Konkurs! Literkowa Bitwa na Prozę XVIII

sensol
3 tygodnie temu
Dziń dybry

Temat główny: wesołe zwłoki
Temat dodatkowy: lunapar (lupanar)

Termin do drugiego grudnia (niedziela)
Ritha
3 tygodnie temu
Heh, dobry temat
Margerita
3 tygodnie temu
ja tym razem podziękuję
marok
3 tygodnie temu
Świetny temat
00.00
3 tygodnie temu
Może napiszę :)
Freya
3 tygodnie temu
Jejuńciu jakie dziwne wyrazy w tym dodatkowym; te lu... cuś tam, jakbyś napisał, że chodzi o zamtuz, to wtedy wszyscy by zrozumieli, a tak to trzeba sięgać do słownika :)
sensol
3 tygodnie temu
Pisarze do piór!
Inaczej brzuszny dur

Nie chcesz duru brzusznego?
Napisz coś dobrego!
Justyska
3 tygodnie temu
O kurka, ale temat. Trzeba przemyśleć.
refluks
3 tygodnie temu
Facet daje namiary na temat, a ci będą deliberować i się deklarować i rozważać, może, albo nie, a muszę przemyśleć, a jakie to trudne, a nie wiem czy będę mieć czas, trochę to dziwne, nie bardzo zrozumiałem, musiałbym się wysilić, a nie bardzo mi się chcę.

Piszesz, publikujesz, dajesz linka i czekasz na punkty.
Proste?
Proste.
Gregor
3 tygodnie temu
o boże jaki szybki bill
Dekaos Dondi
3 tygodnie temu
Fajny temat niecierpiący zwłoki. Może coś wystukam na grobowej desce klawiatury:)
Smok
3 tygodnie temu
Xd
sensol
3 tygodnie temu
Uczestnictwo w konkursie nie jest oczywiście obowiązkowe ale...
marok
3 tygodnie temu
Ale, ale...
sensol
3 tygodnie temu
Ale każdy, kto nie jest na tyle chory, że musi leżeć w szpitalu pod kroplówką, powinien wziąć udział. Jak nie ma czasu po pracy, niech wstanie o czwartej rano i pisze przed pracą. Albo niech weźmie dzień urlopu. Chyba wystarczy. Jak nie może wziąć urlopu, niech zachoruje. Najlepiej na korzonki, tego żaden lekarz nie wykryje, każdy da zwolnienie i zastrzyki, bo się będzie bał, żeby mu pacjent nie wykorkował. Jak komuś przeszkadza w pisaniu pies, niech odda go do schroniska. Jak komuś marudzi dziecko, niech odda do sierocińca. Nie ma wymówki żadnej tak naprawdę. Poeci wyklęci pisali na przetłuszczonych serwetkach ogryzkiem ołówka pod gradem pocisków i kulom się nie kłaniali, tylko pisali, pisali, a tu teraz, w takiej rzeczywistości jaką teraz mamy, konkretnie, wszyscy z dostępem do sieci, wystarczy napisać, na komputerze w końcu, to łatwiej niż w okopach ołówkiem, kiedy mokro, ciemno, zimno, szczury obgryzają martwe ciała poetów, którzy już nic nie napiszą, ale ci co jeszcze żyją - piszą!! I dają świadectwo. Więc jaki to problem teraz napisać coś w edytorze, nawet jak się jebniesz, kasujesz i piszesz zdanie od nowa. Nawet ortografii nie musisz znać, bo ci komputer podpowie. A więc do dzieła! Do boju pisarze! Do boju! Nie bójcie się znoju!
Aż dziesięć i tylko już dziesięć dni pozostało. Piszmy więc!
Neurotyk
3 tygodnie temu
bum cyk cyk
sensol
3 tygodnie temu
500 + dla każdego kto weźmie udział w konkursie! Pieniądze, pieniądze będą leciały z nieba, tylko tego , tylko tego nam trzeba!
Mane Tekel Fares
3 tygodnie temu
Jeszcze można pisać Szanowni Opowijczycy

Część postów została ukryta (44)

Zaloguj się, aby przeglądać cały wątek

sensol
6 dni temu
Ostatnia szansa! Do wygrania JACHT!

zwycięzca otrzyma JACHT ufundowany przez Wojsko! WSW (Wojskowa Służba Wojskowa) ufundowała tę (tą) wspaniałą nagrodę. Jest to jacht dalekomorski. kadłub z najwyższej jakości żywicy epoxydowej, w środku dąb, mahoń, heban, złoto złot złoto złoto, futro z mysich cipek w salonie na ścianie, telewizor plazmowy, radio stereo hi-fi, siłownia, jadalnia, kuchnia, sypialnia, oświetlenie ledowe, wentylatory, telewizory, plusz, filc, wędki w zestawie na rekiny i merliny. nawet stary człowiek i może. wystarczy tylko chcieć, a wszystko się spełni. tutaj chłam. tam: zielone! zielone liście palm! nie ma krat.
Ritha
6 dni temu
Wiesz co, Sensol... bywasz czaderski :D Uśmiałam się.
sensol
6 dni temu
to już przedostatnia nagroda. jutro ostatnia
Ritha
6 dni temu
Ojej. Aż strach!
sensol
6 dni temu
muszę zrobić wszystko, aby zachęcić użytkowników do konkursu. w końcu jesteśmy elitą. nie gramy w gry. nie przesiadujemy na facebuku, nie oglądamy głupawych seriali, nie leżymy do góry kołami, nie wylegujemy się całymi dniami jak flądry na łózku. my mamy przynajmniej jakiś cel. pisać. to wcale nie mało na tym pojebanym świecie. żremy się tu jak przekupy ale jesteśmy w jakims tam sensie jedną rodziną, dopóki ktos nie wyłączy prądu, albo jeszcze gorzej, nie wykasuje nas z serwera, więc cieszmy się póki mozna, bo nic nie jest wieczne.
sensol
6 dni temu
dlatego tyle wartościowych nagród
Ritha
6 dni temu
Bardzo ładnie pedziane.
Ritha
6 dni temu
Moze tw napiszesz?
sensol
6 dni temu
a na czym to polega? nie wiem naprawdę. jestem nowy.,
Ritha
6 dni temu
choć do wątku tw
Ritha
5 dni temu
Boze napisalam "choć"...
Ide znalezc mur i nabrać rlzpedu...
Ritha
5 dni temu
rozpędu*
(przepraszam, juz nie spamuję)
sensol
5 dni temu
szkodzi nic:)
sensol
5 dni temu
każdemu może się zdarzyć :)
sensol
5 dni temu
helikopter! helikopter w ogniu!
sensol
5 dni temu
jutro! jutro!
Freya
5 dni temu
Nie porywa mnie jakoś nadal ten konkurs, może właśnie dlatego, że tyle nagród... Przecież tu wszyscy piszą dla własnej przyjemności, bez jakichkolwiek merkantylnych odniesień i teges, a poza tym nic nie wiadomo jakie kołowrotki są w tych wędkach, ani żyłki i haczyki? :(
Piszesz, że krypa kategorii A i dalej, że jest z tworzywa - jakaś biedna wydaje mi się ta łódka wędkarska :)
Układem z wojskiem też bym się nie chwalił; kilkanaście lat budują prosty okręcik! :)
sensol
5 dni temu
pisarze piszą najlepiej za kasę. Dostojewski napisał "Zbrodnię i karę" dla kasy i narzekał ,że miał mało czasu i że gdyby miał więcej, to napisałby lepszą książkę... i tu problem. czy można sobie wyobrazić JESZCZE LEPSZĄ Zbrodnie i karę?
Freya
5 dni temu
Może obiecaj, że nagrodą główną będzie uroczyste śniadanie z kaczorem albo prezydentem... Mógłby też dołączyć do nich jakiś hierarcha kościelny, to wtedy byłoby jeszcze dostojniej :)
refluks
5 dni temu
odpierdol się od prezesa.
sensol
5 dni temu
freya mógłbym obiecać wszystko. ludzie są tak głupi, że uwierzą. a szczególnie ci, co włażą do internetu. prawie wszyscy są idiotami. a już pisarze! mówi się nawet w pewnych kręgach: "głupi jak pisarz" . nie mówię, że wszyscy, ale np. w moim przypadku się sprawdza. jestem pisarzem i jestem głupi. więc podpadam. a popatrz na dzisiejszą młodzież. tak skretynieli, że nie potrafią trafić z domu do sklepu, albo do szkoły o własnych siłach. muszą sobie pomagać GPS, nie wierzysz? to rozejrzyj się na ulicy. co drugi młody idzie trzymając w racicy komórkę i gapi się w nią. nie może nawet na chwilę przestać, bo od razu się zagubi. są jak dzieci we mgle.
Nuncjusz
5 dni temu
Fakt, też to zaobserwowałem.
refluks
5 dni temu
Sęsol, olej młodzież.
toto już stracone.
tylko wyrżnąć jak bezprizornych.
z tego nic już nie będzie.
sensol
5 dni temu
nie można wyrżnąć ot tak młodzieży. nie można ich ot tak wyrzucić. młodzież to nie odzież. poza tym ktoś musi zapracować na moją przyszłą (i tak już pewnie głodową) emeryturę.
sensol
4 dni temu
UWAGA! OSTATNIA SENSACYJNA NAGRODA!

Poszedłem do Ministerstwa Kultury, do działu Prywatnych Odrzutowców i wynegocjowałem dla zwycięzcy konkursu prywatnego odrzutowca! Ten luksusowy samolot z turbodoładowaniem odrzutowym może być twój! W środku mahoń, heban, buk, ściany sypialni wyścielone futrem ze świnek morskich, na pokładzie alkohol, papierosy, kokaina, heroina, haszysz, grzyby halucynogenne, pikantne skrzydełka, sok z ogórków, ruskie pierogi, barszcz, bigos, biała kiełbasa, kutia, karp, śledź. Di dżeje KUŚKA i SKURWYSYN zapewnią dobry bit. Ale to jeszcze nic. Mało tego. Poszedłem potem do Kuwejtu i załatwiłem paliwo do odrzutowca. Potem poszedłem do Ameryki i załatwiłem wizę, aby szczęśliwy nabywca odrzutowca mógł polecieć do Ameryki. a potem poszedłem do Chin, aby szczęśliwy posiadacz odrzutowca mógł polecieć do Chin, a potem... nie no kurwa to już się robi nudne. w ten sposób nikogo nie zachęcę.
Nuncjusz
4 dni temu
A nie lepiej "poszłem"?
sensol
4 dni temu
byłoby krócej trochę
sensol
4 dni temu
poeci do piór
inaczej brzuszny dur
sensol
4 dni temu
jak nic nie napiszesz
czeka cię skręt kiszek
Neurotyk
4 dni temu
Sensol pięknie promuje Bitwę i własną osobę :)

Urocze jak
dwa warkocze ;)

Zaloguj się, aby wziąć udział w dyskusji