***
Naga prawda
Jest niewiele warta
Kłamstwo krótkie nogi ma
Uciekać będzie latami
Wyjdzie na jaw
Z opuszczonymi spodniami
A ruda- fałszywa jest i wredna
Wiedźma jedna
Oczy niebieskie to życie królewskie
Raczej kurewskie i jakie to znaczenie ma
A co wisi nie utonie
Nad wodą odetnij
Utonąć może
Chyba, że pływa jak ryba
Miłość jak sraczka przychodzi znienacka
A wiosna radosna...
Komentarze (52)
"Moze"
Nie zauważyłam. Dzięki
I po co te wytarte slogany zamieszczać w publikacji? To już nie stać autorki na jakieś własne myśli?
Jak zwykle prosto z mostu, paląc za sobą ostatni
OMG, nie zauważyłem, będzie problem, że łażę za nią
I po co pierdzielisz bzdury i mącisz i tak w pustych łbach? Przyjemność ci to sprawia? Jest się z czego pośmiać?
Grafomanka Sam mam pusty, wszyscy mają, prócz Ciebie
o nim pseud, nie ty jesteś dużo gorszy, bo z wyrachowaniem wprowadzasz w błąd, a później masz z tego brechę...
nie, ty jesteś*
Grafomanka Gdyż, jedynie z chaosu może powstać coś wartościowego. Nie wiedziałaś o tym?
o nim pseud, z wytartych sloganów powstanie coś wartościowego... no tak, bo przecież to świeżutkie i odkrywcze...
Grafomanka "prosto z mostu, paląc za sobą ostatni" jest śwież i powstało z chaosu powyżej
Napisałem fraszkę z wykorzystaniem Twoich słów o moście. Za chwilę się pojawi. Powinienem był Cię chyba najpierw zapytać o zgodę. No ale lepiej późno, niż wcale - masz coś przeciwko temu?
Grisza OK
Dzięki. Ale coś opornie dzisiaj idzie administratorowi dopuszczanie teksów. Mój Geniusz czekał dwie godziny, a ta fraszka już od czterech godzin i nic...
Ciekawe, fraszka SZCZEROŚĆ jest w zakładce Wiersze, jest na moim profilu, a nie ma na stronie głównej. Napisałem do administratora - na razie cisza. Zdarzało się coś takiego w przeszłości?
Grisza Strona nie pozwala, by na głównej wyświetlały się więcej niż dwa teksty jednego użytkownika w danym momencie.
Amnezja Wsteczna, to co, pojawi się jutro samo, czy mam ponowić wpis?
Grisza Nie pojawi się. Lepiej ponowić wpis, jeśli chcesz, żeby ludzie go zobaczyli.
*świeże
I do tego potrzebna ci grafomania, że możesz pokazać swój geniusz? Tutaj, przy takiej treści, każdy może pokazać geniusz, ale czy powinien?
Grafomanka "geniusz" Dzięki Graf, naprawdę poczułem się lepiej
o nim pseud, to idź jeszcze do Ponckiego, też byle co napisał, fakt że lepiej niż tutaj, ale i tak na poziomie podstawówki, więc znajdziesz kolejny powód do pokazania swojej wielkości...
Geniusz objawia się często tam,
gdzie dookoła nędza i chłam.
Wtedy wysilać już się nie muszę,
pośrodku bagna - każdy geniuszem...
*to tylko wierszyk - niech nikt nie bierze go do siebie :)
Ciekawe, kto to bagno tworzy...
Grafomanka, ja pewnie też, po części...
Grisza, tak, chwaląc byle co, ale domyślam się, że to z potrzeby odwzajemnienia... inwestycja w siebie!
Grafomanka, nie sądzisz chyba, że oczekuję pochwał od ireneo :)))
Grisza, nie sądzisz chyba, że ktoś, kto chociaż odrobinę zna się na poezji, dopatrzy się u niego dobrego pisania?
Grafomanka Grafko, jakim to sposobem, ja tu pokazałem "swoją wielkość"?
o nim pseud, nie rób z siebie durnia... ty dobrze wiesz, co robisz
Grafomanka To pokaż mi to "co robię" palcem, może Ci będzie łatwiej
Grisza, Twój? Fajny.
wikindzy, ale co mój? "Geniusz..."?
Grisza, Rymowanka.
Grisza, O ta:
Grisza godzinę temu
"Geniusz objawia się często tam,
gdzie dookoła nędza i chłam.
Wtedy wysilać już się nie muszę,
pośrodku bagna - każdy geniuszem..."
wikindzy, no tak; czytałem dyskusję Grafomanki z o nim pseud, to wziąłem i machnąłem...
Grisza, To wwalę potem do cytatów, tak pasuje tutaj do realiów.
wikindzy, kurczę... czuję się prawie, jak Sztaudynger. Właśnie sobie zdałem sprawę z tego, że napisałem fraszkę. Pierwszą w życiu!
Grisza, Czasem tak tak bywa, że się samemu człowiek zaszokuje i nawet nie wie, póki nie zatrybi.
o nim pseud 59 min. temu
Jak zwykle prosto z mostu, paląc za sobą ostatni
o nim pseud 58 min. temu
OMG, nie zauważyłem, będzie problem, że łażę za nią
Grafomanka 57 min. temu
I po co pierdzielisz bzdury i mącisz i tak w pustych łbach? Przyjemność ci to sprawia? Jest się z czego pośmiać?
No skąd, ty przecież nigdy nie chodzisz za moimi wpisami... nawet przez chwilę nikt tak nie pomyśli. xD
Grafomanka Czyli, nie ma
o nim pseud, to była ironia... czyli coś, co lubisz xD
Grafomanka Czyli nie chodzę? zgłupiałem, mętlik mi się w głowie robi, będę musiał odpocząć... własnie, jaki dzisiaj dzień tygodnia?
o nim pseud, lubię patrzeć jak kombinujesz... uśmiecha mnie to.
Dzięki... xD
Grafomanka "to idź jeszcze do Ponckiego"
E, z jakiego powodu wciągasz Ponckiego, w nie jego dym?
o nim pseud, to idź do kogoś innego i nie rób problemu... xD
Grafomanka Przecież noga mnie boli, a Ty tylko, przyjdź tu, idź tam...
nie rób problemu... Dobre :)
łajno ogierów
czystej krwi arabskiej
i elitarne muchy
takie tam rymy i niewiele więcej w sumie...
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania