5% PoG2dS – Kątomierz

Kątomierz leży na biurku.

Mierzę, pod jakim kątem na mnie patrzysz.

Średnia ocena: 4.4  Głosów: 8

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (44)

  • Roma 3 miesiące temu

    Sprytnie :)
    Podoba się.

    Często zbyt dużo czasu spędzamy na samo patrzenie. Na to czy ten ktoś nas widzi, myślenie o tym jak nas widzi, zadręczanie, że tak a nie inaczej. Zamiast po prostu zobaczyć tą osobę.
    Tak mnie jakoś.

  • NinjaC 3 miesiące temu

    Wycisnęłaś z tego 95% 😅

  • Roma 3 miesiące temu

    NinjaC patrząc na to jak bardzo ledwa jestem (jakieś 20 procent i tendencja spadkowa) to bardzo nieźle xD

  • NinjaC 3 miesiące temu

    Roma, wyciągnęło mi się słowo z puli. Dzięki.

  • Beata 3 miesiące temu

    Widzę przez pryzmat, to rozszczepienie.

  • Bora 3 miesiące temu

    Co to za skrót w tytule, PoG2ds, powiedz, powiedz :)

  • Beata 3 miesiące temu

    Piszemy mądrości czy uciekamy ?

  • Bora 3 miesiące temu

    Mądrości :)

  • Bora 3 miesiące temu

    Zaczynaj.

  • Beata 3 miesiące temu

    Dobra xf

  • Beata 3 miesiące temu

    „Nie da się zmierzyć człowieka
    bez zniekształcenia.”

    Z.Herbert

  • Beata 3 miesiące temu

    Mówię: jestem w pięciu procentach.
    Reszta nie została zatwierdzona
    przez żaden urząd rzeczywistości.

  • Beata 3 miesiące temu

    Poprawiam, powinno się zacząć od A ja

    A ja jestem w pięciu procentach.
    Reszta nie została zatwierdzona
    przez żaden urząd rzeczywistości.

  • Beata 3 miesiące temu

    W tym spojrzeniu nie ma prostych linii.
    Są tylko odchylenia — ledwie zauważalne

  • Bora 3 miesiące temu

    Aforyzm
    To, co w relacjach wydaje się proste, zwykle ma ukryty kąt.

  • NinjaC 3 miesiące temu

    Gdzie florecistki?

  • Beata 3 miesiące temu

    Aforyzm 2
    Najtrudniej zmierzyć spojrzenie — bo zmienia się w chwili pomiaru.

  • Beata 3 miesiące temu

    :)

  • Beata 3 miesiące temu

    Lubimy Kątomierz :)

  • Bora 3 miesiące temu

    Tak.

  • Bora 3 miesiące temu

    Piątka, ninja prymus xf

  • Beata 3 miesiące temu

    Uciekamy 👋👋

  • NinjaC 3 miesiące temu

    Nie poznaje "was". Tak intelektualnie i te aforyzmy - no, no. Pozdrówcie Śnieżną :)

  • NinjaC 3 miesiące temu

    🤝

  • Beata 3 miesiące temu

    Haha. Nie zrobisz nas w ciało jamiste :)

  • Bora 3 miesiące temu

    Dołożyliśmy te 5% do istniejących 95.
    🫂

  • NinjaC 3 miesiące temu

    ciało jamiste xd

  • Bora 3 miesiące temu

    👋👋

  • C₁₂H₂₂O₁₁ 3 miesiące temu

    Wrzuć link proszę.

  • NinjaC 3 miesiące temu

    Gdzie? Do wątku? Chętnie ale brakuje mi jakieś 19 słów 😅

  • C₁₂H₂₂O₁₁ 3 miesiące temu

    NinjaC To nic, jesteś pod tym szyldem.
    Tekst jest czy nie?

  • NinjaC 3 miesiące temu

    C₁₂H₂₂O₁₁ pewnie że jestem

  • C₁₂H₂₂O₁₁ 3 miesiące temu

    Nikt nie napisał, że trzeba 100%.
    Myślę, że tak też jest ok.
    I pod jakim kątem patrzyła? 😆

  • NinjaC 3 miesiące temu

    Ta i potem się nasłucham, ja już znam te tutejsze aferki😅 obecnie ci to działa w tym formacie i nie chce mieszać. Chyba że z jakimś dopiskiem, że to bardziej żart niż praca.

  • NinjaC 3 miesiące temu

    Pod kątem 300 zł na Rossmanna.

  • C₁₂H₂₂O₁₁ 3 miesiące temu

    NinjaC Co aferki? No weź, ja Cię proszę. Dawaj link!

  • C₁₂H₂₂O₁₁ 3 miesiące temu

    Biorę za to pełną odpowiedzialość portalową. 😅

  • NinjaC 3 miesiące temu

    A masz.

  • C₁₂H₂₂O₁₁ 3 miesiące temu

    NinjaC Dzięki 😉

  • NinjaC 3 miesiące temu

    Spoko zrzędo ;)

  • C₁₂H₂₂O₁₁ 3 miesiące temu

    Ninja 🍬

  • JagVetInte 3 miesiące temu

    Hm... No, to jeszcze dziewiętnaście i będzie git 🖖

    Ps. W tej sytuacji "kąt ostry" nabiera nowego znaczenia 😏

  • NinjaC 3 miesiące temu

    Kąt rozwarty brzmi dobrze.

  • JagVetInte 3 miesiące temu

    NinjaC iks deeee xD

    Znaczy, tak. Jak najbardziej.

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania