!
54.Admin to leń!Autor: AnonimCzytano 470 razyData dodania: 13.08.2017
Średnia ocena: 5.0 Głosów: 4
Zaloguj się, aby ocenić20
Skleroza wszystkich napadła. Biżuteria pewnie sztuczna.
Co to za odliczanie?
Odliczanie do wybuchu
Kaszpirowski...adin, dwa, tri
W kategorii makabrycznego żartu - kupiłam to. Tylko że tępawa ze mnie mrówka i nie ogarniam dlaczego ovy?
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania
Komentarze (5)
Skleroza wszystkich napadła. Biżuteria pewnie sztuczna.
Co to za odliczanie?
Odliczanie do wybuchu
Kaszpirowski...adin, dwa, tri
W kategorii makabrycznego żartu - kupiłam to. Tylko że tępawa ze mnie mrówka i nie ogarniam dlaczego ovy?
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania