Gdybym
Gdybym tylko Cię kochała,
gdybym zdołała poczuć to co Ty czujesz, kiedy mnie widzisz,
gdyby tylko Twój dotyk przyprawiał mnie o dreszcze,
czułabym się dobrze.
byłoby mi lżej,
gdybym tylko była w stanie dać Ci tyle ciepła, ile Ty mi dajesz,
gdybym nie musiała Cię tak ranić.
Gdybym tylko nie pragnęła jego tak bardzo,
Bylibyśmy szczęśliwi,
Bylibyśmy spełnieni,
Oboje.
Gdybyś tylko wiedział jak jest mi źle,
Nie kochałbyś mnie już,
Tak jak teraz.
Gdybyś tylko.
Komentarze (2)
Średnio mi się podoba, a nawet trochę wcale.
Ale trzeba pisać i czytać i Żyć, by szkolić warsztat.
Może nastepne okażą się lepsze.
Kurde, ja lubię taki takt, ale nie w takiej formie. Oj, nie wyjaśnię, bo sam do końca nie wiem o co mi chodzi.
Kurde.
Trzeba to troszkę ociosać z patetyzmu, powycinać nadpowiedzenia. Ale rdzeń gdzieś tam może być.
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania