Ogłaszam nabór postaci do mojej pierwszej seri: Nieumarli.

Opis serii:

Świat wyniszczony tajemniczym wirusem nie jest już taki, jak dawniej. W grópie jesteśmy silni, ale drużyna potrzebuje przywódcy. Podejmuj wybory, dowódz lub wykonuj rozkazy, przetrwaj albo giń. Jakimi wartościami będziesz się kierował? Człowieczenstwo? Moralność? Przetrwanie? Solidrność z grupą? Czy będziesz samotnikiem? Pamięntaj tylko, nie ma już prawie żadnego dobra w tym świecie. Jest tylko mniejsze zło lub przeżycie. Im szybciej to zrozumiesz, tym lepiej dla ciebie.

Zasady:

Możesz stworzyć własną, postać lub wybrać gotową. Tworzone postacie muszą mieć mocne strony oraz przywary. Podajcie też:

1 ) Zawód,
2 ) Wiek,
3 ) Płeć,
4 ) Zainteresowania,
5 ) Atrybuty (w zależności od plecaka, torby itp.):
- mały 1-3
- średni 4-6
- duży 7-9
- ogromny 10.

Można mieć np. i plecak, i torbę.
Uwaga! oObładowany plecak spowalnia, sprawia, że sypciej się meczycie, itp. Nie dotczy małych i średnich.

Dużych przedmiotów, np. siekieriery, nie możecie wziąć do żadnego plecaka prucz ogromnego, ale zabierają one 5 miejsca. Oczwiście, możecie go wziąć w ręce. W przypadku małyh predmiotów np. noży do konserw, możecie zabierać je po kilka, a i tak zajmą 1 miejsca. Możecie schować sobie niewielką premię do kieszeni lub za pas, maks 3 do kieszeni. Są to drobiazki takie jak np. baterie. Postacie gotowe podam jutro.
Slugalegionu
04.08.2015
Dobra, braciszek mówi, że trza jeszcze dać monolog swojej postaci, w którym będzie jej opis: )
Slugalegionu
04.08.2015
Robię swoją postać, ale nie widzę nic interesującego w absolutnej kontroli.

1 ) Komandos służb specjalnych po szkoleniu w CSI XD A tak na serio, sanitariusz: )
2 ) Trzydzieści siedem lat.
3 ) Mężczyzna (Swoją drogą, po monologu byś to wywnioskował)
4 ) Medycyna oczywiście, co za tym idzie chemia i biologia. Do tego myślistwo.
5 ) Mały: Sproszkowany węgiel, nóż, apteczka.
6 ) W kieszeni: Zapalniczka (Działająca) i paczka szlugów. Za paskiem: krótkofalówka.
7 ) Nie umiem go zrobić, bo nie wiem ile czasu mineło od początku apo.
MrJ
04.08.2015
1) Technik, człowiek po szkołach, nieprzygotowany jednak na prawdziwe życie.
2) Dwadzieścia cztery lata
3)Mężczyzna(Nie wiem o co chodzi z monologiem bo się zgubiłem w tym opisie(orto trochę mnie gryzło w oczy)
4)Technologia, czyli informatyka, fizyka i matematyka(taki ja w nieco fajniejszej wersji)
5) Średni: Latarka, scyzoryk(taki szfajcar, porządny), śrubkręt i młotek, butelka wody
6) W kieszeni baterie i batoniki zbożowe, na głoda najlepsze
7)Nie mam pojęcia czym jest 7
Slugalegionu
04.08.2015
Monolog, ja też nie wiem o co w nim chodzi. To chyba ma być coś ala
" Hej jestem Marek, moją robotą jest bycie zombiefoodem"
Senezaki
04.08.2015
1)W przeszłości malarka obrazów, ale jej ojciec uczył ją najważniejszych trików
2)dwadzieścia lat
3)Kobieta.
4)Kocha malować, bardzo interesuje się badaniami DNA
5)Plecak średni. Są tam trzy noże do konserw, nożyczki, i sztylet na 4 miejsca.
6)W ręce łuk i strzały.
7)W kieszeni zapalniczka, ciasteczka
przeraszam podajcie terz imiona
Radziwił
04.08.2015
1) Były zawodnik KSW i MMA.
2) 35 lat
3)facet
4) wyprawy survivalowe i obozy przetrwania. Walka wręcz
5) mały plecak- podręczny zestaw przetrwania
6) w ręce - kij bejsbolowy
Radziwił
04.08.2015
Sorki. To dodatkowo.
Imię - Asher
zalety - dobry w walce 1 vs 1. Zdecydowany, poważny, nieugięty i zdeterminowany

Wady - nie słucha slabszych od siebie
Ichigo-chan
04.08.2015
Um pogubiłem się (orto), może być nieskładnie XD
Ale mogę wymyślić postać, będzie fajnie XD
1)Zawód... omg, muszę mieć zawód? XD nie może się gdzieś kręcić po pustkowiach, skoro to taki postapokaliptyczny świat? :D
2)Um.. 21? XD
3)Facet
4)Matma. Wiesz, niby skupia się na przetrwaniu i wgl, ale jak kiedyś może wyjść, że świetnie liczy i to lubi XD (tak, jestem matematycznie skrzywiony)
5)Nie znam się na tym, więc ciężko mi będzie ogarnąć no ale tak:
Torba, taka brązowa, prosta
Latarka może jakaś w tej torbie?
Kanapki. Dużo kanapek
Coś do picia XD
Apteczka. Apteczka musi być
A na plecach jakaś maczeta XD

I miały być jakieś wady, więc ma problemy w kontaktach z ludźmi, nie wie jak zachowywać się w ich towarzystwie itd., ale ogólnie jest całkiem okok.
No i imię... Może być Syriusz? XD Opcjonalnie Sirius, jak wolisz XD (taki duży wybór)
Ichigo-chan
04.08.2015
Omg teraz widzę jak się rozpisałem XD
I miało być "ale kiedyś może wyjść, że świetnie liczy". Bez "jak"
ok opisjem siebię
wiek 16 lat
zawód uczeń gimnazióm
menżczrzna
średni leki na epilepsie apteczka toparek latarka konserwy nieco wody
w rence terz łuk długi
premia kałczan nóż do miensa mała beleczka wudki zabrana z domu
zaitresonia łucznictwo czytnie
mocne strony świetnie strelam z łuku i walczem nożem inteligentny znawca sztki prszetrwania
śłabości źle znoszem upały horjem na padacze tudnosci z (naukom i czaszami kocetaciąm) leki pomagjom zniwelować efekt ,lenk przed ćiemnosiciom skłonosci do depresii i obwiniania się neutralne wrazliwy niespieszniy staram się robić reczy dokładnie ale zajmuje to wiencej czasu

sory że długo

Pospolita
04.08.2015
Imię - Aithne
1) Adwokat
2) 25 lat
3) Kobieta
4) Interesuje się psychologią i naturą ludzką.
5) Średni plecak - zapałki, prowiant, scyzoryk, bandarze.
6) W ręku katana, a w kieszeni kurtki nóż.
Zalety - inteligentna, potrafi walczyć, budzi w ludziach zaufanie
Wady - ma słaba orientację w terenie, bywa sarkastyczna
Ichigo-chan miały być wady owszem ale i zaley dodaj sobie jakieś
ps moja postać ma na imie krzysztof a twoja
sory muszem iść na zgłosze nia czekam do 15 śierpnia UWAGA NIE BENDZIE MNIE 9 ORAZ 7 0 22
sory za błąd
nara
Ichigo-chan
04.08.2015
No to inteligentny i ten typ postaci, która mówi "radź sobie sam!", po czym odwraca się, odchodzi parę metrów, wtedy klnie pod nosem i wraca "bo przecież ten smarkacz zginie tam w parę minut" XD
Slugalegionu
04.08.2015
zapomałmem o 2cechah drobny słabszy ale szybszy i zwiniejszy 2 umiem gotować
porzjemy zoboczmy a ty czym morzesz się pohwalić

Część postów została ukryta (58)

Zaloguj się, aby przeglądać cały wątek

Slugalegionu
05.08.2015
Pytanie od braciszka do MariJ: Działaś po cichu, czy ala Rambo?

Ode mnie do Sky300: Braciszek mówi, że pomysł może będzie, ale dopiero w drugiej serii.
Slugalegionu
05.08.2015
Ale może się złamie, jak będzie tłum chciał: )
Sky300
05.08.2015
Czy tylko mi się wydaję, że "braciszkowi" się znudzę po paru rozdziałach? xD Oczywiście bez urazy, ja na przykład kiedyś odpuściłam takie jedno opko ;)
Vasto Lorde
06.08.2015
Imię : Vasto
Zawód : Członek oddziału SWAT/Snajper
Płeć : Mężczyzna
Zainteresowania : Znajomość wszelkiego rodzaju broni
Atrybuty : plecak sredni ( bandaz, nóż, naboje)
Wiek: 26 lat
Zalety: Wysportowany, myśli strategicznie, zna miasto jak wlasna kieszen, wytrwały.
Wady: Strach przed strata czlonka załogi, impulsywnosc.
Slugalegionu
06.08.2015
Vasto, znam go na tyle debrze, żeby wiedzieć, że nawet jak przegłosujecie miasto to zarobi wam z tego powodu masakrę: /
Vasto Lorde
06.08.2015
Oj tam, wziąłem udział, bo chcę zobaczyć wykonanie z taką ilością osób :)
brat bez (podpowiedzi i spojlerów ) bo zostanies naszym zombifudem
a co do ciebie Lord wykonanie bendzie dobre
przetrwasz jaksondisz ?
Vasto Lorde
06.08.2015
Nie, zapomniałem dodać w wadach, że moja postać lubi być porywcza i lubi masakre :D Więc, sądzę że wpieprzy mnie jakaś horda :)
Vasto Lorde
06.08.2015
A nie, napisałem impulsywność.
Senezaki
06.08.2015
A tak do smoka ze szczytów, to czy chociaż wiesz, jakie jest imię mojej postaci? XD bo dopisałam później.
MrJ
06.08.2015
Co do imienia, skoro już się zgłosiłem, dopiszę, że imię mojej postaci to Aaron Black
Senezaki
06.08.2015
A moje Eve Hinayu ::)
(LinOleUm zrozumie XD)
weznę jeszcze torbę małom a w niej zestaw do grila zapałki i podpałka krziąrzki oraz mape
to wszysztko
Slugalegionu
06.08.2015
przepraszam za poslizg oto gotowe postaćie
postać 1
eryk
złodziej
22 lat
zainteresowania parkur otwieranie zamków
zalety równy gosciu szybko otwiera zamki umie się cicho skradać
wady nieuczciwy hamski bywa dupkiam były narkoman
neutalne( muwi co brał tylko zaufanym osobom) grubo skurny
monolog owszem ćpałem ale to daleka przeszłosć na dragi terz kradłem to terz przeszłosć jestem czysty mam żone i dom myslelismy o dzieciach pytasz wienc dlaczego siedzem po nie własciwej stronie biurka na komsariacie cóz ja i moja żona zaufałem niewłasciwym ludziam stracilismy wszysztko moja żona poszła do nich choc jej odradzołem poszłem z niom do cholery ja powinienem lerzeć teraz w grobie doszło do bójki a ona eh kiedy jom pchneli upadła głowom na krawenrznik penkniencie podstawy czaszki powiedzał lekarz panstwo mi nie pomogło dlatego pomogłem sobie sam szkoda tylko że ich głos odrazu wniusł sprawe do prokratry cóż straciłem zawiasy ale wtedy wbchła epidemia


ups konto brata
Haruu
06.08.2015
NIE OGARNIAM WAS XDDDD
Radziwił
06.08.2015
Dzięki slugalegionu za wcielenie do grupy tylko nick z błedem napisałeś. Radziwił a nie Raziwał
Slugalegionu
06.08.2015
O matkoXD Przepraszam najmocniejXD
Slugalegionu
08.08.2015
Hejka ludzie! Tu Sakal, żeby nie było wątpliwości: ) Ponawiam moje pytanie:

Czy chcecie, aby istniały dwie grupy? Jedna moja, druga Krzyśka. Od razu mówię, że raczej nie uda mi się przeforsować konkurencji: )
Radziwił
08.08.2015
Według mnie dwie grupy będą okej. Seria może wtedy trwać dlużej i zawierać więcej akcji jak np. Starcia między grupowe
Slugalegionu
08.08.2015
Dwa głosy za, to może póki brata nie ma na Opowi, kto chce być w której grupie?
Radziwił
08.08.2015
Ja zostaje w twojej. Dobrze piszesz więc jestem skłonny ci zaufać.
Ichigo-chan
08.08.2015
"Ichigo-chan: Zajmuje się liczeniem, zawsze ma kanapkę pod ręką, a twoja przezorność często ratuje nam skórę." Kanapki. To kanapki ratują wam skórę.
XD
Też jestem za dwiema grupami. Poproszę Twoją, Sakal. Może głód mnie nie zabije, ale ta orto może wypalić mi oczy.
MrJ
08.08.2015
Sorry Smoku, ale choc zadnego z was nie ubostwiam(sorry nir przywiazuje sie do ludzi z netu, z reguly) to ja rowniez poprosze Sakala grupe, jakos mam nadzieje na wiecej zwrotow i obrotow.
Vasto Lorde
08.08.2015
Mi tam obojętnie, choć wolałbym grupę z Legionem :P
za mojimi plecami brat?
w pizown jest jóż 1 epizod wienc dwie grópy nie bardzo
Seretei Asir
09.08.2015
1) Mistrz kenjutsu , z wykształcenia prawnik
2) Imię: Vini
3) 20 lat
4)facet
5) Zalety: towarzyski, miły, łatwo nawiązuje kontakt z ludźmi, wysportowany, bardzo dobry refleks, zna sztuki walki ,ale preferuje walkę swoją kataną.
Wady: zabije każdego kto zagraża grupie - zasada poświęcenia jednostki, kłamca, oszust, dba o swój interes, babiarz.
Seretei Asir
09.08.2015
6)Mały plecak
7) W kieszeni :nóż
8)Na plecach pochwa z kataną
Seretei Asir
09.08.2015
Albo po prostu katana w pochwie w ręku.
bracie Nie jestes nieśmiertelny soartolsz trudno licz że ktoś ci pomorze ajk nie to ostrzega system śmierci to heavy rain
1 epizod ukanczony zapraszam do czytania i podiencia wyboru
słucaicie 1 epizod został zredagowany
Slugalegionu
06.12.2015
Okej, już znalazłem. Dam Ci też postacie:

Sakal:
Zawód ~ Sanitariusz.
Wiek ~ Trzydzieści siedem lat.
Zainteresowania ~ Medycyna, co za tym idzie chemia i biologia. Do tego myślistwo.
Rozmiar plecaka i jego zawartość ~ Mały: Sproszkowany węgiel, nóż, apteczka.
Zawartość kieszeni i tym podobnych ~ W kieszeni działająca zapalniczka i paczka szlugów, za paskiem krótkofalówka.

Zalety:
Zawsze zachowuje zimną krew.
Może przez długi czas utrzymywać szybkie tempo marszu.
Szybko się uczy.

Neutralność:
Zna każdą grę karcianą świata.
0 Emocji.
Inochód.

Wady:
Wolny jeżeli chodzi o bieg.
Arogancki.
Samotnik.


Aaron Black:
Zawód ~ Technik, człowiek po szkołach.
Wiek ~ Dwadzieścia cztery lata.
Zainteresowania ~ Technologia, czyli informatyka, fizyka i matematyka.
Rozmiar plecaka i jego zawartość ~ Średni: Latarka, scyzoryk (szwajcarski, porządny), śrubokręt i młotek, butelka wody.
Zawartość kieszeni i tym podobnych ~ W kieszeni baterie i batoniki zbożowe, na głoda najlepsze.

Zalety:
Nie podane bądź przegapiłem.

Neutralność:
Nie podane bądź przegapiłem.

Wady:
Nieprzygotowany na prawdziwe życie.

Eve Hinayu :

Zawód ~ Kiedyś malarka obrazów.
Wiek ~ Dwadzieścia lat.
Zainteresowania ~ Malowanie. I to bardzo. Też badania DNA.
Rozmiar plecaka i jego zawartość ~ Plecak średni. Są tam trzy noże do konserw, nożyczki i sztylet na cztery miejsca.
Zawartość kieszeni i tym podobnych ~ W kieszeni zapalniczka oraz ciasteczka, a w ręce łuk i strzały.

Cechy nie podane lub przegapione.

Asher:

Zawód ~ Były zawodnik KSW i MMA.
Wiek ~ Trzydzieści pięć lat.
Zainteresowania ~ Wyprawy survivalowe i obozy przetrwania. Walka wręcz.
Rozmiar plecaka i jego zawartość ~ Mały plecak — podręczny zestaw przetrwania.
Zawartość kieszeni i tym podobnych ~ W ręce — kij bejsbolowy.

Zalety:
Dobry w walce jeden na jednego.
Zdecydowany.
Poważny.
Nieugięty.
Zdeterminowany.

Wady:
Nie słucha słabszych od siebie.

Syriusz:

Zawód ~ Nie ma. Kręci się po pustkowiach lub coś podobnego.
Wiek ~ Dwadzieścia jeden lat.
Zainteresowania ~ Matematyka.
Rozmiar plecaka i jego zawartość ~ Prosta, brązowa torba: Latarka, dużo kanapek i coś do picia oraz apteczka.
Zawartość kieszeni i tym podobnych ~ Maczeta na plecach.

Cechy charakteru:
Inteligentny i ten typ postaci, która mówi "radź sobie sam!", po czym odwraca się, odchodzi parę metrów, wtedy klnie pod nosem i wraca "bo przecież ten smarkacz zginie tam w parę minut". Kiedyś może wyjść, że świetnie liczy i to lubi.
Ma problemy w kontaktach z ludźmi, nie wie jak zachowywać się w ich towarzystwie itd., ale ogólnie jest całkiem okej.

Krzysiek:

Zawód ~ Uczeń gimnazjum.
Wiek ~ Szesnaście lat.
Zainteresowania ~ Strzelanie z łuku i czytanie.
Rozmiar plecaka i jego zawartość ~ Średni: leki na epilepsję, apteczka, toporek, latarka, konserwy, nieco wody.
Zawartość kieszeni i tym podobnych ~ W ręce długi łuk. Ma też kołczan, nóż do mięsa, zapałki.

Zalety:
Świetnie strzela z łuku i walczy nożem.
Inteligentny.
Znawca sztuki przetrwania.

Neutralność:

Wrażliwy.
Perfekcjonista.
Wady:
Źle znosi upały.
Padaczka, a więc problemy z nauką i koncentracją.
Boi się ciemności.
Skłonności do depresji i obwiniania siebie.

Aithne:
Zawód ~ Adwokat.
Wiek ~ Dwadzieścia pięć lat.
Zainteresowania ~ Psychologia i natura ludzka.
Rozmiar plecaka i jego zawartość ~ Średni plecak - zapałki, prowiant, scyzoryk, bandaże.
Zawartość kieszeni i tym podobnych ~ W ręku katana, a w kieszeni kurtki nóż.
Zalety - inteligentna, potrafi walczyć, budzi w ludziach zaufanie.
Wady - ma słaba orientację w terenie, bywa sarkastyczna.

Angela/Evelin:

Zawód ~ Policjantka.
Wiek ~ Dwadzieścia osiem lat.
Zainteresowania ~ Lubi polować, ogarnia medycynę.
Rozmiar plecaka i jego zawartość ~ Mały plecak, a w nim naboje do pistoletu, krótki nóż i jakaś apteczka.
Zawartość kieszeni i tym podobnych ~ W kieszeni mała latarka a za paskiem pistolet.

Zalety:
Umie wpływać na ludzi.
Bardzo dobrze używa broni.
Potrafi wytropić zwierzę.
Jest odważna, ale jednocześnie rozważna.

Wady:
Ciężko zdobyć jej zaufanie.
Po śmierci bliskiej osoby bardzo długo dochodzi do siebie, ale próbuje to ukryć (zwykle nieskutecznie).

MaraJ:

Zawód ~ Płatny zabójca.
Wiek ~ Trzydzieści dwa lata.
Zainteresowania ~ Różnego rodzaju broń, książki, sport, ćwiczenia, walki… Ciekawe misje, niebezpieczeństwo…
Rozmiar plecaka i jego zawartość ~ Chyba średni, ale nie było uściślone. Pistolet, nóż do walki, scyzoryk, podręczna apteczka.

Vasto:

Zawód ~ Członek oddziału SWAT, a konkretnie snajper.
Wiek ~ Dwadzieścia sześć lat.
Zainteresowania ~ Znajomość wszelkiego rodzaju broni.
Rozmiar plecaka i jego zawartość ~ Średni — bandaż, nóż, naboje.

Zalety:
Wysportowany.
Myśli strategicznie.
Zna miasto jak własną kieszeń.
Wytrwały.

Wady:
Strach przed stratą członka załogi.
Impulsywność.

Eryk:

Zawód ~ Złodziej.
Wiek ~ Dwadzieścia dwa lata.
Zainteresowania ~ Parkur, otwieranie zamków.
Rozmiar plecaka i jego zawartość ~ Chyba średni, ale nie było uściślone. Pistolet, nóż do walki, scyzoryk, podręczna apteczka.

Zalety:
Równy gościu.
Szybko otwiera zamki.
Umie się cicho skradać

Wady:
Nieuczciwy, chamski, bywa dupkiem.
Były narkoman. Mówi co brał tylko zaufanym osobom.

Neutralne:
Gruboskórny.

Vini:

Zawód ~ Mistrz kenjutsu, z wykształcenia prawnik.
Wiek ~ Dwadzieścia lat.
Zainteresowania ~ towarzyski, miły, łatwo nawiązuje kontakt z ludźmi, wysportowany, bardzo dobry refleks, zna sztuki walki.
Rozmiar plecaka i jego zawartość ~ Mały i pusty.
Zawartość kieszeni i tym podobnych ~Nóż w kieszeni, a na plecach pochwa z kataną.

Wady:

Zabije każdego, kto zagraża grupie.
Wyznaje zasadę poświęcenia jednostki.
Kłamca, oszust, dba o swój interes.
Babiarz.
Preferuje walką swą kataną.
Efria
06.12.2015
Przeczytałam 113 komentarzy i nie wiem nadal, o co tutaj chodzi hahaha, wyczaiłam rozdwojenie jaźni, pełno postaci, potem jeszcze innych i innych, to gra? To opowiadanie, które zmieniło się w grę? Albo gra zamieniła się w opowiadanie?
Szczur
06.12.2015
"Przeczytałam 113 komentarzy i nie wiem nadal, o co tutaj chodzi hahaha,"

Ja tak samo.
Ktoś wyjaśni?
ausek
06.12.2015
Chciałabym wiedzieć, czy dobór postaci był inspirowany opowijczykami? To pytanie do Slugilegionu. :)
Slugalegionu
06.12.2015
To takie opowiadanie. Postacie do niego wymyślali ludzie z Opowi. Tu macie linka do części pierwszej:

http://www.opowi.pl/nieumarli-epizod-1-a7882/

Fabuła to typowe przeżycie w świecie opanowanym przez zombie. :v I tyle. Jak do tej pory nic odkrywczego.
Ichigo-chan
06.12.2015
o to chyba ja wiem ! XD
ausek, opowijczycy mogli zgłaszać swoje postacie. No wiesz, było kilka podstawowych pytań i trza było określić imię, zawód itd. jak dobrze pamiętam
Ef, Szczur, Bil" na początku chyba to miało być "opowiadanie interaktywne", aczkolwiek ciężko się odczytać i obawiam się, że pozostanie to jedną z zagadek wszechświata
Ichigo-chan
06.12.2015
nooooo
Sakal, umrzyj XDD
Slugalegionu
06.12.2015
Twoje wyjaśnienie lepsze. :v
Ichigo-chan
06.12.2015
norma
Szczur
06.12.2015
"Fabuła to typowe przeżycie w świecie opanowanym przez zombie. :v I tyle. Jak do tej pory nic odkrywczego." Co do treści, nie ufałbym artykułom z Faktu :)

"Ef, Szczur, Bil" na początku chyba to miało być "opowiadanie interaktywne", aczkolwiek ciężko się odczytać i obawiam się, że pozostanie to jedną z zagadek wszechświata"

Wszystko ok, ale "grópie" w pierwszym poście zniszczyło mnie.

ps. opowijczycy <3
MrJ
06.12.2015
Smok niestety pisze jeszcze gorzej niz Sakal(w sensie gramatycznym), ktory twierdzi ze jest jego bratem, dlatego cale opowiadanie umarlo.Samych rekrutacji bylo tutaj multum, ale zadne, poza opowiadaniem Slepego nie wypalilo, a i te juz nie jest na opowi tylko trzeba osobiscie brac je od Slepca. Wszystkie to pomysly niestety byly robione przez ludzi, ktorym brakuje zapalu do pisania, ale do obietnic byli pierwsi. Ogolnie radze dac tematowi umrzec
Efria
06.12.2015
Tak dla odmiany, osobiście podziwiam ludzi, którzy biorą postacie wymyślone przez kogoś, sama nie połapałabym się w tym wszystkim i nie potrafiła oddać osobistości tych postaci tak jakbym chciała. Uwielbiam zmieniać zdanie i komplikować, więc skończyłoby się na tym, że bym wybierała wśród podanych mi postaci, a potem i tak je odrzuciła... dlatego podziwiam za takową chęć i umiejętność
Slugalegionu
06.12.2015
Tylko że te postacie nie mają charakteru i wiele z nich można by spokojnie wywalić. :/
literatx
25.10.2017
Maszynista
lat niezliczoną ilosć
płeć męska
zainteresowania : jedzenie zwłok spod pociągów, jest sępem, lubi jeść wszystko co obrzydliwe równiez wydaliny
atrybuty torby : nie ma torby xd

Zaloguj się, aby wziąć udział w dyskusji