Literkowa Bitwa na Rymy (3) – Niepoczytalność – Przekraczam granice
Ja tu jedynie przekraczam granice
Bom oczarowany tymi dźwiękami
Odurzony wszystkimi Twoimi kolorami
Czyż to nie jest pasjonujące
Uspokój się swoim gniewem
Skrępuj się mocą wolności
Zasmuć mocą szczęśliwości
I nazwij siebie szaleńcem
Tak mój drogi to niepoczytalność
Po mojemu istna idealność
Emocje palą wizje przytłaczają
Więc odetchnij pełną piersią
Ciesz się wiktorią pierwszą
Wysłuchaj tych co majaczą
Następne części: Literkowa Bitwa na Rymy (7) – Nie kolekcjonuję przyjaciół – Rozmowa
Komentarze (14)
Bardzo mi się podobało, ciekawie zagrało zderzenie przeciwieństw:
"Uspokój się swoim gniewem
Skrępuj się mocą wolności
Zasmuć mocą szczęśliwości"
Ode mnie mocne 4 ;) Tak punkcik mniej za natłok rymów na końcu, ale to moje subiektywne odczucie.
Dziękuję za komentarz. :)
Emocje palą wizje przytłaczają - tutaj bym polemizował... zależy jaki masz obraz w mózgu czytając wiersz.
Ogółem spoko, ale według mnie mogłeś jednak przystać na sonet :D
Zostawiam 4 ;)
Nie mam pojęcia czemu nie miałem tych pustych linijek, ale jest już poprawione. XD Dzięki za koma. :)
Chomik nr.7 Bop ich nie było XD ty mały oszukisto ":D
Bo nie było pustej linijki, a linijka z samą spacją. :v Sprawdź sobie, że taką linijkę Ci zje.
Ode mnie również czwóreczka :)
Dziękuję. :)
Mnie się wiersz podobał, ale lecę do innych i będę porównywać i zostawiać punkty Bitewne :)
Okej i dziękuję. :)
Pomimo przeszłych utarczek cieszę się, że znów coś publikujesz :D Ciekawie zinterpretowałeś temat i ubrałeś go w słowa, aczkolwiek brakuje mi w wierszu takiego mocnego punktu, który przytłaczałby choć na krótki moment uczuciami - albo pozytywnymi, albo też nie. Zostawiam 4 w takim razie, bo pod względem technicznym z kolei bardzo mi przypadło do gustu.
Dziękuję za komentarz. Ja tam się nie cieszę z powodu powrotu, same jedynki są no i Mai nie ma. :/ No nic, trza dać nowym szansę. A i przytłaczanie emocjami... Jestem w tym beznadziejny. XD
Ja też się cieszę, że coś publikujesz, pomimo przeszłych i przyszłych utarczek : D. A mi się widzi ta Twoja przewrotność, że
Uspokój się swoim gniewem
Skrępuj się mocą wolności
Zasmuć mocą szczęśliwości.
Dziękuję bardzo. :)
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania