...
Zbudzić się nocą
I wyjść
Nie wrócić już nigdy
Nie ma dokąd i po co
Wędrować wraz z księżycem
I spać pod gwiazdami
Zapomnieć o przeszłości
Nie zaprzątać głowy planami
Zbudzić się nocą
I wyjść
Nie wrócić już nigdy
Nie ma dokąd i po co
Wędrować wraz z księżycem
I spać pod gwiazdami
Zapomnieć o przeszłości
Nie zaprzątać głowy planami
Komentarze (4)
Wiersz w porządku, ale jak dla mnie za krótki. Nawet nie zdążę wczuć się w klimat, a już się kończy. Świetnie by było, gdybyś to rozwinęła. Dam 4, choć trudno oceniać taki tekst.
Hmm to taka mała, krótka myśl była, więc czym prędzej ją wystukałam na klawiaturze nie zastanawiając się nad budową nawet ! :)
Też miewam takie myśli, iść za księżycem jak ten Fenrir, z celem tylko dla posiadania celu. Krótkie, ale intrygujące, dam nawet pięć :)
A nawet dziękuję bardzo ! :) Według mnie człowiek bez celu jest jak bajka bez morału :) Nawet te najgłupsze,czasami są jedynym, co nas przytrzymuje przy życiu :>
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania