Czy są granice?

13mirek
03.11.2019
Zakładam ten wątek, ponieważ chcę poznać Wasze opinie o granicach chamstwa i ingerencji w prywatne życie na forum publicznym.
Oto jeden z postów Misiów skierowany do mnie. Ja się z nim mogę wymienić debilami, czy głupkami, ale moim zdaniem wielokrotnie chrześcijańskie misie przekraczają wszelkie granice.
Od waszych opinii zależy mój pobyt tutaj, bo nawet ściek ma swój kres.
Oto treść posta:
Misiek 3 dni temu
to po co te autopeany na własną cześć pajacu ? szopkę odstawiasz i tyle
wczoraj przyznałeś,że masz problemy zdrowotne to lecz się cherlaku a nie gnij na portalach
brak rytmiki ?
a twoje wulgarymy są tak rytmiczne aż głowa boli
pochwal się ochlatusie jak na publixo byłeś na czarnej liście i miałeś bany po 14 dni a Adminkę
obrażałeś jak kurę na podwórku
narcyzowaty to ty jesteś bo dziewczyny nawet nie potrafisz zatrzymać dla siebie
wszystko spieprzają od ciebie jak najdalej
a psychiatrą mnie nie strasz alkoholiku bo ja nigdy nie byłem w takim stanie jak ty jesteś niemal codziennie
żałosny skompleksiały niespełniony kielecki połeto
bez empatii,szacunku i kultury
menda z meliny ma więcej jej od ciebie
żałosny człowieczku,socjopato z wyżartym przez wódkę mózgiem
ciebie nie można nawet polubić bo kochasz tylko siebie
nędzny szczurze pokładowy
kilku amatorów pochwaliło cię na portalu i od razu mówisz.że jesteś poetą
raczej analfabetą moralnym cieciu

szkoda słów na takich
a skoro myślisz,że to o Tobie ten paszkwil to sobie myśl
choć takich jak ten osioł i takie kozy spotykałem jeszcze kilka na innych portalach
ale skoro tak bardzo chcesz być tym osłem
proszę cię bardzo
Okropny
03.11.2019
Wspieram tę inicjatywę, choć nie wiem o co chodzi
dorota brzózka
03.11.2019
A nie lepiej napisać do admina skargę dot. misiowego stalkingu?
krajew34
03.11.2019
Moim zdaniem powinniśmy skupić się na komentowanie tekstów, tylko ich i aż ich. Wszelkie inne tematy pozostańmy na forum albo porzucmy je w ogóle . A wszelkie zachowania nieetyczne bo zło to pojęcie względne pozostawiać adminów, a nie toczyć gowniane batalię.
13mirek
03.11.2019
O granice idzie, okropny
Tu poddaję sprawę pod osąd opowijczyków, bo do admina napisałem.
Jeśli są tu jeszcze kulawi, bez ręki, czy rakowcy, niech się do misiów zgłoszą.
Krajew, wołasz na puszczy dopóki tu są takie chamy.
krajew34
03.11.2019
Zignorować i tyle. Sami się wypala
Dariusz
03.11.2019
Siedzicie se?
Gregory
03.11.2019
Puszczyk ty też nie jesteś święty, masz za uszami sporo... inteligencja z ósmego najlepiej pisząca.
Dlatego ten wątek nie spełnia żadnego kryterium. Jednym słowem do usunięcia powinien być zgłoszony.
13mirek
03.11.2019
Nie on.
To psychol, a że wytykam mu błędy, to mnie chorobliwie nienawidzi.
Ale moim zdaniem przegiął.
Stąd wątek.
O co ci chodzi?
13mirek
03.11.2019
Gregory, oczywiście że nie jestem ale widzisz różnicę między moimi wpisami, a tym?
Gregory
03.11.2019
To nie wytykaj mu i spoko, sami drążycie. Świata nie zbawicie swoją misją. Jak mi się zechce to ci mogę wrzucić parę twoich wpisów
13mirek
03.11.2019
Gregory, są granice wymiany ciosów.
Padają głupki, debile, ale ten wpis (nie pierwszy) przekracza każdą granicę.
Czegoś takiego jak powyżej, nie znajdziesz u mnie.
Enchanteuse
03.11.2019
Nie, nie zgadzam się, żeby ignorować. Są jakieś granice. Nie można pozwalać tak się traktować, bo żaden człowiek nie jest śmieciem.
Pisz do admina.
Enchanteuse
03.11.2019
Bo to jest prywata. Wyciąganie jakichś brudow, mniejsza o to, czy to prawda, czy nie - tak się nie robi. Takie zachowanie należy potepic, bo inaczej robactwo będzie się mnożyć.
13mirek
03.11.2019
Właśnie o prywatne spawy najbardziej mi chodzi (nie pierwszy to wypadek w jego wykonaniu).
Bo jeśli jako argumentów zacznę wyciągać, że ktoś nie ma ręki, jest bezdomny, czy ma raka, to zaczyna się zwyczajne szambo.
Sam wpis jest szambiarski.
Ja nie pozostawałem mu dłużny nazywając grafomanem (tak zresztą uważam), plagiatorem (Tjeri go na tym złapała), kłamcą (ponoć konto skasował, ale nie chce mi się szukać tych wpisów), debilem czy głupkiem (w ferworze), ale ten wpis jest koncentratem takiego chamstwa i skurwysyństwa, że nie mogłem go zostawić bez echa.
betti
03.11.2019
Czyli można śmiało stwierdzić, że obaj wymienialiście się ''uprzejmościami'' i pokazaliście pełną ''kulturę''

Czemu więc teraz szum? Czyżby jeden okazał się w tym lepszy?
jolka_ka
03.11.2019
Wątek zaraz i tak zginie, admin z waszymi przepychankami nic nie zrobi, a i nasze opinie niewiele zmienią.
Wyciąganie spraw prywatnych rzeczywiście niefajne, ale większość Twojego życia została tu już wyjęta przez innych użytkowników, wiec jakby stała się informacją publiczną. A to, że kobieta, a to że plagiat czy tam pomyłka, a to coś tam. Niestety trzeba patrzeć komu się ufa i komu opowiada różne informacje, bo ludzie w obliczu konfilktu nie zawsze się chwytają tylko dozwolonych chwytów. Co nie zmienia faktu, że cytowany komentarz to rzeczywiście dno.
13mirek
03.11.2019
Owszem betti, jeden okazał się lepszy.
Nawet mu do pięt nie dorastam w chamstwie,
Jolka, czym innym jest mi wiedzieć, że jesteś chora, a czym innym użyć tej wiedzy w wymianie.
Tjeri
03.11.2019
Misiek vel Misiu M obiera sobie za cel osoby, które krytykują jego twórczość, nawet jeśli to krytyka niezłośliwa, merytoryczna (doświadczyłam na własnej skórze). Mirek dłużny nie był, co nie było dobre, bo lepiej ignorować. Bluzgi padały po obu stronach.

Ale tekst jak ten zacytowany wyżej to całkowite dno, obrzydliwość, przekroczenie wszelkich granic.
13mirek
03.11.2019
O te granice właśnie tu pytam, Tjeri.
Tu pełno gównoburz z inwektywami, ale wywlekanie kłopotów, stanu zdrowia, czy prywatnych spraw jako argumentów jest przejawem skrajnego chamstwa.

Część postów została ukryta (735)

Zaloguj się, aby przeglądać cały wątek

No pasarán
08.11.2019
Admin pracuję : )
Branoc, karaluchy od poduchy : )
dorota brzózka
09.11.2019
Witam :) Coś musiało się wydarzyć, bo widzę autora ostatniego wpisu, ale po wpisie ani śladu. Administrator usunął wpis. Nie wiem, jak to zrobił, że wpis usunął zostawiając autora. Chcę tylko powiedzieć, że gospodarz domu czuwa nad naszym spokojem i to jest bardzo pozytywne.
Piję kawkę. Pozdrawiam serdecznie :)
betti
09.11.2019
A gdzie jest autor bez wpisu, bo ja tu pod każdym widzę wpis...
dorota brzózka
09.11.2019
Coś mi się pomyliło. Przepraszam :)
betti
09.11.2019
Musisz bardziej uważać... xd
Krzysztoff
09.11.2019
Brzózka, dobrze widziałaś, był autor, nie było komentarza, teraz fatamorgana znikła, gdy dodałaś swój wpis.
dorota brzózka
09.11.2019
Krzysztoff, sądziłam, że jest to niemożliwe, a to co zobaczyłam jest konsekwencją niewyspania. Dziękuję :)
Dariusz
09.11.2019
Dziękuję również i pozdrawiam cieplutko
Tjeri
09.11.2019
A ja myślałam, że Krzysiu to Stefan znaczy Franek Zawór :)
Krzysztoff
10.11.2019
Tak i co jeszcze a może święty Franciszek z Asyżu, Matka TEresa z Kalkuty, albo Krystyna z opowi. Puk, puk jest tam kto?
Krzysztoff
10.11.2019
Zapraszam do komentowania moich nowych tekstów. Czytelnikom funduję wirtualną kawkę.
Krzysztof, a prawda to, że jesteś męskim wcieleniem Krystyny? Siusiu tak rozpowiada.
sisi55
10.11.2019
Bartosz co ty kręcisz za moimi plecami? Nic o Krzysztofie nie mówiłem.
Siusiu zrobiłaś? To zrób. Bo ci mocznik zatruł pamięć.
sisi55
10.11.2019
To coś źle pewnie zrozumiałeś bo nie chodziło mi o Krzysia. Jestem chłopakiem tak w ogóle, ale pewnie specjalnie tak piszesz, żeby mnie zezłościć.
Siusiu, piszę z telefonu, coś się mogło poprzekrecać.
Krzysztoff
11.11.2019
Brzózka, dziś znowu coś Bartoszowi znikło.
dorota brzózka
11.11.2019
Krzysztoff, administrator chyba robi wszystko, żeby iddyla trwała jak najdłużej :)
Co mi znikło niby?
Krzysztoff
11.11.2019
Wpis.
Jaki, kurwa, wpis?
dorota brzózka
11.11.2019
Czy administrator mógłby usunąć wypowiedzi spod tekstu No pasarán?
Pan Buczybór
11.11.2019
Ja już zgłosiłem. Na dole jest strony jest kontakt. Jeśli chcesz, to też możesz napisać
Krzysztoff
11.11.2019
Ja zgłosiłem te paskudne bluzgi. Opowi czytają dzieci.
Krzysztoff
11.11.2019
Brzózka czytałaś mój liryk erotyczny?
dorota brzózka
11.11.2019
Napisałam do administracji portalu. Co się z ludźmi dzieje?
dorota brzózka
11.11.2019
Krzysztoff, tak, przeczytałam.
Pan Buczybór
11.11.2019
Przede wszystkim nie dajmy się prowokować...
Krzysztoff
11.11.2019
Mój liryk do administracji;)
dorota brzózka
11.11.2019
Napisałam prośbę o usunięcie niestosownych komentarzy. Może wszystkie komentarze powinny zniknąć?
Pan Buczybór
11.11.2019
Wszystko w rękach admina
Krzysztoff
11.11.2019
Głównie te wulgarne nerda. On powinien być reedukowany. Całą awanturę wywołał bo się wtrącił między dyskusję między dwoma paniami. Przez to moja koleżanka no uciekła.
Pan Buczybór
11.11.2019
Koleżanka "no" uciekła przez napastliwe oskarżenia Betti
Krzysztoff
11.11.2019
Jakby je zostawić same to by nie uciekła. No ale przylazło 10 adwokatów i nerd z tymi paskudnymi bluzgami. To uciekła. Bububu no passaran wracaj mi tu zaraz.
Krzysztoff
11.11.2019
I oddaj teksty.
Pan Buczybór
11.11.2019
No nie wiem. No pasaran pisała, że odchodzi przed komentarzem Nerda
dorota brzózka
11.11.2019
Powinny zostać komentarze dotyczące tekstu. Niepotrzebnie włączyłam się w dyskusję z betti. Żałuję.
Krzysztoff
11.11.2019
No natychmiast wracaj.
Pan Buczybór
11.11.2019
Przynajmniej już wiesz, że nie warto jej odpowiadać :v
Lamb
12.11.2019
Znów była jakaś awantura? Kiedys awantura była raz na jakiś czas, ale opętałp tu wszystkich. Dziś awantura jest to chleb powszedni, razowiec na naszej parodii portalu literackiego.
Witajcie! Przybywam, wyprzedzona wielką sławą! Moja sława mnie wyprzedziła hi hi :)
Przy noszę że sobą powitalny pasztet, co prawda 3 mce temu upieczony, ale całkiem jeszcze świeży! Bierzcie i jedzcie! :))
I miejcie w podświadomości temat tego wątku - gdzie są granice? :)

* puszczyk 3 miesiące temu
betti no to zrób już sobie dobrze i wzlatuj na wyżyny, a od puszczyka już Ci wyznaczyłem odległość.Odpowiedz

* betti 3 miesiące temu
ja tobie matole, sto razy wyznaczałam i pojąć nie możesz... tak bardzo jesteś zdesperowany? Przykre...Odpowiedz

* puszczyk 3 miesiące temu
betti to cześć skarbie.
Życzę dużo wilgoci.Odpowiedz

* betti 3 miesiące temu
A ja przyjaznej duszy, która się tobą - zaopiekuje. Biedny jesteś...Odpowiedz

* puszczyk 3 miesiące temu
betti spox.
Jeszcze są na świecie normalne kobiety, a nie tylko wariatki i nawiedzone oszołomki :)Odpowiedz

* betti 3 miesiące temu
puszczyk normalne kobiety, to na takie dno - nie polecą. Za nic. Normalnie siebie - szanują.Odpowiedz

* puszczyk 3 miesiące temu
betti to się szanuj, a nie ciągle puszczyk u którego robisz za materac i prześcieradło.Odpowiedz

* betti 3 miesiące temu
puszczyk nie pochlebiaj sobie, nie dodawaj czegoś, czego nie masz, bo to zbyt żenujące. Kim ty jesteś, co ty sobą reprezentujesz? Tych parę wierszy i opowiadań?
A poza tym? Dno!
Że ty mogłeś pomyśleć, że ja mogę być tobą zainteresowana? Zadziwiające. A dziś sfrustrowany łazisz za mną jak ten pies i... szczekasz - zawiedziony.
Kobiety to widzą puszczyk. Pilnuj się!Odpowiedz

* puszczyk 3 miesiące temu
betti zainteresowana byłaś czym innym.
No jak to było? Ile razy? Kiedy? Dobrze było? Itp.
Chora wyobraźnia i nie realizowane potrzeby dały znać.Odpowiedz

* puszczyk 3 miesiące temu
A poza tym co ty sobą prezentujesz poza tymi paroma wierszami?
Nawiedzoną, przekwitłą i niespełnioną wszelako dewotę.

http://www.opowi.pl/czarni-a53933/
JamCi
12.11.2019
Jasne Boguś. Nie powinni się wtrącać. Masz rację. Nununu. To wszystko ich wina, masz rację tak...
dorota brzózka
12.11.2019
Krzysztoff to Bogusław?
dorota brzózka
12.11.2019
Och i witam :)
Jared
12.11.2019
Wyczuwam potencjał gównoburzowy xD
JamCi
12.11.2019
Nieeee. Nie że mną.
dorota brzózka
12.11.2019
Mam pomysł. Przybliżę go Wam, ale nie w tej chwili :)
Zaciekawiony
12.11.2019
@ Kryst
A to przypominanie przebrzmiałego sporu sprzed trzech miesięcy, to czemu ma służyć?
W celu pokazania hipokryzji kloniastego puszczyka i jego obecnej serdecznej koleżanki :)
betti
12.11.2019
Buuhahahaha

Zaloguj się, aby wziąć udział w dyskusji