Konkurs; Literowa Bitwa Na Rymy Nr. 64

Freya
02.06.2019
Kiedyś brałem udziału w tej zabawie – grzebałem w zasięgu wcześniejszych tematów aby nie były znudzeniem powtarzalnym, ale umknęła mi już ciągłość niepowtarzalności, więc pomyślałem, że może by tak od podstaw jakichś zaczerpnąć – co jest istotą zniewolenia myśli poniekąd...
Proponuję aby tematem śmiesznie ogranym (no taka pora dziwna jest teraz, że bzy brzydko przekwitły a jaśmin napierdala w systemie zapachów nieprzebrzydłych aby wody natury znów wezbrały niepowtarzalności fascynacjom), a tematem, ogranym niejako, była chyba często: "pierwsza miłość" – no!

Oczywiście niech nie będzie taka...: – mam na myśli dziecięce pojęcia miłości, fascynacji, naśladowania, pragnieniem wyjątkowości niezrozumiałej... w pierwotnym (nieinteresującym tak bardzo werbalnym świecie), nawet magii, która kochając ptaszka, ślimaczka, dżdżownice, misia, lalkę albo klocki niekoniecznie lego – wraz z... lokomotywą albo pacynką bez narzuconego światopoglądu z przedszkolanką (nauczycielami, raczej ostrożnie) i dotycząca przedszkolaków; – co się mogli posiusiac bez... ojca i matki & prababki:)) generalnie przeważająca, więc ja mam na myśli taką naprawdę pierwszą – instynkt niesocjalizowany jeszcze. Być może do czegoś irracjonalnego, chociaż w pojęciach dzieci nie ma takich pojęć...
No bez tego teges... świadomości usystematyzowanej seksualizmowartości przez odnośne struktury narzucające instynkt zakłamania, oraz dziwnej świadomości nieświadomej wartości – nawet wobec siebie...

Ok. skoro truskawki i czereśnie są już aktywnie nabrzmiałe – to mogą być tematem zastępczym – poziomki & jagody również niedługo... :)

Czasu nigdy nie wystarczy aby coś poprawić, ale gdyby, to 2 tyg. będą raczej wporzo, więc wychodzi na: 16. 06. 2019r.

Życzę śmiałości w pisaniu :))
Dziękujemy za temat.
Zapraszamy Opowijczyków do wzięcia udziału w pisaniu tej pierwszej, jedynej miłości. Piszmy więc i delektujmy się smakiem i zapachem truskawek i innych czerwonych owoców... miłości też.

Powodzenia!
Piszemy Szanowni Opowijczycy
Pan Buczybór
11.06.2019
Tak tylko dorzucę, że bardzo fajny temat. Przyjemnie się pisało i myślało.
Szanowni Opowijczycy ogłaszamy przerwę wakacyjną... kto chce niech pisze i wrzuca na główną. Nic nie zginie.
Po wakacjach spotkamy się i ogłosimy zwycięzcę.

Miłego wypoczynku

Literkowa
Pan Buczybór
17.06.2019
:(
Pan Buczybór
07.08.2019
tęsknię mocno...
Jeden z fajniejszych konkursów!
Witamy i cieszymy się, że tęsknicie. Po 20 sierpnia powrócimy do zabawy
00.00
08.08.2019
Brakowało bitwy. :)
Szu skrobaj coś :)
00.00
08.08.2019
Maurycy Pomyślę. :)
Aisak
09.08.2019
Tzn., że nie ma określonego tematu?
Wolna amerykanka?
Dozwolone wszystko o wszystkim i na każdy temat?
Aisak
09.08.2019
Piszcie Ludzie Wiersze!!!

Piszcie

Piszcie

Piszcie

Piszcie

:)
Aisak
09.08.2019
Jprd.
Oczywiście jest temat!
Czasami nie mam do siebie siły :/
Ale w końcu załapałas z tym tematem :)
Zapraszamy do zabawy Szanowni Opowijczycy
Freya
01.09.2019
Eee, myślę że osoba mająca na uwadze ten konkurs powinna zakończyć/wyznaczyć datowanie żeby leciało dalej cuś w tym konkursie/ no bo taka stagnacja nie teges ;))

Zaloguj się, aby wziąć udział w dyskusji