***
Pokazałam wiersz z cipą i chujem
w tle pewnemu poecie
a on do mnie że jednak jestem odjechana
i takie rzeczy woli w naturze
a może wyjdzie między nami romans
problem w tym że jest chudy jak mój eks
nie przepadam za chudymi facetami
wręcz wolę jak facet przypomina misia
fałdki w łóżku zresztą wyrównują się
wczoraj rozmawiałam z poetą z Trójmiasta
powiedział
wiesz tutaj to tylko słychać słodkie
misiu kasa misiu kasa misiu kasa
Komentarze (3)
no! i tak czymać
tak, to jest to, uważam, że autorka ma niesamowity potencjał i jak by pisała piosenki rockowe to niektóre z nich mogłby być wielkimi przebojami
Niektorzy piszą piosenki. Poezja jest różnorodna, ma wiele dróg daje dużo możliwości. Raczej nie widzę siebie w roli teksciarza. W tej roli wolę Kazika :)
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania