a jeśli ja wcale.
ktoś wżyna się, pije mnie
pod piersiami, ktoś
istność moją stanowi
i boli mnie, uwiera, i czuję
gdy słońca moje splątane,
gdzie tylko wobec się staję,
czyimkolwiek się zwracam.
ktoś wżyna się, pije mnie
pod piersiami, ktoś
istność moją stanowi
i boli mnie, uwiera, i czuję
gdy słońca moje splątane,
gdzie tylko wobec się staję,
czyimkolwiek się zwracam.
Komentarze (19)
Za mały stanik, bikini 😉 Lato, tak to na pewno on taki niewygodny.
Szukałam u Ciebie smutku, ale leni się na plaży. 😅
Lepiej nie mówię co ja tam znalazłem.
NinjaC Hmmm, sznureczek?
NinjaC Są takie fajne staniki, działają jak firanki. 😉Na sznureczku.
C₁₂H₂₂O₁₁, myślę, że Roma napisała coś dużo cięższego niż "stanik"
U mnie smutne wiersze? Gdzie tam xD
Lubię Twoją interpretację, daje mi sporo luzu i już odrazu mnie mniej uwiera wszystko inne, dzięki :)
NinjaC Ech, ja widzę to tak, a Ty nie masz pojęcia jak to jest nosić sznurki.
NinjaC zaciekawiłeś. Napiszesz co znalazłeś?
Roma Mnie już tu do pionu ustawia Ninjago. 🤣
Mi smutno dzisiaj, nie szarpie mnie jeszcze, szukam natchnienia. 😅
Cukier, ciebie się da ustawić, co najwyżej lekko podgryźć ;)
C₁₂H₂₂O₁₁ ej, wcale nie xD Potrzebowałam Twojego komentarza, jest idealny :) i niech Ci nie będzie smutno.
Roma, dzięki :) Na smutek bikini! 🤣
Ninja, tak, podgryzać do czasu próchnicy, polecam. 😂
C₁₂H₂₂O₁₁, hahaha
Roma, coś cię męczy od środka?
NinjaC od i do.
Tak myślałam, że wyczytasz co chciałam, dzięki.
Teraz czas na bikini, słońca trochę i temu podobne - lato wymaga uśmiechu i jest nieugięte :)
Roma, ja wlazłem pod skórę, Cukier rozwiązał sznureczki. Czego chcieć więcej ;)
NinjaC nie śmiałabym chcieć czegokolwiek więcej :)
nie da*
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania