Cytaty II ;)

wikindzy
4 miesiące temu
zsrrknight
4 miesiące temu
ale czy to potrzebne? Za rok tamten wątek będzie miał dziesięciolecie - mógłby przetrzymać do tego czasu
wikindzy
4 miesiące temu
Czy ja wiem? 5000 oznacza koniec i zaczyna się nadpisywanie, widać pięć tysięcy i pięćdziesiąt najnowszych, reszta, nie do odkrycia, na logikę szkoda by ginęły cytaty, a dziesięciolecie tamtego nie ominie, przecież stoi...
wikindzy
4 miesiące temu
Margerita godzinę temu
"ZielonoMi eh widziałam w programie, że brakuje przecinków, ale boje się je wstawić, że zrobię to źle"
Grafomanka
4 miesiące temu
Całkowity brak pojęcia... a chwalenie się wydawaniem niczym najbardziej poczytna autorka. A w tych tekstach sieczka...
ZielonoMi
4 miesiące temu
Ale to te jakieś osiągnięcie, nikt tak zjebać tekstu nie potrafi. Kiedyś spróbowałam dla jaj napisać z babolami, to wcale niełatwe. Człowiek odruchowo wstawia te przecinki, kropki... Jak wrzuciłam dla zabawy na Lola, to mnie zapytano: "co to?". 😅
droga_we_mgle
4 miesiące temu
"Ludzie niejasno zdają sobie sprawę z tego, że istnieją początki. Zastanawiają się na przykład, jak dojeżdża do pracy kierowca pługa śnieżnego albo gdzie autorzy słowników sprawdzają pisownię słów." - Terry Pratchett, "Wiedźmikołaj"

Na początek nowego wątku :)
Vampire Fangs
4 miesiące temu
„Za dnia odczuwamy lęki, które zamieniają się w potwory. Wampiry w dzień śpią zamknięte w ludzkich sercach. W nocy straszą nas w koszmarach niczym obudzone zło” – Vampire Fangs

Cytat wymyśliłem, gdy miałem w nocy koszmar jak zagryza mnie agresywny i wściekły pies. W dzieciństwie bałem się psów.
AriaSan
4 miesiące temu
W odpowiedzi do cytatu wyżej
"w snach spotykasz tych, których karmisz za dnia" :)
AriaSan
4 miesiące temu
"wszystko co materialne upadnie, to co powstało z natury będzie żyć wiecznie"
~osoba mi bliska
o nim pseud
4 miesiące temu
"W duszę, do mózgu, do podświadomości nie zajrzycie – nawet do własnej. Możecie przypuszczać to tylko. A gdybyście myśleli, nawet szczerze, że poznaliście dokładnie mnie lub siebie, lub kogoś, to ulegniecie złudzeniom." S. Piasecki, Piąty etap.
Conie
4 miesiące temu
Po gospodarskiej wizycie u rudego farfocla kanclerze Szolc ogłosił że przejmuje na siebie WSZELKIE zobowiązania finansowe w rehabilitacji i leczeniu wszystkich osób poszkodowanych w bitwie pod Grunwaldem.

https://x.com/poprawnym2/status/1808469355451093057/photo/1
AriaSan
4 miesiące temu
" Przemijanie jest rzeczą naturalną, kochaj siebie i swoje otoczenie, ponieważ i one kiedyś odejdzie" ~ AriaSan
SwanSong
4 miesiące temu
Wklejanie cytatów samego siebie to już wyższa forma arogancji.
Adin dwa tri
4 miesiące temu
Coś czuję, że dopiero rozwija skrzydła
zsrrknight
4 miesiące temu
"wus wus", sensol
zsrrknight
4 miesiące temu
arogancja to nie wiem. Niektórzy po prostu lubią dzielić się swoimi złotymi myślami, nie wiedząc, że wygląda to trochę śmiesznie...
Vampire Fangs
4 miesiące temu
Lubię zamieszczać w tym wątku własne myśli.
zsrrknight
4 miesiące temu
to dobrze
zsrrknight
4 miesiące temu
"Neurotyk 26.02.2016
To JEST portal nas WSZYSTKICH.

NIKT nie może (oprócz moderatora forum, który nie istnieje) uzurpować sobie w TYM wątku PRAWA, co jest ciekawą rozmową, a co jest "pitu, pitu" tylko.

NIKT, nawet weterani, doświadczeni, mający rodziny i ośmioro dzieci – nie mają moralnego prawa do OBIEKTYWNEGO stwierdzania, że TUTAJ to pitu, pitu i że na takie coś nie ma MIEJSCA NA OPOWI, pl.

A więc kochani: pitolmy!

(dla mnie pitolenie jest nie raz inspiracją do pisania, a jeżeli ktoś wątpi w moje zdolności, to proponuję zajrzeć do moich wierszy)

BAJ

Anonim 26.02.2016
XDDDDDDD
ok
więcej tu nie zajrze :)
lećcie z tym od zera do nieskończoności aż wam sie znudzi
bo w końcu sie znudzi, zapewniam :)"

ktoś wie kto był tym anonimem? Obstawiam Nuncjusza, ale nie jestem pewien...

Część postów została ukryta (260)

Zaloguj się, aby przeglądać cały wątek

Bettina
2 miesiące temu
Nic nie czytałam Pratchetta, ale zawiedli mnie wszyscy jego czytelnicy.

B.K
Bettina
2 miesiące temu
Jak to dziadzio strugał wariata.

Nie pamiętam już, wnusiu. W każdym razie dziadzio musi swoje wykrzyczeć, w jego łepetynie ta wróżka właśnie lata nad naszą chałupą i ruga go równo. Pomęczymy się jeszcze trochę, potem zaśnie.
Aleks99
Bettina
2 miesiące temu
Conie, ja bym sie wcale tak bardzo nie podniecała i wcale nie leczyla dusz, bo to chodzi o kasẹ.
Bettina
2 miesiące temu
https://youtube.com/shorts/yem6WMdXc2k?si=DxMMosAMUiO0X3Bg
Bettina
2 miesiące temu
Co innego, gdyby ktoś powiesił Słoninę na drzwiach meczetu, to wtedy karą byłoby bezwzględne pozbawienie wolności. Goodier została

Internet
droga_we_mgle
2 miesiące temu
"Byli jak szklanka wody dla tonącego." - Terry Pratchett, "Wiedźmikołaj"
wikindzy
2 miesiące temu
Cichy Bob 6 godz. temu
"A ty bogumił wsadź sobie krzyż do dupy to będziesz bliżej jezusa
droga_we_mgle
2 miesiące temu
🐧"Czym skorupka za młodu nasiąknie, tym na starość karki przetrąca!"🐧 - "Pingwiny z Madagaskaru" [Kowalski]
wikindzy
2 miesiące temu
"Techniczny Pawarotti 4 min. temu
Margerito mam pytanie, mogę?

Techniczny Pawarotti 2 min. temu
dlaczego warto być kobietą?

Margerita przed chwilą
jakie?"
wikindzy
2 miesiące temu
"Techniczny Pawarotti 4 min. temu
Margerita dlaczego warto być kobietą?

Margerita przed chwilą
Techniczny Pawarotti bo warto bo kobiety są seksowne mądre, piękne"
ZielonoMi
2 miesiące temu
I Mar pozamiatała.😆
wikindzy
2 miesiące temu
wikindzy
2 miesiące temu
Nie tu..., to znów nie pitolo!
droga_we_mgle
2 miesiące temu
"Orda potrafiła przeliczać specyficzną matematykę bohaterstwa.
Liczył się Kodeks. Żyli według Kodeksu.
[...]
Bez Kodeksu człowiek nie był bohaterem. Był zbójem w przepasce biodrowej.
[...]
Zapomnij o Kodeksie, zlekceważ Kodeks, złam Kodeks... a Kodeks cię dopadnie. ~ Terry Pratchett, "Ostatni bohater"
wikindzy
2 miesiące temu
Szalej. dwa lata temu
"Pasujemy do siebie ? i nie życz mi powodzenia, tylko wezmę cię na ucznia. Będziesz moim padawanem. I będziesz pisać jak złoto. Hehe. Pierwsze zadanie - żeby nie tak publicznie - znajdź mnie jakoś. Podpisuje swoje prace. Podpowiedź : szukaj okna :D haha."
Bettina
2 miesiące temu
Zrównanie jest końcem szczẹścia i to początek niezadowolenia.“ Søren Kierkegaard (Bettina
ZielonoMi
2 miesiące temu
"Czytasz na własną ciekawość". 😅
Bettina
2 miesiące temu
❤️
Conie
2 miesiące temu
„Ustawodawca nie przewidział, że szef rządu może być starym, brzydko się starzejącym zwariowanym szwirem i nie przewidział procedury cofnięcia kontrasygnaty”.
Anonimowy internauta
Bettina
2 miesiące temu
Bo ciẹ wytargam za ...- powiedzialam do rudej.
droga_we_mgle
2 miesiące temu
"Szlachetniej jest oddać się całkowicie jednemu człowiekowi, niż pilnie pracować nad zbawieniem mas" - Dag Hammarskjold (sekretarz generalny ONZ)
Conie
miesiąc temu
Starsza Pani ukarała czarnego bandziora bez pomocy policji.

Nathaniel Garstecka
@NatGarstecka
🇮🇹 Kontrowersja we Włoszech.
Viareggio, Toskana. Nielegalny imigrant z Afryki wyrwał na ulicy torebkę 65 letniej Włoszce. Ta wsiadła za kierownice i pojechała za złodziejem. Potrąciło go i przejechała go śmiertelnie. Odebrała swoje rzeczy i odjechała.
1/2
Conie
miesiąc temu
A wystarczyło nie kraść.
Conie
miesiąc temu
Ludzie zaczynają brać sprawy we własne ręce. Dawajcie do Europy jeszcze więcej Azjatów i Murzynów. Bandyckie napady, gwałty, pobicia zabójstwa Europejczyków przez migrantów to już codzienność. Co miał na myśli Tusk mówiąć, że na migracji jeszcze skorzystamy. On na pewno skorzystał. Przypięli łajdakowi szkopski medal.
wikindzy
miesiąc temu
Alienator minutę temu
"No za cholerę nie mogę zrozumieć, dlaczego niektórzy chwalą się tym, że nasrali w miejscu publicznym, a jak się nikt gównem nie zainteresował, to założyli okulary z wąsem i nasrali ponownie. Tak, z pewnością robienie tych samych rzeczy przyniesie inne rezultaty..."
wikindzy
miesiąc temu
Łukaszenkow 2 min. temu
"Mogłaby się koło mnie położyć naga kobieta, pozostałbym niewzruszony"
droga_we_mgle
miesiąc temu
"I'll live until I die" - Imagine Dragons (i w "Higher Ground" i w "Take It Easy")

Uwielbiam ten zespół i to absolutnie nie jest miara ich twórczości, ale... pomówmy o inteligentnych tekstach😅
droga_we_mgle
miesiąc temu
"Myśli, których się nie zdradza., ciążą nam, zagnieżdżają się, paraliżują nas, nie

dopuszczają nowych i w końcu zaczynają gnić. Staniesz się składem starych śmierdzących

myśli, jeśli ich nie wypowiesz." - "Oskar i Pani Róża".
o nim pseud
miesiąc temu
o nim pseud 52 min. temu
Nie powiem, boję się, że się będziesz mściła.

Grafomanka 51 min. temu
Na nikim się nie mściłam, dlaczego miałabym na tobie? Zemsta jest oznaką słabych ludzi...
wikindzy
miesiąc temu
Łukaszenkow
"Ty byłoby niesamowite gdyby ludzkość ewoluując od hieroglifów, skończyła na emotikonach..."
wikindzy
miesiąc temu
Łukaszenkow przed chwilą
"Zapytają czy byłeś karany, mówisz, że tak tylko uległo zatarciu"
droga_we_mgle
miesiąc temu
"Nie możesz być pochłonięty własnymi sprawami, a zjednywać słuchaczy tylko wspaniałą retoryką. Musisz zrozumieć ich naprawdę"

- Stephen Covey, "7 nawyków skutecznego działania" [rozdział o zrozumieniu - moim zdaniem najważniejszy rozdział w tej książce.]
droga_we_mgle
miesiąc temu
"Przyjaźń z całym światem rozpoczyna się od przyjaźni z najbliższym otoczeniem" - Aldona Różanek
wikindzy
miesiąc temu
Akwadar wczoraj o 12:43
"Dobre pisanie. Radzę jednak podzielić tekst na części, tutejsza społeczność nie lubi, bardzo nie lubi, długo czytać"
Bettina
3 tygodnie temu
Rozwiąż funkcjẹ
Łukaszenkow
"Ty byłoby niesamowite gdyby ludzkość ewoluując od hieroglifów, skończyła na emotikonach..."

To byloby możliwe, gdyby [ludzkosc] nauczyla [sie] kupowac
if kapuje.
droga_we_mgle
3 tygodnie temu
"Mogęż, o pani, lec na twoim łonie?

- Nie, mości książę." - z "Hamleta" Szekspira (Hamlet i Ofelia)
Bettina
3 tygodnie temu
Przyjazn z calym swiatem rozpoczyna sie od przyjazni z nadpoczẹtym.
Bettina
3 tygodnie temu
Emocje. Fajnie to napisalas. Ale ona mu chyba pozwolila.
Bettina
3 tygodnie temu
Dobranoc drogie panie dobranoc - Ofelia.
wikindzy
3 tygodnie temu
ZielonoMi 5 min. temu
"Widzę, że mizoginizm się przenosi. Ciekawe tylko, jak? Mam nadzieję, że nie drogą płciową."
droga_we_mgle
3 tygodnie temu
"I'd rather hear your hell than see your funeral
[...]
The monsters that you're holding back, there's no need to dress them up
Your ugly truth gave depth to you,
now there's so much more to love"

~ Citizen Soldier, "Burden"
Vampire Fangs
3 tygodnie temu
Wiem, że cytowanie samego siebie jest trochę niepokojące, ale zmieniłem się.

„Stwierdziłem, że życie jest piękne. Nie można szukać w nim zła i przemocy”.

„Poezja jest pięknem, którego nie można zatruć głupimi i nieudolnymi wierszami o śmierci i okrucieństwie”.
Bettina
3 tygodnie temu
Shapiro , Mẹżczyźni obce lądy" ? Chyba jakos tak, nie jestem tlumaczem, pisze w tej książce o przyjazni chlopaka z matką, ktora przechodzi w cykl zombie. Nie umie powiedziec - Nie. Wychowany na perswazji (hm, moze to byc dziewczynka) . W szkole jest otwartym, pelnym zycia , w domu staje sie zombie I na pytanie co tam - mowi - nic.
droga_we_mgle
tydzień temu
"Za niedokształcenie mas częściowo odpowiada także popkultura. To przez nią chętniej zgłaszamy się do lekarza z krwawiącym uchem (bo coś podobnego przytrafia się złoczyńcom w filmach na chwilę przed śmiercią) niż krwawiącym odbytem (który widuje się tylko w bradziej... niszowych produkcjach). W efekcie posiadacze raka jelita grubego z przerzutami siedzą w domach, natomiast pęknięte bębenki uszne trafiają w pięć minut na SOR.

Adam Kay, "Nielekarz, czyli jak wyleczyłem się z medycyny"
o nim pseud
5 dni temu
"Grafomanka 8 godz. temu
Grisza, lubisz spokojne kobiety, takie w sensie posłuszne i potulne?

Grisza 8 godz. temu
Grafomanka, oddalamy się od tematu, a wszystko, co miałem istotnego w tej materii do powiedzenia powiedziałem rano."

XD
Grafomanka
5 dni temu
Jak to dobrze, że pseud nie chodzi za moimi wpisami, bo jakby zaczął chodzić, to bym zaczęła się bać, że jakiś psychopata mnie dopadł... XD
Izabela 77 2 min. temu
Grafomanka żałuję,. że posłuchałam koleżanki angeli i napisałam ten wiersz pojednanie, bo wcale tak nie nyslę, sama zaczęła mnie atakować i się doigrała kurwa jedna, a teraz ty zaczynasz, tyle że ja już nie pisze a angele super że wygoniłam, bo ciebie też atakowała o ile pamiętam, powinnaś mi dziekować
droga_we_mgle
4 dni temu
"Żeby przestano w nas wątpić, musielibyśmy przestać istnieć, po prostu." ~ A. Camus, "Obcy"

Jeden z tych, które potrafią być cholernie motywujące, gdy się im chwilę przyjrzysz... I jeden z moich ulubionych.
Bettina
3 dni temu
Stefan Twardoch mówi jak nie Polak - Nigdy nie wiem co calkiem sie wydarzy I do końca...nie mam narracji wszech wiedxących.

Bettina
o nim pseud
2 dni temu
Grafomanka 33 min. temu
"Cain, ja nigdy złośliwe, zawsze konkretnie i na temat. Tylko ty chyba masz problem ze zrozumieniem tego albo oceniasz wg siebie"

"ja nigdy złośliwe" :)))

Zaloguj się, aby wziąć udział w dyskusji