.

.

Średnia ocena: 5.0  Głosów: 2

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (5)

  • Anonim 20.03.2017

    w ostatnim wersie literóweczka.

  • Noren72 20.03.2017

    Dziękuję za zwrócenie uwagi :-)

  • Anonim 20.03.2017

    proszę uprzejmie.

  • fikus 21.03.2017

    Ładniutkie. Atutem jest długość. Gdyby był dłuższy, nie smakowały tak dobrze.

  • Noren72 21.03.2017

    Dziękuję za pozytywną opinię :)

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania