<>>*><**>><>
Nie mam zwyczaju
czy to już czyn
zaczynać robić
z: wy czyn?
<><>><><>>>*>><><><><<>
<>><>>>>>>>>*<>>>>>*<>>>
><<><>>>*<<><<>>>>>>
<>>>>**><>>**>
Nie mam zwyczaju
czy to już czyn
zaczynać robić
z: wy czyn?
<><>><><>>>*>><><><><<>
<>><>>>>>>>>*<>>>>>*<>>>
><<><>>>*<<><<>>>>>>
<>>>>**><>>**>
Komentarze (2)
Z "Wy" myślę że tak. Bo zbudować... To "Wy"czyn.
I trwać.
Jag, szybka myśl na rutynowe "mam w zwyczaju". 😁
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania