Pitolenie V

Okropny
19.11.2016
Zakładam nowe, czas najwyższy.
Pan Buczybór
19.11.2016
Jak mówi stare przysłowie:
A więc pitolmy!
Neurotyk
19.11.2016
Okropny
Neurotyk
19.11.2016
Pitol
Pan Buczybór
19.11.2016
Czy wam też się zdaje, że wszystko jest niebieskie?
detektyw prawdy
19.11.2016
nie mi się wydaje że wszystko jest czerwone lol
Pan Buczybór
19.11.2016
Lol
Mr. Moon
20.11.2016
To ja też trochę pospamuję. Czy jeżeli inne teksty są dopuszczane, a mój tkwi od paru godzin na poczekalni, to mam się bać? Znaczy się... skąd mam wiedzieć, że tekst był zły i nie został dopuszczony? Dostaje się informację?
Szczur
20.11.2016
Nie, nie masz. Tu jest przepuszczane wszystko.
Pan Buczybór
20.11.2016
Szczur dobrze mówi.
Szczur
20.11.2016
Neurotyk
20.11.2016
Mr. Moon, nie bój się, że Twój tekst nie spełnił jakichś wymogów - tu wszystko przechodzi.

Jesteś nowo zarejestrowany i musisz odstać swoje w kolejce (aż admin będzie online) i ci haczykiem puści tekst.

detektyw prawdy
21.11.2016
jak będziesz mieć (5?) opowiadań na swoim profilu to będzie ci się automatycznie wrzucać
detektyw prawdy
21.11.2016
A jak się dowiedzieć czy tekst nie był dopuszczony?

na swoim profilu masz opowiadanie (czekaj na rozpatrzenie) i gdy całkowicie to zniknie, a opowiadanie sie nie pojawi , to znaczy że ci nie dopuścili. Również przyjdzie ci na e-maila e-mail od admina dlaczego został nieprzepuszczony itd. pzdr
detektyw prawdy
21.11.2016
Ja wam opowiem historię z neta\

Pani Ola była 55-letnią wdową. Uwielbiała układać puzzle. Była w tym najlepsza. W jej szafach znajdowały się miliony układanek, które ułożyła…

Był to letni, piękny dzień. Pani Ola postanowiła wybrać się na zakupy… Nagle zauważyła jakiś nowy sklep. Od razu jej się spodobał. W środku były różne zaczarowane rzeczy, których jeszcze nie widziała, ale największą jej uwagę zwróciły zaczarowane puzzle. Od razu wiedziała, że musi je mieć! Kupiła je…

Wieczorem zabrała się do ich układania. Siedziała przy słabej lampce, zacięcie układając małe puzzle. Nareszcie obrazek z puzzli zaczynał coś przypominać. Kobieta znała skądś pokój, który wychodził w puzzli. Jeszcze bardziej zacięcie układała te puzzle. Nagle zauważyła, że ten pokój jest… JEJ! Kobieta siedząca i układająca puzzle to ona! Bała się układając je dalej. Ręce jej drżały, a serce podchodziło do gardła. Nagle poczuła, jak po plecach przechodzą jej ciarki…

Ułożyła już całe puzzle. Na puzzlach przedstawiono w oknie jakąś postać. Ola chciała się odwrócić, by zobaczyć, kto tam jest… W tym samym momencie zgasło światło. Ola sięgnęła po latarkę, bała się ją zapalić, ale zrobiła to, zapaliła ją… Osoba stojąca przed nią miała postać mężczyzny. Był on ubrany na czarno, na twarzy miał dużą bliznę przechodząca przez lewy policzek, a w prawej ręce trzymał nóż. Zadał jej cios prosto w serce. Kobieta osunęła się po ścianie na podłogę, a puzzle zniknęły i dalej są sprzedawane w tym sklepie…
Ant
21.11.2016
Widać, że nie ty pisałeś, bo błędów nie ma :D
Pan Buczybór
21.11.2016
Chyba ktoś kiedyś tu to wstawiał.
Pan Buczybór
22.11.2016
Podbijam jakby ktoś chciał pogadać czy cuś
detektyw prawdy
22.11.2016
Wstawiał to ktoś? Daj linka pls, bo to tekst ze strony z creepypastami , a nie z opowi
Amy
22.11.2016

Część postów została ukryta (4787)

Zaloguj się, aby przeglądać cały wątek

Tomek Bordo
2 godz. temu
Zgłaszałem tych co na to zasłużyli (sensola, nuncjusza i juliette)
Canulas
2 godz. temu
Bordo, Ty już masz ze cztery podejścia do tego moliejsca i wszystkie są podobne.
Tomek Bordo
2 godz. temu
Canulas jakie podejścia?
Something
2 godz. temu
Pomyśl.
Canulas
2 godz. temu
On żyje z drak. Z maraczenia, z zadawania bezsensownych pytań. Bez sensu z nim jakikolwiek kontakt. To jak dostarczanie nowotworowi witamin
betti
2 godz. temu
Jak ja się cieszę, że się ochłodziło... było tak gorąco, że wprost nie dało się wyjść z domu. Nie cierpię takich upałów.
Canulas
2 godz. temu
Pogoda gites
nimfetka
2 godz. temu
U mnie rano było fajnie
Something
2 godz. temu
A ja szykuję powoli scenariusz do filmu.
Tomek Bordo
2 godz. temu
Canulas jeśli myślisz że lubię draki i nimi żyję to się mylisz
betti
2 godz. temu
Do jakiego filmu?
Tomek Bordo
2 godz. temu
I możesz mnie nie lubić ale do nowotworu proszę mnie nie porównywać.
Tomek Bordo
2 godz. temu
I o jakie podejścia chodziło?
Something
2 godz. temu
Betti, swojego. Szykuję się do tego od jakiegoś czasu.
betti
2 godz. temu
To Ty piszesz scenariusze? Jesteś producentką?
Canulas
2 godz. temu
Zgłoś mnie
Something
2 godz. temu
Jestem aktorką z zawodu, ale także pisuję scenariusze i działam reżysersko.
betti
2 godz. temu
No proszę, dlaczego ja się o tym dowiaduję dopiero teraz? W jakich filmach grałaś?
Nuncjusz
2 godz. temu
Raczej w teatrze
Jak mi się zdaje
Something
godzinę temu
Otóż to. Teatr to moje główne pole działania.
betti
godzinę temu
W jakim mieście i w jakim teatrze?
Something
godzinę temu
Alternatywne teatry i Teatr Współczesny. Kraków.
betti
godzinę temu
Kraków - wybieram się, może się uda pod koniec czerwca, chciałabym zobaczyć wystawę obrazów mojej przyjaciółki i oczywiście jakiś kupić.
Obawiam się, że nie znajdę czasu na teatr, trochę szkoda...
Something
godzinę temu
Będą jeszcze okazje. :)
betti
godzinę temu
Mam nadzieję. Fajnie byłoby zobaczyć Ciebie na scenie i dostać autograf... wierszem.
Ritha
godzinę temu
Doczytalam... Krajew cos Ty tu odgdanszczyl.... Wspolpraca? Z Bordo? Donosy?
Krajew...
Something
godzinę temu
Betti, nie jestem grafomanką?
betti
Ty mi powiedz - jesteś?
Something
Nie. Moim zdaniem, nie jestem. Ale to Tobie zadaję pytanie. Bez żadnych uszczypliwości.
betti
Moim zdaniem - nie jesteś i dobrze o tym wiesz, przecież różnica jest widoczna gołym okiem.

Zaloguj się, aby wziąć udział w dyskusji