LBnDrabble 02 – Bal
Gęsto i ciasno, zwarty tłum istnień… tak ładnych, tak innych. Figlarnie poskręcane torsy, przyklejone do siebie w czułym uścisku. A wkoło głucho, tylko nieliczni widzowie w milczeniu obserwują przedstawienie. Gorąco i wilgotno, zewsząd jedynie cichy szum i delikatne śpiewy małych artystów. Splątane ciała, skręcone ręce i nogi, splecione palce. Niczym Kamasutra, niczym seks grupowy. Nie, to nie seks, to bal; niemy taniec kłębiących się wokół siebie kształtów. Przepyszna, dzika zabawa. Cudownie rzeźbione sylwetki i każda inna; przytulone do siebie tak, jakby miały zastygnąć w tej pozie na wieki. Wyglądają na radosne, szczęśliwe…
Aż przyszedł człowiek i zabił te piękne namorzyny.
Komentarze (21)
Witamy kolejne drabble w Bitwie. Brawo!
Literkowa pozdrawia i życzy dobrej zabawy
Jeszcze prosimy o link:
https://www.opowi.pl/forum/literkowa-bitwa-na-drabble-linki-do-w1242/
LBnDrabble Jasne. Pozdrawiam.
Świetny opis, który doskonale oddaje to jak wyglądają namorzyny. Cóż, człowiek niszczy to co mu zawadza, stoi na drodze, dlatego trzeba podziwiać piękno, dopóki jeszcze można. Taka moja subiektywna konkluzja.
Pozdrawiam ;)
Człowiek to bydlę... niestety. Dzięki i również pozdrawiam.
Splecione w tańcu ciszy wiecznie zielone istnienia. Erotyzm i miłość dozgonna. Aż przychodzi człowiek i zabija uczucie.
Bardzo emocjonalne drabble.
Pozdrawiam
Dziękuję. Pozdrawiam.
Potraktowałbym to jako metaforę, gdyby nie porównanie do grupowego seksu. To zdanie wg mnie robi z tego tekstu zwyczajną zwykłość, a to plasuje tekst o poziom niżej. Ale jak na opis namorzyn, bardzo ładne, do końca nie wiadomo, o co chodzi. I o to chodzi!
Pozdrawiam.
Seks miał wprowadzić w błąd. Dzięki. Pozdro.
Piękno natury, jako zmysłowy taniec podczas balu - przyznam, że pomysłowe. Lubię odniesienia do natury, od razu taki utwór mnie kupuje. :)
Dzięki, miło mi.
Rozpoczynamy głosowanie na najlepsze Drabble o zaślubinach patyków.
Autorko zapraszamy na Forum: https://www.opowi.pl/forum/literkowa-bitwa-na-drabble-glosowanie-w1241/
Czytamy, komentujemy i nagradzamy punktami wg. zasady; 3 - 2 - 1
Literkowa pozdrawia
ach cóż to musiał być za bal
Melanż na 102!
człowiek vs natura, bal lasu... Całkiem spoko drabble
Dzięki.
Autorko zapraszamy na Forum do zagłosowania!
Tym razem beze mnie. Wybaczcie.
Przeskok w splatanie korzeni. Nieźle jak zwykle, odbicie w temacie. :)
Dziękuję.
Zapraszamy do wzięcia udziału w zabawie. Do 30 lipca można napisać 100 słówek, wrzucić na główną.
W tytule umieścić Drabble i dodać link na Forum do wątku: https://www.opowi.pl/forum/literkowa-bitwa-na-drabble-linki-do-w1242/
I wygrać.
Tematy to:
1↔Czarodziej figlarz.
2↔Miarka się przebrała.
Można. na jeden, można na drugi, można połączyć.
Czekamy na ciebie
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania