.

.

Średnia ocena: 5.0  Głosów: 5

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (7)

  • lost.in.http 28.02.2017

    "Mamo, czy ja muszę znów do życia." to krzyczę codziennie rano, także no, 5 za podobne odczucia i zgrabne ubranie tego w słowa.

  • Tanaris 28.02.2017

    W zamkniętym, odizolowanym pomieszczeniu czasem trzeba wyjść na zewnątrz.... 5

  • Noren72 28.02.2017

    Po co?

  • Tanaris 28.02.2017

    Noren72 Aby ruszyć dupsko, najeść się, zobaczyć to i owo... Może żeby nie stać się roślinką i tyle. Pozdrawiam ;D

  • Noren72 28.02.2017

    Tanaris cudownie tłumaczysz zawiłości życiowe; )

  • KarolaKorman 28.02.2017

    Poranki nie zawsze są miłe, ale cieszmy się, że jest kolejny :) 5 :)

  • Pasja 02.03.2017

    Zawsze przebudzenie nocy jest okrutne. Musisz wyjść z jej objęć, ale to ma też dobre strony, bo nie jest nudne. 5 Pozdrawiam serdecznie

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania