.

.

Średnia ocena: 5.0  Głosów: 6

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (4)

  • riggs 01.01.2017

    Do raju nie ma co się spieszyć, ale pisanie ładne, przemyślane, piątunia

  • KarolaKorman 01.01.2017

    Tak, celne słowa riggs, lepiej tu na ziemi odnaleźć swój raj :) 5 :)

  • Rasia 01.01.2017

    Tak sobie kiedyś rozmyślałam, że jeśli istnieje życie pozaziemskie, to czy w chwili odejścia moim gwarantem raju byłoby zapomnienie o wszystkim, co przeżyłam? Chyba jednak mimo wszelkich błędów i niepowodzeń nie chciałabym tego i gdzieś tam obserwowałabym sobie życie tych, którzy pozostali. Ach, tylko żeby dali mi bibliotekę i miejsce do pisania, byle nie ręcznie :( Żartuję oczywiście, Twój wiersz ma w sobie taką nutę spokoju i jest pozbawiony wszelkich lęków - to właściwie taki stan, którego należałoby życzyć każdemu przeprawiającemu się na tamten świat. I znów piątka, jestem rozczarowana już na sam początek nowego roku...

  • Jack Ripper 01.01.2017

    Śliczne i spokojne :)

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania