Literkowa Bitwa na rymy |3| Niepoczytalność
Poczytalność jest złudzeniem
przeskoczyło pokolenia
coś, co wszystko w życiu zmienia
Ponoć rodzinne schorzenie
Mówią: jest niepoczytalny
i szalony, zły - lecz twórczy
Okropny? Warczy i burczy
Jego umysł - surrealny
Oceniają mnie "normalni"
(hipokryci maniakalni)
Wciąż żongluję pozorami
Normalności poziom spada
Gdy ulicą idąc, gadam
Ze swoimi, z potworami
(jest sonet) (jest niepoczytalność) (jest wyjaśnienie) (booya!)
Komentarze (29)
Dobre to masz :D podoba mi sie ta końcówka;
Oceniają mnie "normalni"
(hipokryci maniakalni)
Wciąż żongluję pozorami
Normalności poziom spada
Gdy ulicą idąc, gadam
Ze swoimi, z potworami
Jest na prawdę dobra, zostawiam 5 i lecę pisać swój ;)
Fęx
Kurde, no nieźle.
Nic więcej nie mam do powiedzenia.
A! Jeszcze tylko 5 zostawiam.
Za piątaka dzięki, a czemu kurde?
Okropny, to było "kurde" podziwu.
O-Ren Ishii " podziwu" brzmi pięknie ;)
Okropny bo ja zawsze tak pięknie dobieram słowa! Ale nie no, to odpowiednie słowo, serio.
O-Ren Ishii tam było "kurde podziwu", ale coś naklikałem :|
Okropny, spoko. Na forum "skuuuuurwysyn" też było podziwu.
O-Ren Ishii chyba nie rozumiem ;)
Okropny, to masz pecha. Nie no, w sumie to nie musisz. XD
O-Ren Ishii jak zaczynasz...
Okropny, chwila! Dokończyłam, tylko nie zrozumiałeś.
O-Ren Ishii ok, gdzie i kiedy byl ten skurwysyn, to może... A, jebać. Nie chce mi się udawać, że niby nie wiem o co chodzi ;)
Okropny, jasne jasne XD
Dobra, shhhhhh ;-;
PS bądź ze mnie dumny xD
O-Ren Ishii (szczego mambyć dumnej?)
Okropny no bo
Tak sie złożyło ;-;
Że w nieco ponad dobę na Wattpadzie zdobyłam 110 "oczek" :")
O-Ren Ishii wnioskuję, że to dobrze - to dobrze. Może sam tam startnę z moim gównem...? *myśli*
Okropny, noooo, bardzo dobrze!
Dawaj! :D
No całkiem wporzo! Jak na wiersz...
To jest sonet, placku, autobiograficzny.
Okropny sra ta tata
Bardzo dobre :) 5
Tu też przeczytałem kilka razy. Jest... opisem postrzegania świata, no nie? Oczywiśnie przez osobę niezrównoważoną psychicznie. No, Little i tak lepsza. :p
Nie ma to jak konstruktywna krytyka, niech mnie szlag
Przeczytałam i podobało mi się, ale lecę jeszcze do innych dla porównania :)
Bardzo podoba mi się ta ostatnia strofa, kawał dobrej roboty. Poza tym jasno odwołujesz się do takich swoistych paradoksów dzisiejszego świata, gustuję w takich sprawach. Zostawiam 5 :)
Bardzo dobry wiersz ;) Mi z kolei najbardziej do gustu przypadła przed ostatnia zwrotka. Ode mnie 5 :)
"...Oceniają mnie "normalni"
(hipokryci maniakalni)
Wciąż żongluję pozorami..." - ulubiony frag.
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania