...***...
Chcę poznać księcia,
który mnie pokocha.
Chcę móc żyć
pięknie i szczęśliwie.
Choć ostatnia fraza
wciąż powtarza się,
to nigdy nie jest
tak bardzo zbyt banalna.
Wierzę, że po tygodniu nie pokażesz
swojej prawdziwej owalnej twarzy.
Liczę na to, że nie dostanę
raptownie po gębie.
Słoneczko nie zagląda do mnie,
gwiazda uśmiecha się wieczorem.
Przewiduję tyle lat,
nadziei nie zabraknie tak.
Komentarze (9)
Oby jutro było lepsze niż dziś, to wiadomo. Piona
Zgadzam się. Trzeba wierzyć, że kolejny dzień będzie lepszy od poprzedniego. Pozdrawiam.
Byle każdy kolejny był lepszy :)
Życzę tego wszystkim z całego serca. Dzięki :)
♥♥♥
"Liczę na to, że nie dostanę raptownie po gębie" - gdybym była księciem i wszyscy by mnie wzywali, też bym chyba była skłonna :)
"swojej prawdziwej owalnej twarzy" . wyraz "owalna" jest zdaje się, niepotrzebny. Nic nie wnosi do tekstu - twarz siłą rzeczy jest owalna.
Tytuł - znaki, które ułożyłaś w ten sposób ja widzę jako koronę, nie wiem czemu , ale to raczej dobrze :)
"Choć ostatnia fraza
wciąż powtarza się,
to nigdy nie jest
tak bardzo zbyt banalna." To jest, moim zdaniem najładniejsza zwrotka :)
Wyraz "owalna" wkradł się w ostatniej chwili, gdyż tak mi lepiej pasowało. Co do tytułu, to tylko przypadkowa kombinacja znaków, ale jak widzę, zupełnie trafiona. Dzięki za obszerny komentarz. Cieszę się, że ta zwrotka Ci się spodobała :)
Korona być może, kto wie. Wiersz dobry. Byle do jutra, byle twarzy nie widzieć. 5
Dziękuję, miło mi. Byle do jutra :) Pozdrawiam.
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania