Konkurs! Literkowa Bitwa na Prozę XVIII

sensol
ponad rok temu
Dziń dybry

Temat główny: wesołe zwłoki
Temat dodatkowy: lunapar (lupanar)

Termin do drugiego grudnia (niedziela)
Ritha
ponad rok temu
Heh, dobry temat
Margerita
ponad rok temu
ja tym razem podziękuję
marok
ponad rok temu
Świetny temat
00.00
ponad rok temu
Może napiszę :)
Freya
ponad rok temu
Jejuńciu jakie dziwne wyrazy w tym dodatkowym; te lu... cuś tam, jakbyś napisał, że chodzi o zamtuz, to wtedy wszyscy by zrozumieli, a tak to trzeba sięgać do słownika :)
sensol
ponad rok temu
Pisarze do piór!
Inaczej brzuszny dur

Nie chcesz duru brzusznego?
Napisz coś dobrego!
Justyska
ponad rok temu
O kurka, ale temat. Trzeba przemyśleć.
refluks
ponad rok temu
Facet daje namiary na temat, a ci będą deliberować i się deklarować i rozważać, może, albo nie, a muszę przemyśleć, a jakie to trudne, a nie wiem czy będę mieć czas, trochę to dziwne, nie bardzo zrozumiałem, musiałbym się wysilić, a nie bardzo mi się chcę.

Piszesz, publikujesz, dajesz linka i czekasz na punkty.
Proste?
Proste.
Gregor
ponad rok temu
o boże jaki szybki bill
Dekaos Dondi
ponad rok temu
Fajny temat niecierpiący zwłoki. Może coś wystukam na grobowej desce klawiatury:)
Smok
ponad rok temu
Xd
sensol
ponad rok temu
Uczestnictwo w konkursie nie jest oczywiście obowiązkowe ale...
marok
ponad rok temu
Ale, ale...
sensol
ponad rok temu
Ale każdy, kto nie jest na tyle chory, że musi leżeć w szpitalu pod kroplówką, powinien wziąć udział. Jak nie ma czasu po pracy, niech wstanie o czwartej rano i pisze przed pracą. Albo niech weźmie dzień urlopu. Chyba wystarczy. Jak nie może wziąć urlopu, niech zachoruje. Najlepiej na korzonki, tego żaden lekarz nie wykryje, każdy da zwolnienie i zastrzyki, bo się będzie bał, żeby mu pacjent nie wykorkował. Jak komuś przeszkadza w pisaniu pies, niech odda go do schroniska. Jak komuś marudzi dziecko, niech odda do sierocińca. Nie ma wymówki żadnej tak naprawdę. Poeci wyklęci pisali na przetłuszczonych serwetkach ogryzkiem ołówka pod gradem pocisków i kulom się nie kłaniali, tylko pisali, pisali, a tu teraz, w takiej rzeczywistości jaką teraz mamy, konkretnie, wszyscy z dostępem do sieci, wystarczy napisać, na komputerze w końcu, to łatwiej niż w okopach ołówkiem, kiedy mokro, ciemno, zimno, szczury obgryzają martwe ciała poetów, którzy już nic nie napiszą, ale ci co jeszcze żyją - piszą!! I dają świadectwo. Więc jaki to problem teraz napisać coś w edytorze, nawet jak się jebniesz, kasujesz i piszesz zdanie od nowa. Nawet ortografii nie musisz znać, bo ci komputer podpowie. A więc do dzieła! Do boju pisarze! Do boju! Nie bójcie się znoju!
Aż dziesięć i tylko już dziesięć dni pozostało. Piszmy więc!
Neurotyk
ponad rok temu
bum cyk cyk
sensol
ponad rok temu
500 + dla każdego kto weźmie udział w konkursie! Pieniądze, pieniądze będą leciały z nieba, tylko tego , tylko tego nam trzeba!
Mane Tekel Fares
ponad rok temu
Jeszcze można pisać Szanowni Opowijczycy

Część postów została ukryta (24)

Zaloguj się, aby przeglądać cały wątek

refluks
ponad rok temu
chcę się z tobą i tylko z tobą zmierzyć.
refluks
ponad rok temu
na smutnym jak pizda forum.
i nie tylko tu.
Potrzebuję przeciwnika.
sensol
ponad rok temu
OK
sensol
ponad rok temu
ostatnia doba przed godziną zero. co jest czereśniaki? wena wszystkich opuściła zamiast oglądać seriale w telewizorze, może ktoś coś napisze jeszcze może?
sensol
ponad rok temu
co kurwa jaja wszystkim urwało?
Możemy przedłużyć termin o tydzień jeśli istnieje taka potrzeba.

Prosimy o głosy.
marok
ponad rok temu
Ja jestem za
Elorence
ponad rok temu
Nie chcę obiecywać, ale postaram się do północy coś napisać. Jakiś plan mam :)
sensol
ponad rok temu
przedłużmy jeśli mnożna

UWAGA! DODATKOWA NAGRODA OD SENSOLA!

1000 zł nagrody dla każdego uczestnika konkursu*
* aby odebrać nagrodę należy uiścić 1000 zł bezzwrotnej kaucji. W celu uproszczenia procedur można uznać kaucję za nagrodę, wtedy cała operacja przekazania nagrody odbywa się bezgotówkowo.
Freya
ponad rok temu
Trzeba przyznać, że się starasz - już dawno nie było tak naturalnej w swej postaci argumentacji - aby tutaj coś sobą zaprezentować :)
sensol
ponad rok temu
staram sie jak mogie
refluks
ponad rok temu
Freya, na główkę się wywróciłeś?
refluks tu jest.
Freya
ponad rok temu
Pora teraz chujowa na jeziorowe przypadłości, ale jeśli lato pozwoli, to jakoś namierzę ciebie w Giżycku - trochę znam :)
jolka_ka
ponad rok temu
Za
refluks
ponad rok temu
stoję między lodami.
weźmie mi się ktoś w lokalizację wetnie, krtań wyrwę
Komunikat
Na życzenie Opowijczyków przedłużamy termin do 08 grudnia / niedziela / północ.
Piszmy więc i bawmy się dobrze.
Jest sześciu Wspaniałych. A gdzie inni?

Zapraszamy
sensol
rok temu
UWAGA!!!

Nowa wspaniała nagroda dla zwycięzcy konkursu!

Narodowa Fundacja Narodowa, której jestem Prezesem, w ramach promocji polskiej literatury ufundowała dla zwycięzcy konkursu MERCEDESA!!

Koleżanki i koledzy. Do walki! Każdy z Was może zostać właścicielem tego wspaniałego MERCEDESA z błyszczącym lakierem i silnikiem sześciusetkonnym i pogrzewanymi skórzanymi fotelami i drewnianym bukowym wykończeniem w środku. MERCEDES jest w waszym zasięgu. Każdy ma szansę*


* nie dotyczy użytkowników portalu Opowi.pl
refluks
rok temu
to już się robi żenujące.

rozważam zdilitowanie się z tego komkursu
sensol
rok temu
to zabronione.
Jeszcze do niedzieli jest czas na wzięcie udziału w Bitwie
sensol
rok temu
Ostatnia szansa! Do wygrania JACHT!

zwycięzca otrzyma JACHT ufundowany przez Wojsko! WSW (Wojskowa Służba Wojskowa) ufundowała tę (tą) wspaniałą nagrodę. Jest to jacht dalekomorski. kadłub z najwyższej jakości żywicy epoxydowej, w środku dąb, mahoń, heban, złoto złot złoto złoto, futro z mysich cipek w salonie na ścianie, telewizor plazmowy, radio stereo hi-fi, siłownia, jadalnia, kuchnia, sypialnia, oświetlenie ledowe, wentylatory, telewizory, plusz, filc, wędki w zestawie na rekiny i merliny. nawet stary człowiek i może. wystarczy tylko chcieć, a wszystko się spełni. tutaj chłam. tam: zielone! zielone liście palm! nie ma krat.
Ritha
rok temu
Wiesz co, Sensol... bywasz czaderski :D Uśmiałam się.
sensol
rok temu
to już przedostatnia nagroda. jutro ostatnia
Ritha
rok temu
Ojej. Aż strach!
sensol
rok temu
muszę zrobić wszystko, aby zachęcić użytkowników do konkursu. w końcu jesteśmy elitą. nie gramy w gry. nie przesiadujemy na facebuku, nie oglądamy głupawych seriali, nie leżymy do góry kołami, nie wylegujemy się całymi dniami jak flądry na łózku. my mamy przynajmniej jakiś cel. pisać. to wcale nie mało na tym pojebanym świecie. żremy się tu jak przekupy ale jesteśmy w jakims tam sensie jedną rodziną, dopóki ktos nie wyłączy prądu, albo jeszcze gorzej, nie wykasuje nas z serwera, więc cieszmy się póki mozna, bo nic nie jest wieczne.
sensol
rok temu
dlatego tyle wartościowych nagród
Ritha
rok temu
Bardzo ładnie pedziane.
Ritha
rok temu
Moze tw napiszesz?
sensol
rok temu
a na czym to polega? nie wiem naprawdę. jestem nowy.,
Ritha
rok temu
choć do wątku tw
Ritha
rok temu
Boze napisalam "choć"...
Ide znalezc mur i nabrać rlzpedu...
Ritha
rok temu
rozpędu*
(przepraszam, juz nie spamuję)
sensol
rok temu
szkodzi nic:)
sensol
rok temu
każdemu może się zdarzyć :)
sensol
rok temu
helikopter! helikopter w ogniu!
sensol
rok temu
jutro! jutro!
Freya
rok temu
Nie porywa mnie jakoś nadal ten konkurs, może właśnie dlatego, że tyle nagród... Przecież tu wszyscy piszą dla własnej przyjemności, bez jakichkolwiek merkantylnych odniesień i teges, a poza tym nic nie wiadomo jakie kołowrotki są w tych wędkach, ani żyłki i haczyki? :(
Piszesz, że krypa kategorii A i dalej, że jest z tworzywa - jakaś biedna wydaje mi się ta łódka wędkarska :)
Układem z wojskiem też bym się nie chwalił; kilkanaście lat budują prosty okręcik! :)
sensol
rok temu
pisarze piszą najlepiej za kasę. Dostojewski napisał "Zbrodnię i karę" dla kasy i narzekał ,że miał mało czasu i że gdyby miał więcej, to napisałby lepszą książkę... i tu problem. czy można sobie wyobrazić JESZCZE LEPSZĄ Zbrodnie i karę?
Freya
rok temu
Może obiecaj, że nagrodą główną będzie uroczyste śniadanie z kaczorem albo prezydentem... Mógłby też dołączyć do nich jakiś hierarcha kościelny, to wtedy byłoby jeszcze dostojniej :)
refluks
rok temu
odpierdol się od prezesa.
sensol
rok temu
freya mógłbym obiecać wszystko. ludzie są tak głupi, że uwierzą. a szczególnie ci, co włażą do internetu. prawie wszyscy są idiotami. a już pisarze! mówi się nawet w pewnych kręgach: "głupi jak pisarz" . nie mówię, że wszyscy, ale np. w moim przypadku się sprawdza. jestem pisarzem i jestem głupi. więc podpadam. a popatrz na dzisiejszą młodzież. tak skretynieli, że nie potrafią trafić z domu do sklepu, albo do szkoły o własnych siłach. muszą sobie pomagać GPS, nie wierzysz? to rozejrzyj się na ulicy. co drugi młody idzie trzymając w racicy komórkę i gapi się w nią. nie może nawet na chwilę przestać, bo od razu się zagubi. są jak dzieci we mgle.
Nuncjusz
rok temu
Fakt, też to zaobserwowałem.
refluks
rok temu
Sęsol, olej młodzież.
toto już stracone.
tylko wyrżnąć jak bezprizornych.
z tego nic już nie będzie.
sensol
rok temu
nie można wyrżnąć ot tak młodzieży. nie można ich ot tak wyrzucić. młodzież to nie odzież. poza tym ktoś musi zapracować na moją przyszłą (i tak już pewnie głodową) emeryturę.
sensol
rok temu
UWAGA! OSTATNIA SENSACYJNA NAGRODA!

Poszedłem do Ministerstwa Kultury, do działu Prywatnych Odrzutowców i wynegocjowałem dla zwycięzcy konkursu prywatnego odrzutowca! Ten luksusowy samolot z turbodoładowaniem odrzutowym może być twój! W środku mahoń, heban, buk, ściany sypialni wyścielone futrem ze świnek morskich, na pokładzie alkohol, papierosy, kokaina, heroina, haszysz, grzyby halucynogenne, pikantne skrzydełka, sok z ogórków, ruskie pierogi, barszcz, bigos, biała kiełbasa, kutia, karp, śledź. Di dżeje KUŚKA i SKURWYSYN zapewnią dobry bit. Ale to jeszcze nic. Mało tego. Poszedłem potem do Kuwejtu i załatwiłem paliwo do odrzutowca. Potem poszedłem do Ameryki i załatwiłem wizę, aby szczęśliwy nabywca odrzutowca mógł polecieć do Ameryki. a potem poszedłem do Chin, aby szczęśliwy posiadacz odrzutowca mógł polecieć do Chin, a potem... nie no kurwa to już się robi nudne. w ten sposób nikogo nie zachęcę.
Nuncjusz
rok temu
A nie lepiej "poszłem"?
sensol
rok temu
byłoby krócej trochę
sensol
rok temu
poeci do piór
inaczej brzuszny dur
sensol
rok temu
jak nic nie napiszesz
czeka cię skręt kiszek
Neurotyk
rok temu
Sensol pięknie promuje Bitwę i własną osobę :)

Urocze jak
dwa warkocze ;)

Zaloguj się, aby wziąć udział w dyskusji