Pitolenie V

Okropny
rok temu
Zakładam nowe, czas najwyższy.
Pan Buczybór
rok temu
Jak mówi stare przysłowie:
A więc pitolmy!
Neurotyk
rok temu
Okropny
Neurotyk
rok temu
Pitol
Pan Buczybór
rok temu
Czy wam też się zdaje, że wszystko jest niebieskie?
nie mi się wydaje że wszystko jest czerwone lol
Pan Buczybór
rok temu
Lol
Mr. Moon
rok temu
To ja też trochę pospamuję. Czy jeżeli inne teksty są dopuszczane, a mój tkwi od paru godzin na poczekalni, to mam się bać? Znaczy się... skąd mam wiedzieć, że tekst był zły i nie został dopuszczony? Dostaje się informację?
Szczur
rok temu
Nie, nie masz. Tu jest przepuszczane wszystko.
Pan Buczybór
rok temu
Szczur dobrze mówi.
Szczur
rok temu
Neurotyk
rok temu
Mr. Moon, nie bój się, że Twój tekst nie spełnił jakichś wymogów - tu wszystko przechodzi.

Jesteś nowo zarejestrowany i musisz odstać swoje w kolejce (aż admin będzie online) i ci haczykiem puści tekst.

jak będziesz mieć (5?) opowiadań na swoim profilu to będzie ci się automatycznie wrzucać
A jak się dowiedzieć czy tekst nie był dopuszczony?

na swoim profilu masz opowiadanie (czekaj na rozpatrzenie) i gdy całkowicie to zniknie, a opowiadanie sie nie pojawi , to znaczy że ci nie dopuścili. Również przyjdzie ci na e-maila e-mail od admina dlaczego został nieprzepuszczony itd. pzdr
Ja wam opowiem historię z neta\

Pani Ola była 55-letnią wdową. Uwielbiała układać puzzle. Była w tym najlepsza. W jej szafach znajdowały się miliony układanek, które ułożyła…

Był to letni, piękny dzień. Pani Ola postanowiła wybrać się na zakupy… Nagle zauważyła jakiś nowy sklep. Od razu jej się spodobał. W środku były różne zaczarowane rzeczy, których jeszcze nie widziała, ale największą jej uwagę zwróciły zaczarowane puzzle. Od razu wiedziała, że musi je mieć! Kupiła je…

Wieczorem zabrała się do ich układania. Siedziała przy słabej lampce, zacięcie układając małe puzzle. Nareszcie obrazek z puzzli zaczynał coś przypominać. Kobieta znała skądś pokój, który wychodził w puzzli. Jeszcze bardziej zacięcie układała te puzzle. Nagle zauważyła, że ten pokój jest… JEJ! Kobieta siedząca i układająca puzzle to ona! Bała się układając je dalej. Ręce jej drżały, a serce podchodziło do gardła. Nagle poczuła, jak po plecach przechodzą jej ciarki…

Ułożyła już całe puzzle. Na puzzlach przedstawiono w oknie jakąś postać. Ola chciała się odwrócić, by zobaczyć, kto tam jest… W tym samym momencie zgasło światło. Ola sięgnęła po latarkę, bała się ją zapalić, ale zrobiła to, zapaliła ją… Osoba stojąca przed nią miała postać mężczyzny. Był on ubrany na czarno, na twarzy miał dużą bliznę przechodząca przez lewy policzek, a w prawej ręce trzymał nóż. Zadał jej cios prosto w serce. Kobieta osunęła się po ścianie na podłogę, a puzzle zniknęły i dalej są sprzedawane w tym sklepie…
Ant
rok temu
Widać, że nie ty pisałeś, bo błędów nie ma :D
Pan Buczybór
rok temu
Chyba ktoś kiedyś tu to wstawiał.
Pan Buczybór
rok temu
Podbijam jakby ktoś chciał pogadać czy cuś
Wstawiał to ktoś? Daj linka pls, bo to tekst ze strony z creepypastami , a nie z opowi
Amy
rok temu

Część postów została ukryta (1170)

Zaloguj się, aby przeglądać cały wątek

zuyy
10 miesięcy temu
Kluski w rosole.
Tanaris
10 miesięcy temu
Nie chcę takich :D takie śląskie albo kopytka jak kto woli xD
O-Ren Ishii
10 miesięcy temu
W końcu idę kurcze spać, matematyka mnie meczyla. Mowie wam, od poczatku ferii zrobilam z osiem arkuszy, brrrr
Nuncjusz
10 miesięcy temu
O Ty klusko ;)
O-Ren Ishii
10 miesięcy temu
O ja klusko
Okropny
10 miesięcy temu
Ojak Lusko
Okropny
10 miesięcy temu
Rumuński tenisista, Ojak Lusko, 1922-1973, trener reprezentacji Rumunii w latach 1953-58, pochowany na cmentarzu w rodzinnym Bukareszcie.
Tanaris
10 miesięcy temu
Z kluski na tenisistę... To ci kluski xD
Nuncjusz
10 miesięcy temu
Kluska niejedno ma imię
Pan Buczybór
10 miesięcy temu
Prawda objawiona w twych słowach
Leukemia
10 miesięcy temu
lubie 60secondstodie
Pan Buczybór
10 miesięcy temu
Tak zwany samozachwyt. Ja też tak mam.
O-Ren Ishii
10 miesięcy temu
Gadacie jakby Kluska nie mogła być tenisistą pf
O-Ren Ishii
10 miesięcy temu
A ja lubię tę sassysilence
O-Ren Ishii
10 miesięcy temu
Dawno jej nie było :c
O-Ren Ishii
10 miesięcy temu
I Sweet1D <3
Tanaris
10 miesięcy temu
Kluska może być nawet zdziczałą, skaczącą małpą.
O-Ren Ishii
10 miesięcy temu
No czasem jest.
Leukemia
10 miesięcy temu
lubie moja dziewczyne
bo nie istnieje
O-Ren Ishii
10 miesięcy temu
przecież ja istnieje
Pan Buczybór
10 miesięcy temu
Ja też
detektyw prawdy
10 miesięcy temu
Był tam kiedyś taki Wontek gdzie Nun zasugerował kategorię Bitwy.
Skoro są bitwy to może dodać Drabble?
Trudno jest pisać drabble - jeśli to jest po prostu krótka obyczajówka to nie ma się nic innego niż kategoria O Życiu.
Dlatego sugeruje dodac kategorie drabble.
Pzdr detektyw.
tribia
10 miesięcy temu
Detektywie, czy my się zgadzamy? :)
Leukemia
10 miesięcy temu
nie
tribia
10 miesięcy temu
Bo?
Krystian244
4 miesiące temu
Bo tak
Okropny
4 miesiące temu
Znowu jakiś zjeb odkopał starocia
Krystian244
4 miesiące temu
Właśnie Okropny ty zjebie
Okropny
4 miesiące temu
Przypomniałeś sobie dopiero teraz, Krystek?
Krystian244
4 miesiące temu
No

Zaloguj się, aby wziąć udział w dyskusji