Literkowa Bitwa na rymy |3| Niepoczytalność

Poczytalność jest złudzeniem

przeskoczyło pokolenia

coś, co wszystko w życiu zmienia

Ponoć rodzinne schorzenie

 

Mówią: jest niepoczytalny

i szalony, zły - lecz twórczy

Okropny? Warczy i burczy

Jego umysł - surrealny

 

Oceniają mnie "normalni"

(hipokryci maniakalni)

Wciąż żongluję pozorami

 

Normalności poziom spada

Gdy ulicą idąc, gadam

Ze swoimi, z potworami

 

(jest sonet) (jest niepoczytalność) (jest wyjaśnienie) (booya!)

Średnia ocena: 4.9  Głosów: 10

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (29)

  • Karo 26.03.2016

    Dobre to masz :D podoba mi sie ta końcówka;
    Oceniają mnie "normalni"
    (hipokryci maniakalni)
    Wciąż żongluję pozorami

    Normalności poziom spada
    Gdy ulicą idąc, gadam
    Ze swoimi, z potworami

    Jest na prawdę dobra, zostawiam 5 i lecę pisać swój ;)

  • Okropny 26.03.2016

    Fęx

  • O-Ren Ishii 26.03.2016

    Kurde, no nieźle.
    Nic więcej nie mam do powiedzenia.
    A! Jeszcze tylko 5 zostawiam.

  • Okropny 26.03.2016

    Za piątaka dzięki, a czemu kurde?

  • O-Ren Ishii 26.03.2016

    Okropny, to było "kurde" podziwu.

  • Okropny 27.03.2016

    O-Ren Ishii " podziwu" brzmi pięknie ;)

  • O-Ren Ishii 27.03.2016

    Okropny bo ja zawsze tak pięknie dobieram słowa! Ale nie no, to odpowiednie słowo, serio.

  • Okropny 27.03.2016

    O-Ren Ishii tam było "kurde podziwu", ale coś naklikałem :|

  • O-Ren Ishii 27.03.2016

    Okropny, spoko. Na forum "skuuuuurwysyn" też było podziwu.

  • Okropny 27.03.2016

    O-Ren Ishii chyba nie rozumiem ;)

  • O-Ren Ishii 27.03.2016

    Okropny, to masz pecha. Nie no, w sumie to nie musisz. XD

  • Okropny 27.03.2016

    O-Ren Ishii jak zaczynasz...

  • O-Ren Ishii 27.03.2016

    Okropny, chwila! Dokończyłam, tylko nie zrozumiałeś.

  • Okropny 27.03.2016

    O-Ren Ishii ok, gdzie i kiedy byl ten skurwysyn, to może... A, jebać. Nie chce mi się udawać, że niby nie wiem o co chodzi ;)

  • O-Ren Ishii 27.03.2016

    Okropny, jasne jasne XD
    Dobra, shhhhhh ;-;
    PS bądź ze mnie dumny xD

  • Okropny 27.03.2016

    O-Ren Ishii (szczego mambyć dumnej?)

  • O-Ren Ishii 27.03.2016

    Okropny no bo
    Tak sie złożyło ;-;
    Że w nieco ponad dobę na Wattpadzie zdobyłam 110 "oczek" :")

  • Okropny 27.03.2016

    O-Ren Ishii wnioskuję, że to dobrze - to dobrze. Może sam tam startnę z moim gównem...? *myśli*

  • O-Ren Ishii 27.03.2016

    Okropny, noooo, bardzo dobrze!
    Dawaj! :D

  • Nazareth 26.03.2016

    No całkiem wporzo! Jak na wiersz...

  • Okropny 26.03.2016

    To jest sonet, placku, autobiograficzny.

  • Nazareth 26.03.2016

    Okropny sra ta tata

  • Billie 28.03.2016

    Bardzo dobre :) 5

  • Chomik nr.7 03.04.2016

    Tu też przeczytałem kilka razy. Jest... opisem postrzegania świata, no nie? Oczywiśnie przez osobę niezrównoważoną psychicznie. No, Little i tak lepsza. :p

  • Okropny 03.04.2016

    Nie ma to jak konstruktywna krytyka, niech mnie szlag

  • KarolaKorman 03.04.2016

    Przeczytałam i podobało mi się, ale lecę jeszcze do innych dla porównania :)

  • Rasia 03.04.2016

    Bardzo podoba mi się ta ostatnia strofa, kawał dobrej roboty. Poza tym jasno odwołujesz się do takich swoistych paradoksów dzisiejszego świata, gustuję w takich sprawach. Zostawiam 5 :)

  • little girl 03.04.2016

    Bardzo dobry wiersz ;) Mi z kolei najbardziej do gustu przypadła przed ostatnia zwrotka. Ode mnie 5 :)

  • Ritha 12.07.2016

    "...Oceniają mnie "normalni"
    (hipokryci maniakalni)
    Wciąż żongluję pozorami..." - ulubiony frag.

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania