Ewoile

Publikacji
84
Komentarzy
826
Forum
123
✓ Obserwuj

O mnie

Zaprzedałam duszę fantastyce.

Kłania się studentka pedagogiki specjalnej, zodiakalny wodnik, dziecko magii i miecza. Pełnokrwista kociara, wielbicielka fastfoodów, profesjonalistka w dziedzinie lenistwa. Na portalu znalazłam się za sprawą swej największej pasji - pisania - z którą wiążę nadzieje na przyszłość. Fantastyka to gatunek, który skradł moje serce jeszcze za dzieciaka, zaś fantasy i dark fantasy całkowicie owładnęło moim umysłem i duszą. Jeśli więc nie wiesz, czego oczekiwać po moich pracach od razu mówię, że lać się będzie jucha i świszczeć stal.
Tą namiętną miłość rozpalił we mnie Andrzej Sapkowski swoim Wiedźminem, w którym zaczytywałam się od trzeciej podstawówki, a którego do tej pory czytam z zapartym tchem. Jest to dla mnie seria wyjątkowa, wręcz sentymentalna, jako że pomogła mi odnaleźć moje powołanie i cel w życiu (trochę pompatycznie, ale prawdziwie xd).
Jestem osobą krytyczną, wyznająca filozofię wiecznego dążenia do doskonałości, dlatego komentując piszczę szczerze, wskazuję błędy i udzielam rad. Sama również jestem otwarta na konstruktywną krytykę i wszelkie uwagi, nic nie sprawia mi większej przyjemności, niż komentarz zostawiony pod moim tekstem, tak więc ciepło do tego zachęcam :)


Lunefull er leida
For mann som
feigdarljoset skin
Som Hél-skodd trår
Brui vid
Alt liv – kvilande
Alt liv – glimande

- Isa, Wardruna


------
kontakt - Iorweth-lispuszczy@wp.pl //pocztę sprawdzam rzadko
------