53.Admin to leń!

!

Średnia ocena: 4.7  Głosów: 3

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (4)

  • Gregor 11.08.2017

    Strusie... dobre bo duże i dużo śmiechu.

  • Pan Buczybór 11.08.2017

    Ej, to poziom Detka i jemu podobnych. Stać cię na więcej, chrum.

  • detektyw prawdy 24.08.2017

    wypraszam sobie

  • KarolaKorman 12.08.2017

    Mnie się podobał pomysł i wykonanie i to, że się zaśmiałam :) Pozdrawiam :)

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania