.

.

Średnia ocena: 4.6  Głosów: 5

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (6)

  • Nielike 06.03.2017

    Myślisz że to jest fajne?Jeśli tak to się mylisz

  • Noren72 06.03.2017

    Tak, teraz ten wpis jest całkiem niezły. Dziękuję za Twoją opinię.

  • Ciekawski 06.03.2017

    Nielike to jest fajne. Wiesz, zazdrość to brzydka cecha.

  • Noren72 06.03.2017

    Dziękuję za pozytywny komentarz.

  • Anonim 06.03.2017

    ładny tytuł..., ale całość trochę przegadana. poza tym:1. szkic przywodzi na myśl coś, co się stanie a tu się dzieje, teraz na naszych oczach, więc szkicem przestaje być, 2.chociaż...szkic to również rysunek, a rysunek Twojej burzy jest bardzo dosadny, odczuwalny,
    prawie jak koniec świata. 4.

  • Noren72 06.03.2017

    Szkic jest preludium, wstępem, próbą uchwycenia rysowanego przedmiotu, zjawiska, rzeczy, czy też osoby, które są tematem tegoż szkicu a w fazie ostatecznej rysunku lub obrazu. Gdyby spojrzeć szerzej to przegadanych treści i tematów jest całe mnóstwo. Niemniej, dziękuję za Twoją ocenę.

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania