* * *

 

Średnia ocena: 5.0  Głosów: 2

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (5)

  • Pasja 14.03.2017

    Tyle wspomnień, ale wspomnienia nie zabijają tylko niektóre powracają i bolą.5. Pozdrawiam serdeczne

  • Tanaris 14.03.2017

    Dokładnie tak jak powyżej napisane zostało. Nie warto zamykać w sobie uczuć oraz wspomnień, 5

  • Jo-anka 14.03.2017

    Dziękuję :)

  • Noren72 14.03.2017

    -Wspomnienia - bolesne, zniekształcają, zmieniają i wywracają. W niektórych przypadkach zatruwają - nie tylko serca. 5 dla Ciebie

  • Jo-anka 14.03.2017

    Dziękuję ;)

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania