a jeśli ja wcale.

ktoś wżyna się, pije mnie

pod piersiami, ktoś

istność moją stanowi

i boli mnie, uwiera, i czuję

 

gdy słońca moje splątane,

gdzie tylko wobec się staję,

czyimkolwiek się zwracam.

Średnia ocena: 4.5  Głosów: 4

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (19)

  • C₁₂H₂₂O₁₁ godzinę temu

    Za mały stanik, bikini 😉 Lato, tak to na pewno on taki niewygodny.
    Szukałam u Ciebie smutku, ale leni się na plaży. 😅

  • NinjaC godzinę temu

    Lepiej nie mówię co ja tam znalazłem.

  • C₁₂H₂₂O₁₁ godzinę temu

    NinjaC Hmmm, sznureczek?

  • C₁₂H₂₂O₁₁ godzinę temu

    NinjaC Są takie fajne staniki, działają jak firanki. 😉Na sznureczku.

  • NinjaC godzinę temu

    C₁₂H₂₂O₁₁, myślę, że Roma napisała coś dużo cięższego niż "stanik"

  • Roma godzinę temu

    U mnie smutne wiersze? Gdzie tam xD

    Lubię Twoją interpretację, daje mi sporo luzu i już odrazu mnie mniej uwiera wszystko inne, dzięki :)

  • C₁₂H₂₂O₁₁ godzinę temu

    NinjaC Ech, ja widzę to tak, a Ty nie masz pojęcia jak to jest nosić sznurki.

  • Roma godzinę temu

    NinjaC zaciekawiłeś. Napiszesz co znalazłeś?

  • C₁₂H₂₂O₁₁ godzinę temu

    Roma Mnie już tu do pionu ustawia Ninjago. 🤣
    Mi smutno dzisiaj, nie szarpie mnie jeszcze, szukam natchnienia. 😅

  • NinjaC godzinę temu

    Cukier, ciebie się da ustawić, co najwyżej lekko podgryźć ;)

  • Roma godzinę temu

    C₁₂H₂₂O₁₁ ej, wcale nie xD Potrzebowałam Twojego komentarza, jest idealny :) i niech Ci nie będzie smutno.

  • C₁₂H₂₂O₁₁ godzinę temu

    Roma, dzięki :) Na smutek bikini! 🤣

  • C₁₂H₂₂O₁₁ godzinę temu

    Ninja, tak, podgryzać do czasu próchnicy, polecam. 😂

  • NinjaC godzinę temu

    C₁₂H₂₂O₁₁, hahaha

  • NinjaC godzinę temu

    Roma, coś cię męczy od środka?

  • Roma

    NinjaC od i do.
    Tak myślałam, że wyczytasz co chciałam, dzięki.

    Teraz czas na bikini, słońca trochę i temu podobne - lato wymaga uśmiechu i jest nieugięte :)

  • NinjaC

    Roma, ja wlazłem pod skórę, Cukier rozwiązał sznureczki. Czego chcieć więcej ;)

  • Roma

    NinjaC nie śmiałabym chcieć czegokolwiek więcej :)

  • NinjaC godzinę temu

    nie da*

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania