...
Samotność tak na prawdę jest gorsza, niż większość z Was sobie ją wyobraża.
Przed ludźmi można zawsze uciec.
Jednak nie ma takiej mocy, która pozwoliłaby uciec nam przed samym sobą.
Samotność tak na prawdę jest gorsza, niż większość z Was sobie ją wyobraża.
Przed ludźmi można zawsze uciec.
Jednak nie ma takiej mocy, która pozwoliłaby uciec nam przed samym sobą.
Komentarze (6)
Spoko, akurat poznałem samotność.
Poznałem też przyjaciół.
Problem w tym, że większość ludzi wybiera samotność, jednocześnie nie chcąc być samotnym. Jeśli nie chcesz być samotnym - pogadaj z ludźmi, znajdź ludzie podobnych sobie.
Jeśli chcesz być samotnym - nie użalaj się, że jesteś samotny.
tekstu nie oceniam, bo to bardziej myśl niż jakiś wiersz czy proza.
Samotność jest niefajna :(
samotność jest spoko, a ludzi sobie dawkuję jak gorzkie pigułki
jak psychotropy :)
Ja na przykład jestem mizantropką ! Także z samotnością nie mam problemu. Jednak czasami człowiek potrzebuje zapomnieć o sobie i swoich problemach. A w tym samotność nie pomaga...
Samotność czasami jest potrzebna, chyba każdy, kto pisze, ma takie odczucie, No bo jak tu coś tworzyć, kiedy 24 godziny na dobę ktoś trajkotałby Ci nad uchem? :) Nie można też jednak odciąć się tak zupełnie, w końcu człowiek jest istotą społeczną i drugiego człowieka potrzebuje, ale... w odpowiednich ilościach :) Tekstu nie oceniam, troszkę za krótki dla mnie, ale zmusza do fajnej refleksji, za to plus :)
Dziękuję ! Chciałam właśnie tutaj zwrócić uwagę na te trajkoczące 24 na dobę myśli. Przez nie nigdy nie będziemy mogli uciec do samotności :)
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania