...

Poezje ubieram w proste słowa

tak jak podpowiada mi serce

Mój rozum i głowa

korzystam z tej weny

 

Przelewając słowa na papier

bijąc się z myślami

Czy ma to jakiś sens

skoro sama nie rozumiem

 

Czy to dar od losu

czy mój własny upór

Sprawił że jestem tu

gdzie jestem

 

I odpuszczać nie zamierzam

bo żyć bez pisania się nie da

To jest niczym narkotyk

piszę jak nadpobudliwa

 

Na ilość kartek w koszu

słów na siebie nie mam

Średnia ocena: 4.5  Głosów: 2

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (21)

  • Dekaos Dondi 25.09.2017

    Podziwiam Ciebie. Jesteś cały czas Sobą -w krainie za chwile zapisanych kartek- Tak trzymaj.
    ''Czy to dar od losu, czy mój własny upór'' - myślę, że to i to. Pozdrawiam.****

  • Monia 25.09.2017

    Dzięki i również pozdrawiam :)

  • No i pisz :)

  • Monia 25.09.2017

    Jak wena dopisze to pisanie nie ma końca ;)

  • Dekaos Dondi 25.09.2017

    Sorry! --- Cała

  • betti 25.09.2017

    Przelewając słowa na papier
    bijąc się z myślami
    Czy ma to jakiś sens
    skoro sama nie rozumiem

    Cały tekst jest przekomiczny, ale ten kawałek najlepszy. Zabiorę go sobie.

    Pozdrawiam.

  • Monia 26.09.2017

    Jakies prawa autorskie obowiazuja pozdrawiam :P

  • Monia no raczej

  • Monia 26.09.2017

    Chyba pora zakończyć konwersację na temat pani betti =)

  • betti 26.09.2017

    Monia ja bym się wstydziła pod takim tekstem podpisać, nie mówiąc już o walce o prawa autorskie... ale Ty możesz walczyć...

  • Monia 26.09.2017

    Ktos tu nie rozumie sarkazmu ????.Ale jesli chodzi juz o moj tekst to jestem osoba poczatkujaca i doskonale wiem ze moje teksty nie wszystkim moga przypasc do gustu z wiadomego dla niektorych powodu pozdrawiam☺.

  • betti 26.09.2017

    Mam nadzieję, że z takim samym zacięciem będziesz walczyła o to, żeby lepiej pisać i tutaj nie ma sarkazmu... Pozdrawiam.

  • Monia 26.09.2017

    Jesli sie komus nie podoba jak pisze to niech nie czyta ☺.

  • betti 26.09.2017

    To portal, każdy ma prawo czytać i opiniować. Do szuflady Ci przecież nie zaglądam...

  • Monia 26.09.2017

    Moze i lepiej bo zaraz najmniejsze nieistotne duperele bylyby wytkniete :))

  • betti 26.09.2017

    Skoro nieistotne, to po co je pisać - właśnie z tym tutaj walczę.

  • Monia 26.09.2017

    Walcz dalej nikt ci nie broni.

  • betti 26.09.2017

    Monia, bardzo Co dziękuję za pozwolenie. Pa

  • Monia 26.09.2017

    Taka znawczyni a zamiast ci napisala co????.

  • betti 26.09.2017

    Faktycznie, na stos z nią! Nie poprawiłam, bo każdy inteligentny człowiek i tak wie o co chodzi, ale chyba zacznę poprawiać każdą literówkę...

  • Monia 26.09.2017

    Rob tam sobie jak chcesz.

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania