Literkowa bitwa na rymy 40

Canulas
14.12.2017
Temat Główny: Blizny
Temat dodatkowy: Nie mam pojęcia. Ledwo wymyśliłem główny. Osoba ze srebrnym medalem proszona do tablicy albo bedzie tylko głóny.
Czas: 26-12 - Północ
Nuncjusz
14.12.2017
Spoko ten dodatkowy - Niemampojęcia
Canulas
14.12.2017
Złośliwyś niczym diament w gównie. Niesmak jest, ale to w końcu diament ;)
Nuncjusz
14.12.2017
Złośliwy? Zadziwiasz mnie
Canulas
14.12.2017
A w ogóle, jak zobaczyłem (Ostatni wpis dodał Nuncjusz), to się, no może nie przestraszyłem, ale teoretycznie wzdrygłem. Pomyśłałem, że coś zjebałem z zapisem i będzie: - Do usunięcia!

Co do: Złośliwy. Celowo na końcu jest emotka. Nie dodaję ich do każdego postu. Tu dałem na wszelki wypadek. Może powinienem dwie
Nuncjusz
14.12.2017
Zauważyłem emote, ale mimo to jestem dalej zadziwiony, bo w tym nie było krzty mojej złośliwości
Canulas
14.12.2017
Może ze zmęczenia pojebałem odbiór. Jeśli CIę to uraziło - cofam i przepraszam.
O-Ren Ishii
14.12.2017
Może ja coś napiszę
Nuncjusz
14.12.2017
Nie uraziło, zadziwiło ;)
Bez urazy ;)
Canulas
14.12.2017
Byloby miło. Bida ostatnio z frekwencją

Nun, kołuyszę się na tej Włochatej Piłeczce już na tyle, iż wiem, że zdziwienie luźno może być synonimem urazy lub blisko tego spoczywa.
A dyskusyjnym zaczynem tu wspomnianej, już na pewno.
Nie galopuję więc konia, a z niego zsiadam.
Pisz o bliznach.
Nuncjusz
14.12.2017
Może napiszę, ale jak już, to tylko z tematem dodatkowym
Bo mi przypasował XD
O-Ren Ishii
14.12.2017
Ren wspomoże, wspomoże. Proszę tylko na mnie nie głosować :)
Canulas
14.12.2017
Nie ma niegłosować. Czytałem o palcach złamanych, czytałem. Ale w pracy i już czasu nie starczyło na komentarz.
Zacne było. Może być tak, że deseń Twych tworów mi bliski i niezagłosować na Ciebie się nie uda.
O-Ren Ishii
14.12.2017
Nie o to mi chodzi, broń Boże! Po prostu zara będę miała bzika na punkcie fejmu XD
I dziękuję Ci bardzo!
Pasja
14.12.2017
No temat bardzo bliznowaty.
Brawo za szybkie podjęcie tematu.
Felicjanna
14.12.2017
A ja walnęłam wierszyk na poczekaniu- ktoś "ma pojęcie" o kim? Zaraz wrzucę
Okropny
15.12.2017
riggs
16.12.2017
Canulas. Mnie osobiście bardzo podoba się bezpośredniość Nuncjusza. Po pierwsze - nie jest obłudny, po drugie - nie pierniczy się z leszczami, po trzecie złośliwość jego wypowiedziwynika (wg. mnie) z wysokoiego ilorazu inteligencji i przeżytych wielu sytuacji - co jest bardzo mi bliskie. Mnie tak samo w chuju drze na tępotę i zarozumialstwo, na teorie nie poparte "realem" i na tchórzowską "odwagę" zza monitora. Na hasło "spotkajmy się" zakompleksione jednostki srają po gaciach. Nie licząc tych co poza granicą, bilecik kosztuje i mama nie da na bilecik poza akademikiem. Walić gównoburze ludzi bez popartego "dowodami" dorobku literackiego.
A w temacie pewnie będę - wiersz to pokusa...
Ruszyło w koncu coś... napiszę
Canulas
17.12.2017
Ależ mnie również. 90% Twojego komentarza uważam za "dobre podejście". Niestety. Teraz jak się na kogoś wkurwisz, to go usuwasz że znajomych, zamiast po ludzku zepchnąć go ze schodów.
Cywilizacjo - dokąd zmierzasz?
Arysto
17.12.2017
Do specjalizacji, cybernetyzacji, transhumanizmu i szerzenia mitów najwyraźniej - to o usuwaniu ze znajomych to jedynie skutek uboczny, nie główny cios.
Poza tym - po chuj kogoś spychać ze schodów? :)
Okropny
17.12.2017
Żeby go bolało i żeby spierdalał?
Canulas
17.12.2017
Oo, to to. Dziękuję, prawoskrzydłowy.
Do Twej zacnej piersi właśnie przypiąłem wirtualną gwiazdkę.
Noś z dumą.
Nuncjusz
17.12.2017
Stirlitz wszedł do kawiarni Elefant.
- To Stirlitz. Zaraz będzie zadyma - powiedział jeden z siedzących przy stole.
Stirlitz wypił kawę i wyszedł.
- Nie - odpowiedział drugi. - To nie on.
- Jak to nie!? To Stirlitz!!! - krzyknął trzeci.
Zaczęła się zadyma.
Termin mija 26 grudnia o północy. Piszemy więc i wrzucamy linki.

Zaloguj się, aby wziąć udział w dyskusji