magia, czysta magia <3
Canulas
2 tygodnie temu
Ogonisko ciśnie peta 2019 - koloryzowane

"Ale poważnie zaskarżyli cię z tego:
Artykuł 190 kodeksu karnego
§ 1. Kto grozi innej osobie popełnieniem przestępstwa na jej szkodę lub szkodę osoby najbliższej, jeżeli groźba wzbudza w zagrożonym uzasadnioną obawę, że będzie spełniona, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.
Co to był za cycta? przyznaj się xD na pewno nic w stylu "...i już ryby i już grzyby są na stole, za te ryby kolędo domowa naszej mamie będziemy dziękować"." - klasyka klasyk :))))
Mane Tekel Fares
2 tygodnie temu
Mocne
tribia
ponad tydzień temu
Sto razy będę lała że śmiechu, a za sto pierwszym się zesram ze odbytu.
:)
tribia
ponad tydzień temu
*Ze śmiechu
Mane Tekel Fares
3 dni temu
"pana nibim, sibim hobim, pampipim"
Canulas
Florian Konrad
3 dni temu
"Marian, łysa mendo - a z kim ty tam pierdzielisz pod sraczem?" - Helena Paździoch
JamCi
2 dni temu
"ale nie mieszaj tego, co uważasz za rzeczywistość z tym, co nią naprawdę jest" z dawno dawno temu jakiegoś serialu fantastycznego (skleroza).
Gregory
wczoraj o 10:28
Bogumił, jedną ręką piszesz, a drugą stuard malutki, nie?
Canulas
Ritha
wczoraj o 10:41
Taa, boskie :D
jolka_ka
wczoraj o 13:24
"Właśnie znalazł siebie na torach kolejowych, żadnych zupełnie, absolutnie żadnych skojarzeń samobójczych, noc, pomarańczowe światła, w tej chwili poczuł się pociągiem z setką wagonów, eszelonem, którzy jedzie poza rozkładem, lirycznym zboczeńcem, co nie wytrzyma bez tragedii, jeśli jej nie ma, to ją sprowokuje, zmyśli, poza rozkładem"
M. Świetlicki.
Neurotyk
wczoraj o 13:27
Świetlickiego, w takich fragmentach, bardzo lubię.
LittleDemon1998
wczoraj o 16:16
"Jeśli ktoś czeka, aż będzie gotów — to będzie przez czekał całe życie."
Canulas
wczoraj o 16:18
Jesteś pewien/pewna, że tak to szlo?
JamCi
wczoraj o 20:26
"Marian Paździoch jest u nas na kanapie i on jest w stanie analnym" Ferdynand Kiepski. Nie lubię ale aż się zaplulam.
jagodolas
9 godz. temu
"Jebana komunistyczna wiedźma" - Major

Zaloguj się, aby wziąć udział w dyskusji