Ciekawe drabble. Można się zastanawiać nad zakończeniem, gdyż rybak dziwnie się zachowywał. Czyżby wiedział co się święci i mimo to nie uratował swojej rodziny? Jeśli tak rzeczywiście było, to dlaczego? No, można się pozastanawiać.
Pozdrawiam :)
Magda1906→Może gdyby wiedział, że sztorm ich uśmierci, to byłby częściej w domu.
A może za bardzo wierzył w siebie i miał gdzieś sztorm i to zgubiło jego rodzinę
Czasami trza myśleć... trochę dalej...
Mnie się podobało:)→Pozdrawiam:)→5
Tekst urwany, niedopowiedziany - ale wyjątkowo nie jest to problemem. Czytelnik zostaje z pytaniem - czy to ironia losu, czy może kara?
Może de mi nie urwało, ale to jeden z lepszych Twoich tekstów, Mar.
Komentarze (28)
Witamy kolejne drabble w Bitwie. Powodzenia
Pozdrawia Literkowa
dziękuję
99 słów; doliczając błąd w "nadmorskiej" - 98. Pokombinuj i dołóż do setki, to tylko dwa wyrazy.
teraz dobrze?
Magda1906 Poniekąd.
Ciekawe drabble. Można się zastanawiać nad zakończeniem, gdyż rybak dziwnie się zachowywał. Czyżby wiedział co się święci i mimo to nie uratował swojej rodziny? Jeśli tak rzeczywiście było, to dlaczego? No, można się pozastanawiać.
Pozdrawiam :)
dzięki
Nagle w drzwiach stanął Jan dzieci, jak zobaczyły ojca to mu się rzuciły w ramiona.
Kropka po "Jan" i dalej z dużej. Przecienek przed "to mu".
Pozdrawiam.
dzięki już poprawione
Czemu tym razem nikt nie tańczy? ;-(
bo to jest na smutno
Magda1906 - zawsze może być Danse Macabre
Dobre Mar:)
dziękuję
Magda1906→Może gdyby wiedział, że sztorm ich uśmierci, to byłby częściej w domu.
A może za bardzo wierzył w siebie i miał gdzieś sztorm i to zgubiło jego rodzinę
Czasami trza myśleć... trochę dalej...
Mnie się podobało:)→Pozdrawiam:)→5
dziękuję
Mogli się ewakułować. Gdzieś tam w trakcie, można sobie opowiadać, jak ich porywa głębia, ale to już nie w formie drabbli.
dzięki
Prosimy o zabranie głosu w nietypowej sprawie.
https://www.opowi.pl/forum/literkowe-bitwy-koszyk-rozmaitosci-w957/
Tekst urwany, niedopowiedziany - ale wyjątkowo nie jest to problemem. Czytelnik zostaje z pytaniem - czy to ironia losu, czy może kara?
Może de mi nie urwało, ale to jeden z lepszych Twoich tekstów, Mar.
dziękuję
Bez pointy.
Rozpoczynamy pierwsze głosowanie na najlepsze Drabble. Zapraszamy obowiązkowo Autorkę na Forum:
https://www.opowi.pl/forum/literkowa-bitwa-na-drabble-glosowanie-w1241/
Literkowa
Smutny przypływ zabrał życie rodzinie. Pozdr
to prawda
Ruszyła edycja 02 - Temat - "Zaślubiny patyków". Mamy nadzieję, że weźmiesz udział!
Piszemy do 31. 03.2020 godz. 24.00
Literkowa
tak wezmę
Rozpoczynamy głosowanie na najlepsze Drabble o zaślubinach patyków.
Autorko zapraszamy na Forum: https://www.opowi.pl/forum/literkowa-bitwa-na-drabble-glosowanie-w1241/
Czytamy, komentujemy i nagradzamy punktami wg. zasady; 3 - 2 - 1
Literkowa pozdrawia
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania