.
.Autor: Noren72Czytano 348 razyData dodania: 20.03.2017
Średnia ocena: 5.0 Głosów: 8
Zaloguj się, aby ocenić40
Tak... Oszczędnie lecz dosadnie. Podoba mi się...Słowotok mnie męczy - czasem. Miłego dzionka ;)
Bardzo porządny wiersz. Jak mało kto potrafisz zawrzeć wiele w niewielkiej ilości słów. 5
Dziękuję, Bb
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania
Komentarze (3)
Tak... Oszczędnie lecz dosadnie. Podoba mi się...Słowotok mnie męczy - czasem. Miłego dzionka ;)
Bardzo porządny wiersz. Jak mało kto potrafisz zawrzeć wiele w niewielkiej ilości słów. 5
Dziękuję, Bb
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania