***

Naga prawda

Jest niewiele warta

Kłamstwo krótkie nogi ma

Uciekać będzie latami

Wyjdzie na jaw

Z opuszczonymi spodniami

A ruda- fałszywa jest i wredna

Wiedźma jedna

Oczy niebieskie to życie królewskie

Raczej kurewskie i jakie to znaczenie ma

A co wisi nie utonie

Nad wodą odetnij

Utonąć może

Chyba, że pływa jak ryba

Miłość jak sraczka przychodzi znienacka

A wiosna radosna...

Średnia ocena: 3.0  Głosów: 5

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (52)

  • wikindzy dwa lata temu

    "Moze"

  • Noela dwa lata temu

    Nie zauważyłam. Dzięki

  • Grafomanka dwa lata temu

    I po co te wytarte slogany zamieszczać w publikacji? To już nie stać autorki na jakieś własne myśli?

  • o nim pseud dwa lata temu

    Jak zwykle prosto z mostu, paląc za sobą ostatni

  • o nim pseud dwa lata temu

    OMG, nie zauważyłem, będzie problem, że łażę za nią

  • Grafomanka dwa lata temu

    I po co pierdzielisz bzdury i mącisz i tak w pustych łbach? Przyjemność ci to sprawia? Jest się z czego pośmiać?

  • o nim pseud dwa lata temu

    Grafomanka Sam mam pusty, wszyscy mają, prócz Ciebie

  • Grafomanka dwa lata temu

    o nim pseud, nie ty jesteś dużo gorszy, bo z wyrachowaniem wprowadzasz w błąd, a później masz z tego brechę...

  • Grafomanka dwa lata temu

    nie, ty jesteś*

  • o nim pseud dwa lata temu

    Grafomanka Gdyż, jedynie z chaosu może powstać coś wartościowego. Nie wiedziałaś o tym?

  • Grafomanka dwa lata temu

    o nim pseud, z wytartych sloganów powstanie coś wartościowego... no tak, bo przecież to świeżutkie i odkrywcze...

  • o nim pseud dwa lata temu

    Grafomanka "prosto z mostu, paląc za sobą ostatni" jest śwież i powstało z chaosu powyżej

  • Grisza dwa lata temu

    Napisałem fraszkę z wykorzystaniem Twoich słów o moście. Za chwilę się pojawi. Powinienem był Cię chyba najpierw zapytać o zgodę. No ale lepiej późno, niż wcale - masz coś przeciwko temu?

  • o nim pseud dwa lata temu

    Grisza OK

  • Grisza dwa lata temu

    Dzięki. Ale coś opornie dzisiaj idzie administratorowi dopuszczanie teksów. Mój Geniusz czekał dwie godziny, a ta fraszka już od czterech godzin i nic...

  • Grisza dwa lata temu

    Ciekawe, fraszka SZCZEROŚĆ jest w zakładce Wiersze, jest na moim profilu, a nie ma na stronie głównej. Napisałem do administratora - na razie cisza. Zdarzało się coś takiego w przeszłości?

  • Amnezja Wsteczna dwa lata temu

    Grisza Strona nie pozwala, by na głównej wyświetlały się więcej niż dwa teksty jednego użytkownika w danym momencie.

  • Grisza dwa lata temu

    Amnezja Wsteczna, to co, pojawi się jutro samo, czy mam ponowić wpis?

  • Amnezja Wsteczna dwa lata temu

    Grisza Nie pojawi się. Lepiej ponowić wpis, jeśli chcesz, żeby ludzie go zobaczyli.

  • o nim pseud dwa lata temu

    *świeże

  • Grafomanka dwa lata temu

    I do tego potrzebna ci grafomania, że możesz pokazać swój geniusz? Tutaj, przy takiej treści, każdy może pokazać geniusz, ale czy powinien?

  • o nim pseud dwa lata temu

    Grafomanka "geniusz" Dzięki Graf, naprawdę poczułem się lepiej

  • Grafomanka dwa lata temu

    o nim pseud, to idź jeszcze do Ponckiego, też byle co napisał, fakt że lepiej niż tutaj, ale i tak na poziomie podstawówki, więc znajdziesz kolejny powód do pokazania swojej wielkości...

  • Grisza dwa lata temu

    Geniusz objawia się często tam,
    gdzie dookoła nędza i chłam.
    Wtedy wysilać już się nie muszę,
    pośrodku bagna - każdy geniuszem...

    *to tylko wierszyk - niech nikt nie bierze go do siebie :)

  • Grafomanka dwa lata temu

    Ciekawe, kto to bagno tworzy...

  • Grisza dwa lata temu

    Grafomanka, ja pewnie też, po części...

  • Grafomanka dwa lata temu

    Grisza, tak, chwaląc byle co, ale domyślam się, że to z potrzeby odwzajemnienia... inwestycja w siebie!

  • Grisza dwa lata temu

    Grafomanka, nie sądzisz chyba, że oczekuję pochwał od ireneo :)))

  • Grafomanka dwa lata temu

    Grisza, nie sądzisz chyba, że ktoś, kto chociaż odrobinę zna się na poezji, dopatrzy się u niego dobrego pisania?

  • o nim pseud dwa lata temu

    Grafomanka Grafko, jakim to sposobem, ja tu pokazałem "swoją wielkość"?

  • Grafomanka dwa lata temu

    o nim pseud, nie rób z siebie durnia... ty dobrze wiesz, co robisz

  • o nim pseud dwa lata temu

    Grafomanka To pokaż mi to "co robię" palcem, może Ci będzie łatwiej

  • wikindzy dwa lata temu

    Grisza, Twój? Fajny.

  • Grisza dwa lata temu

    wikindzy, ale co mój? "Geniusz..."?

  • wikindzy dwa lata temu

    Grisza, Rymowanka.

  • wikindzy dwa lata temu

    Grisza, O ta:

    Grisza godzinę temu
    "Geniusz objawia się często tam,
    gdzie dookoła nędza i chłam.
    Wtedy wysilać już się nie muszę,
    pośrodku bagna - każdy geniuszem..."

  • Grisza dwa lata temu

    wikindzy, no tak; czytałem dyskusję Grafomanki z o nim pseud, to wziąłem i machnąłem...

  • wikindzy dwa lata temu

    Grisza, To wwalę potem do cytatów, tak pasuje tutaj do realiów.

  • Grisza dwa lata temu

    wikindzy, kurczę... czuję się prawie, jak Sztaudynger. Właśnie sobie zdałem sprawę z tego, że napisałem fraszkę. Pierwszą w życiu!

  • wikindzy dwa lata temu

    Grisza, Czasem tak tak bywa, że się samemu człowiek zaszokuje i nawet nie wie, póki nie zatrybi.

  • o nim pseud dwa lata temu

    o nim pseud 59 min. temu
    Jak zwykle prosto z mostu, paląc za sobą ostatni

    o nim pseud 58 min. temu
    OMG, nie zauważyłem, będzie problem, że łażę za nią

    Grafomanka 57 min. temu
    I po co pierdzielisz bzdury i mącisz i tak w pustych łbach? Przyjemność ci to sprawia? Jest się z czego pośmiać?

  • Grafomanka dwa lata temu

    No skąd, ty przecież nigdy nie chodzisz za moimi wpisami... nawet przez chwilę nikt tak nie pomyśli. xD

  • o nim pseud dwa lata temu

    Grafomanka Czyli, nie ma

  • Grafomanka dwa lata temu

    o nim pseud, to była ironia... czyli coś, co lubisz xD

  • o nim pseud dwa lata temu

    Grafomanka Czyli nie chodzę? zgłupiałem, mętlik mi się w głowie robi, będę musiał odpocząć... własnie, jaki dzisiaj dzień tygodnia?

  • Grafomanka dwa lata temu

    o nim pseud, lubię patrzeć jak kombinujesz... uśmiecha mnie to.

    Dzięki... xD

  • o nim pseud dwa lata temu

    Grafomanka "to idź jeszcze do Ponckiego"
    E, z jakiego powodu wciągasz Ponckiego, w nie jego dym?

  • Grafomanka dwa lata temu

    o nim pseud, to idź do kogoś innego i nie rób problemu... xD

  • o nim pseud dwa lata temu

    Grafomanka Przecież noga mnie boli, a Ty tylko, przyjdź tu, idź tam...

  • o nim pseud dwa lata temu

    nie rób problemu... Dobre :)

  • o nim pseud dwa lata temu

    łajno ogierów
    czystej krwi arabskiej
    i elitarne muchy

  • zsrrknight dwa lata temu

    takie tam rymy i niewiele więcej w sumie...

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania