Często zbyt dużo czasu spędzamy na samo patrzenie. Na to czy ten ktoś nas widzi, myślenie o tym jak nas widzi, zadręczanie, że tak a nie inaczej. Zamiast po prostu zobaczyć tą osobę.
Tak mnie jakoś.
Ta i potem się nasłucham, ja już znam te tutejsze aferki😅 obecnie ci to działa w tym formacie i nie chce mieszać. Chyba że z jakimś dopiskiem, że to bardziej żart niż praca.
Komentarze (44)
Sprytnie :)
Podoba się.
Często zbyt dużo czasu spędzamy na samo patrzenie. Na to czy ten ktoś nas widzi, myślenie o tym jak nas widzi, zadręczanie, że tak a nie inaczej. Zamiast po prostu zobaczyć tą osobę.
Tak mnie jakoś.
Wycisnęłaś z tego 95% 😅
NinjaC patrząc na to jak bardzo ledwa jestem (jakieś 20 procent i tendencja spadkowa) to bardzo nieźle xD
Roma, wyciągnęło mi się słowo z puli. Dzięki.
Widzę przez pryzmat, to rozszczepienie.
Co to za skrót w tytule, PoG2ds, powiedz, powiedz :)
Piszemy mądrości czy uciekamy ?
Mądrości :)
Zaczynaj.
Dobra xf
„Nie da się zmierzyć człowieka
bez zniekształcenia.”
Z.Herbert
Mówię: jestem w pięciu procentach.
Reszta nie została zatwierdzona
przez żaden urząd rzeczywistości.
Poprawiam, powinno się zacząć od A ja
A ja jestem w pięciu procentach.
Reszta nie została zatwierdzona
przez żaden urząd rzeczywistości.
W tym spojrzeniu nie ma prostych linii.
Są tylko odchylenia — ledwie zauważalne
Aforyzm
To, co w relacjach wydaje się proste, zwykle ma ukryty kąt.
Gdzie florecistki?
Aforyzm 2
Najtrudniej zmierzyć spojrzenie — bo zmienia się w chwili pomiaru.
:)
Lubimy Kątomierz :)
Tak.
Piątka, ninja prymus xf
Uciekamy 👋👋
Nie poznaje "was". Tak intelektualnie i te aforyzmy - no, no. Pozdrówcie Śnieżną :)
🤝
Haha. Nie zrobisz nas w ciało jamiste :)
Dołożyliśmy te 5% do istniejących 95.
🫂
ciało jamiste xd
👋👋
Wrzuć link proszę.
Gdzie? Do wątku? Chętnie ale brakuje mi jakieś 19 słów 😅
NinjaC To nic, jesteś pod tym szyldem.
Tekst jest czy nie?
C₁₂H₂₂O₁₁ pewnie że jestem
Nikt nie napisał, że trzeba 100%.
Myślę, że tak też jest ok.
I pod jakim kątem patrzyła? 😆
Ta i potem się nasłucham, ja już znam te tutejsze aferki😅 obecnie ci to działa w tym formacie i nie chce mieszać. Chyba że z jakimś dopiskiem, że to bardziej żart niż praca.
Pod kątem 300 zł na Rossmanna.
NinjaC Co aferki? No weź, ja Cię proszę. Dawaj link!
Biorę za to pełną odpowiedzialość portalową. 😅
A masz.
NinjaC Dzięki 😉
Spoko zrzędo ;)
Ninja 🍬
Hm... No, to jeszcze dziewiętnaście i będzie git 🖖
Ps. W tej sytuacji "kąt ostry" nabiera nowego znaczenia 😏
Kąt rozwarty brzmi dobrze.
NinjaC iks deeee xD
Znaczy, tak. Jak najbardziej.
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania