Pitolenie V

Okropny
19.11.2016
Zakładam nowe, czas najwyższy.
Pan Buczybór
19.11.2016
Jak mówi stare przysłowie:
A więc pitolmy!
Neurotyk
19.11.2016
Okropny
Neurotyk
19.11.2016
Pitol
Pan Buczybór
19.11.2016
Czy wam też się zdaje, że wszystko jest niebieskie?
detektyw prawdy
19.11.2016
nie mi się wydaje że wszystko jest czerwone lol
Pan Buczybór
19.11.2016
Lol
Mr. Moon
20.11.2016
To ja też trochę pospamuję. Czy jeżeli inne teksty są dopuszczane, a mój tkwi od paru godzin na poczekalni, to mam się bać? Znaczy się... skąd mam wiedzieć, że tekst był zły i nie został dopuszczony? Dostaje się informację?
Szczur
20.11.2016
Nie, nie masz. Tu jest przepuszczane wszystko.
Pan Buczybór
20.11.2016
Szczur dobrze mówi.
Szczur
20.11.2016
Neurotyk
20.11.2016
Mr. Moon, nie bój się, że Twój tekst nie spełnił jakichś wymogów - tu wszystko przechodzi.

Jesteś nowo zarejestrowany i musisz odstać swoje w kolejce (aż admin będzie online) i ci haczykiem puści tekst.

detektyw prawdy
21.11.2016
jak będziesz mieć (5?) opowiadań na swoim profilu to będzie ci się automatycznie wrzucać
detektyw prawdy
21.11.2016
A jak się dowiedzieć czy tekst nie był dopuszczony?

na swoim profilu masz opowiadanie (czekaj na rozpatrzenie) i gdy całkowicie to zniknie, a opowiadanie sie nie pojawi , to znaczy że ci nie dopuścili. Również przyjdzie ci na e-maila e-mail od admina dlaczego został nieprzepuszczony itd. pzdr
detektyw prawdy
21.11.2016
Ja wam opowiem historię z neta\

Pani Ola była 55-letnią wdową. Uwielbiała układać puzzle. Była w tym najlepsza. W jej szafach znajdowały się miliony układanek, które ułożyła…

Był to letni, piękny dzień. Pani Ola postanowiła wybrać się na zakupy… Nagle zauważyła jakiś nowy sklep. Od razu jej się spodobał. W środku były różne zaczarowane rzeczy, których jeszcze nie widziała, ale największą jej uwagę zwróciły zaczarowane puzzle. Od razu wiedziała, że musi je mieć! Kupiła je…

Wieczorem zabrała się do ich układania. Siedziała przy słabej lampce, zacięcie układając małe puzzle. Nareszcie obrazek z puzzli zaczynał coś przypominać. Kobieta znała skądś pokój, który wychodził w puzzli. Jeszcze bardziej zacięcie układała te puzzle. Nagle zauważyła, że ten pokój jest… JEJ! Kobieta siedząca i układająca puzzle to ona! Bała się układając je dalej. Ręce jej drżały, a serce podchodziło do gardła. Nagle poczuła, jak po plecach przechodzą jej ciarki…

Ułożyła już całe puzzle. Na puzzlach przedstawiono w oknie jakąś postać. Ola chciała się odwrócić, by zobaczyć, kto tam jest… W tym samym momencie zgasło światło. Ola sięgnęła po latarkę, bała się ją zapalić, ale zrobiła to, zapaliła ją… Osoba stojąca przed nią miała postać mężczyzny. Był on ubrany na czarno, na twarzy miał dużą bliznę przechodząca przez lewy policzek, a w prawej ręce trzymał nóż. Zadał jej cios prosto w serce. Kobieta osunęła się po ścianie na podłogę, a puzzle zniknęły i dalej są sprzedawane w tym sklepie…
Ant
21.11.2016
Widać, że nie ty pisałeś, bo błędów nie ma :D
Pan Buczybór
21.11.2016
Chyba ktoś kiedyś tu to wstawiał.
Pan Buczybór
22.11.2016
Podbijam jakby ktoś chciał pogadać czy cuś
detektyw prawdy
22.11.2016
Wstawiał to ktoś? Daj linka pls, bo to tekst ze strony z creepypastami , a nie z opowi
Amy
22.11.2016

Część postów została ukryta (2564)

Zaloguj się, aby przeglądać cały wątek

Enchanteuse
godzinę temu
A. No, ale budyn...
betti
godzinę temu
Nie można tu nawet popisać, żeby jakiś głąb nie wyskoczył z pretensjami...
fanthomas
godzinę temu
Margerita ale od jutra będą tylko suchary
betti
godzinę temu
Chce wam się produkować dowcipy z taki niskich pobudek jak Mar? Naprawdę?
fanthomas
godzinę temu
Już mi przeszło
sensol
godzinę temu
fritzl jest dziki fritzl jest zły
fritzl ma bardzo wielkie kły

to dlatego - fantomas, dlatego
Margerita
godzinę temu
No teraz to mnie już dotknęłaś do żywego
sensol
godzinę temu
Mar nie jest niską pobudką.
sensol
godzinę temu
może wysoką jest?
betti
Naprawdę? To pośmiej się ze mnie może...
sensol
strasznie zrzędzisz betti
betti
Bo nie mogę patrzeć jak kopiecie leżącego? To takie fajne dokopać komuś takiemu jak Mar>? To takie fajne śmiać się z niej? Naprawdę?

Cieszę się, że nie mam takiego poczucia humoru. Naprawdę.
sensol
no jasne. lepiej dopierdalać się do niej, że jest nikim, niczym, chujowo pisze i nic się nie uczy, i nie chce się nic nauczyć - ogarnij się troche moze - wpadasz tu i robisz dym nie wiadomo o co. zresztą juz chyba z dwudziesty raz. dwudziesty raz to samo. bla bla bla
betti
To, że jest głąbem i nie umie pisać, to nie podlega dyskusji - piszę o tym wprost, a nie wyśmiewam. Szkoda, że nie jesteś w stanie dostrzec tej subtelnej różnicy...
Freya
Ale się obżarłem, jejku... pewnie to skutek tradycyjnego "jajeczka" w pracy & głupich życzeń w wykonaniu szefostwa...
Jajka są chujową zagrychą – nie ma jak śledzik :)
Margerita
Sama jesteś głąbem właśnie że umiem pisać bo znajoma która jest po studiach zauważyła że technicznie zrobiłam postęp
betti
Tak - w grafomanii to znakomicie się rozwijasz.
betti
Widziałam te Twoje ''techniczne postępy''. Weź, Mar nie dodawaj sobie animuszu, bo on tu nie pomoże. Nadal albo cały czas masz problem ze zbudowaniem zdania, nie mówiąc już o interpunkcji albo gramatyce.
Margerita
Ha ha ha
Margerita
Grafomani to też ludzie
betti
Tak, nie kwestionuję tego faktu, ale tylko wtedy, kiedy grafoman o tym wie i nie udaje greka.
Margerita
Odpierdol się ode mnie łaskawie
betti
Czemu nie napiszesz tego tym, którzy śmieją się z Ciebie niemalże na każdym kroku?
Margerita
Kończę z tobą dyskusję
betti
Kończ, przecież i tak nie masz nic do powiedzenia.
Margerita
Jesteś beszczelna i tyle tak naprawdę to bym erotyka nie przywruciła ale obiecałam Jasiowi to ale i tak po dwuch dniach zniknie
Margerita
Bo ona nie ma sensu
betti
Erotyk... wiesz co to jest? To nie jest pisanie o ''cipce'' , to nie jest ''ty się połóż, ja ci włożę''. Erotyk, to sztuka, a Ty przyziemnie tylko i wulgarnie. Ohyda. Chcesz, wstaw - będą się ludziska mieli z czego śmiać... skoro tak Ci na tym zależy.
Margerita
Na lolu też go publikuję i ma ogromną ilość czytanego i pozytywne komdntarze
betti
Nie widziałam cię już od miesiąca.

I nic. Jestem może bledsza,

trochę śpiąca, trochę bardziej milcząca,

lecz widać można żyć bez powietrza!

[Maria Pawlikowska-Jasnorzewska, "Miłość"]

To jest erotyk, Mar.

Ja wiem, że Ty niewiele zrozumiesz, ale może chociaż jakiś wstyd odzyskasz.

Zaloguj się, aby wziąć udział w dyskusji