Literkowe Bitwy - koszyk rozmaitości - pytania, problemy, pomysły.

Witamy w nowym wątku Literkowych Bitew. Ostatnio namnożyło się różnych problemów i dlatego powstał ten wątek, aby tutaj rozwiązywać je.

Dajemy do rozpatrzenia głosowanie na LBnR

8 punktów tak jak na prozę - 4 punkty nie dzielimy i dajemy jednemu autorowi. Reszta do dyspozycji.
Co o tym sądzicie? Prosimy o wypowiedzenie się do następnego głosowania LBnR

PiN
Nuncjusz
dwa lata temu
od razu zróbcie dziesięć nowych, zamiast dyskusję, ewentualną, kontynuować tam gdzie się zaczęła
Proponowałem nowy do głosowania a nie do pierdolenia
do głosowania ma przeszło tysiąc postów
Głosowanie będzie tam gdzie jest. Skończy się limit, to założymy nowy. Po co te nerwy?

Nuncjusz
dwa lata temu
bo na co nowy wątek do ustalenia drobnostki
Ten system głosowania, który proponujecie jest dobry i nie ma o czym więcej deliberować
to jest mój powód do nerwów
Nuncjusz
dwa lata temu
ps
Jaki limit?
Taki jak w pitoleniu. Sami mieliście o tym.
Mówiliście
Nuncjusz
dwa lata temu
Niby kto mówił? Ja na pewno nie
Nuncjusz
dwa lata temu
Jest was dwójka, więc takie rzeczy, jak system głosowania powinniście ustalać samodzielnie. Widzicie co się dzieje, więc po prostu reagujcie zmieniając reguły, o których można dać info gdziekolwiek, chocby w kolejnym wątku bitewnym
Neurotyk
dwa lata temu
Taki wątek od spraw Bitw jest potrzebny, żeby nie rozmawiać o sprawach organizacyjnych w każdym innym wątku związanym z Literkowymi, jak głosowania, poszczególne konkursy. Wszystko w jednym może być przecież, łatwe do odnalezienia.

Spokojnego dnia wszystkim :)
Maurycy Lesniewski
dwa lata temu
Punktacja to dla mnie nie problem, taka czy siaka. Powinna być jednakowa w obu bitwach. Tu i tu jest ten sam problem, brak chęci do głosowania autorów niestety. Rozumiem tych niezaangażowanych, ale ci biorący udział w bitwie przynajmniej powinni czuć się do oddania głosu aby wynik głosowania był jako tako obiektywny. Nie mówiąc o tym już że nie głosujący podnosi swoje szanse na zwycięstwo, gdyż nie daje konkurentom punktów, które mogą mieć duże znaczenie w przypadku niskiej frekwencji głosujących. Uważam takie zachowanie za bardzo nie nie fajne. Każdy moze znaleźć dziesięć powodów by się wytłumaczyć, że nie zagłosował. Ja bym chchial aby nikt się nie tłumaczył tylko głosował. Bo takie zachowanie, nie oddanie głosu, ubliża innym autorom. Daj jeden punkt najlepszemu z tego co jest do wyboru, jeśli uznasz, że wszystko to dno, ale zagłosuj. Albo się bawimy, albo nie. To moje zdanie jest
Nuncjusz
dwa lata temu
Dobra, mleko i tak się już rozlało
i kto to mi tłumaczy, obywatel Neurotyk Ojciec - Dyrektor Pitoleń
Canulas
dwa lata temu
Moje takie:
Maurycy ma rację, ale...
Ja nie głosowałem, bo nie przeczytałem wszystkich i, mimo że prawie na pewno (w przypadku bitwy na prozę) zaglosowałbym na Adama T., to nie mogłem, z racji właśnie noeprzeczytania wszystkich.
Co do zobligowania do oddania głosu startujących - hmm, teoretycznie tak, ale nie sądzę, by większości osób przyświecał cynizm tak niskich lotów, jak: o nie zagłosuje, bo przegram.
Spory się robią jak w biedrze, a świeżaków brak.
Czill
Neurotyk
dwa lata temu
Fanie, że dyskutujemy, coś na pewno się wykluje z tego.

Już mamy jakieś argumenty Maurycego i Canaulusa.
Neurotyk
dwa lata temu
Canulasa :)
pasja
dwa lata temu
I właśnie po to jest ten wątek
Nuncjusz
dwa lata temu
Kolejne pitolenie, już mnie do niego nie przekonujcie bo nie przekonacie, ale powtarzam, mleko się juz rozlało, więc koniec z tym
Neurotyk
dwa lata temu
Nie spamuj, pisz w związku z tematem, Nuncjusz.
Nuncjusz
dwa lata temu
Już napisałem, parę postów wyżej.
To nie był spam tylko odpowiedź na wasze z dupy usprawiedliwienia i chcę to na tym zakończyć, ale mi nie dajecie
Maurycy Lesniewski
dwa lata temu
Kiedy stoję na przystanku, czekając na autobus, który powinien sie o określonej godzinie zatrzymać, a ten pojedzie sobie ze se tak pozwolę powiedzieć, w chuj daleki, nawet na mnie nie zwracając uwagi, to mam wkurw, mimo, że być moze kierowcy żona rodzi, a moze porwali go kosmici, nie wiem tego, wiem, że autobus miał stanąć. Pózniej wszystkie tłumaczenia są słabe, jak argument, mimo mojego szacunku dla Cana, o biedrze. Właśnie o to aby nie było jak w biedrze, każdy z nas jest częścią tego”sklepu”, czy zrobimy z niego salon Rolexa, czy biedre takie detale na to rzutują.
W kwestii „nie głosowałem bo nie przeczytałem wszystkiego” - W takiej sytuacji mniejszym złem jest zagłosowanie na to co dotąd przeczytałem, i zachowaniem tej wiedzy o nieprzeczytaniu dla siebie, lub otwartym o tym ogłoszeniu.
Nie mówie, że ktoś gra wyrachowaniem, ale moze to tak być odbierane. Są zasady dobrego wychowania, w każdym kraju, miejscu... wszędzie trochę inne, ale zawsze i wszędzie „olewka” nie jest dobrze przyjmowana.

Część postów została ukryta (198)

Zaloguj się, aby przeglądać cały wątek

Elorence
7 miesięcy temu
I to by przyciągnęło ludzi, bo przecież większość przychodzi tutaj dla komentarzy i uwagi :)
Justyska
7 miesięcy temu
Właśnie każdy chciałby być tekstem miesiąca :)
Nuncjusz
7 miesięcy temu
Ja mam wchuj książek, co prawda nie wszystkie nówki, ale chętnie rozdam tym co wygrają
1. Stały czas rozgrywania bitew: od do
2. Nagrody książkowe

nowe:

2. Marketing, promocja i reklama.
3. Przejrzystsze zbieranie "do kupy" konkursowych tekstów
4. Promowanie, wyróżnianie zwycięskich tekstów.
Neurotyk
7 miesięcy temu
Promowanie dobrze wyglądałoby nie forum, lecz na stronie głównej Opowi, ale Admin nie ruchliwy jest, jak wiemy. Stąd pomysł na stronę, gdzie można byłoby aplikować wszelkie rozwiązania - za zgodą admina byłaby podłączona linkiem z Opowi. Link byłby na stronie Literkowych na Opowi, bądź gdziekolwiek indziej na stronie głównej.

To zamiast - jeśli Admin nie wdroży naszych pomysłów.
Buziak
7 miesięcy temu
Również mam książki, nowe, mogę odstąpić na nagrody. Tylko bym musiała wysłać na priv tytuły, ponieważ nie wiem, czy coś z tego jest warte przeczytania. Czasami kupuję książki i leżą.. nieprzeczytane.
Buziak
7 miesięcy temu
Chciałam dodać, że większość osób, które dodają teksty, nie udziela się na forum. Może nawet nie czytają forum, dlatego mało osób bierze udział w głosowaniu.
Nuncjusz
7 miesięcy temu
Tematy bitew są podawane na forum plus dostają info pod tekstem.
Neurotyk
pół roku temu
Skup
Neurotyk
pół roku temu
Grzybów
Elorence
pół roku temu
Pytanie za sto punktów: czy autor tematu może również napisać tekst?
Nuncjusz
pół roku temu
Na pewno może poza konkursem. W ramach konkursu to było bodajże wtedy, gdy frekwencja by była zbyt niska
Tina12
5 miesięcy temu
Czy haiku może też być wstawione na LBnR?
Haiku to miniatura poetycka, której początki sięgają daleko w przeszłość i raczej umykają naszej klasyfikującej dociekliwości. Nie będzie też żadną przesadą stwierdzenie, iż haiku są jedną z najdrobniejszych form poetyckich w całej literaturze światowej.
Więc nie ma żadnych przeciwwskazań, aby nie wstawić do Bitwy.
Tinka dawaj.
Neurotyk
5 miesięcy temu
Nie ma żadnych przeciwskazan aby wstawiać.

Rowniez mi zdarza się tego typu błąd.

Pozdrawiam
Tina12
5 miesięcy temu
Oki wróce do domu to wrzuce
Dekaos Dondi
5 miesięcy temu
Mam pytanie. Czy na Bitwę można wrzucić dawny zmodyfikowany tekst, który w pewnym sensie, pasowałby do zadanego tematu. Jeszcze nie wiem, ino jeno pytam.
Nuncjusz
5 miesięcy temu
Moszna
Okropny
4 miesiące temu
Sensol, dałeś dwakroć po 3 punkciory
sensol
4 miesiące temu
to sorry. niemożliwe
@Do betti.
Może przejmiesz LBnR i LBnP we władanie i zrobisz porządek. Zwróć się do Neurotyka on ci powie wszystko. Będziesz mieć pieczę nad tym co wrzucają na Bitwę ograniczeni ludzie i eliminować grafomanię. Bardzo dobra propozycja dla twojej wiedzy.

Jeśli jesteś chętna, to zgłoś się do Neurotyka. Bo takie gadanie to tak jak po próżnicy.:))
Neurotyk
4 miesiące temu
W czym rzecz. Jakiś spór?
Literkowa Bitwa na Prozę
3 miesiące temu
Wszystkim Opowijczykom wielu sukcesów, odważnych marzeń, mądrych decyzji, satysfakcji, spokoju i pomyślności na cały nadchodzący 2019 rok składa Literkowa

PiN
Tomek Bordo
2 miesiące temu
to gdzie zgłaszać opowiadanie na literkową bitwę?
Literkowa Bitwa na Prozę
2 miesiące temu
Obecnie odbywa się głosowanie na najlepsze opowiadanie XIX edycji. Zwycięzca poda temat do następnej Bitwy i wyznaczy ramy czasowe. Wówczas będziesz mógł napisać tekst, odpowiednio oznaczyć i wrzucić na główną. Zaś link umieścić w wątku na Forum i czekać na dalsze kroki. Głosowanie i tak dalej.
Zapraszamy.
Tomek Bordo
2 miesiące temu
no dobra a kiedy to głosowanie się skończy?
Pan Buczybór
2 miesiące temu
dziś o północy
Tomek Bordo
2 miesiące temu
czyli jutro praktycznie będę mógł coś skrobnąć i to zgłosić do tej następnej edycji?
pasja
2 miesiące temu
Musisz jeszcze poczekać na temat podany przez zwycięzcę ostatniej edycji. Jutro dopiero ogłosi się zwycięzcę.
Tomek Bordo
2 miesiące temu
ok już się nie mogę doczekać :D

Zaloguj się, aby wziąć udział w dyskusji