!
53.Admin to leń!Autor: AnonimCzytano 391 razyData dodania: 11.08.2017
Średnia ocena: 4.7 Głosów: 3
Zaloguj się, aby ocenić14
Strusie... dobre bo duże i dużo śmiechu.
Ej, to poziom Detka i jemu podobnych. Stać cię na więcej, chrum.
wypraszam sobie
Mnie się podobał pomysł i wykonanie i to, że się zaśmiałam :) Pozdrawiam :)
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania
Komentarze (4)
Strusie... dobre bo duże i dużo śmiechu.
Ej, to poziom Detka i jemu podobnych. Stać cię na więcej, chrum.
wypraszam sobie
Mnie się podobał pomysł i wykonanie i to, że się zaśmiałam :) Pozdrawiam :)
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania