Wesołe Wampiry

siku siku siku siku dziś się dzieje

zimne krwinki do szklaneczek

krewny leje

na sześćdziesiąt sześć sposobów

wyżłopiemy blisko grobów

żeby później znów w trumienkach

grzecznie spać

 

gulgotamy nasz apetyt ciągle rośnie

żeby było nam wesoło

i radośnie

kły o szkiełka wciąż stukają

marsz żałobny wygrywają

już chrupanie się zaczyna

skrzepłej krwi

 

te cukierki to wiekowa jest radocha

każdy chrupki te czerwone

wielbi kocha

dziadek co mu kły wpadały

dziwnie jakiś podupadły

bo wnerwiony gryźć nie może

biedak nasz

 

nagle weszły ale wcale nie na spanie

wilkołaki się przywlekły

na pochlanie

wrzeszczą krzyczą serenady

do księżyca bez żenady

niby krewni po kisielu

skrzepłym już

 

w progu stoi krewna tego co nie ciućka

oj się przyda biedakowi

taka wnuczka

chrupie żwawo cukiereczki

wypluwając do miseczki

dziadek mymla uśmiechnięty

krwisty miał

 

Średnia ocena: 4.5  Głosów: 8

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (12)

  • Vampire Fangs 4 miesiące temu

    Super! Podoba mi się. Dla Ciebie piąteczka i wypiję Twoje zdrówko😉

  • Dekaos Dondi 4 miesiące temu

    Vampire Fangs↔Dzięki za wypicie. Uczynię to samo:)–Pozdrawiam :~)

  • Domi123 4 miesiące temu

    Jest wesoło :)

  • Dekaos Dondi 4 miesiące temu

    Dom1123→Dzięki:)→No taki mój zamysł był:)–Pozdrawiam :~)

  • C₁₂H₂₂O₁₁ 4 miesiące temu

    Cukierczkowe. Słodziaszny humor 🍬

  • Dekaos Dondi 4 miesiące temu

    C₁₂H₂₂O₁₁→Dzięki:)–To na podstawie dawnego opka:)–Pozdrawia :~)

  • Marzena 4 miesiące temu

    Super uśmiałam się szczególnie z tego siku siku 🙂

  • Dekaos Dondi 4 miesiące temu

    Marzena↔Dzięki:)→No jakoś musiałem zacząć:)–Pozdrawiam :~)

  • Sokrates 4 miesiące temu

    Zabawny i dowcipny tekst.

  • Dekaos Dondi 4 miesiące temu

    Sokrates↔Dzięki:)→Fajnie, że tak sądzisz:)–Pozdrawiam :~)

  • Piotrek P. 1988 4 miesiące temu

    Dekaos Dondi , ten utwór jest w klasycznym, komediowo-horrowym, Dekaosowym stylu. 😄
    To tekst powtórkowy? Podobny tu już kiedyś na pewno był. 😀

    5, pozdrawiam 🙂

  • Dekaos Dondi 4 miesiące temu

    Piotrek P. 1988→Dzięki:)–Twoja pamięć mnie zadziwia. Tak! To tekst powtórkowy.
    Niewiele ostatnio piszę nowych:) Pozdrawiam :~)

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania