🖤

🖤

Średnia ocena: 4.0  Głosów: 5

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (7)

  • Cain 7 miesięcy temu

    zawsze dobrze
    radziłaś se
    z wierszami

  • Grawitacja 7 miesięcy temu

    Cain, niezaprzeczalnie minimalizm jest mocniejszą moją stroną. Czasami wychodzę z tej formy, ale są to dwa róznę światy.
    Dzięki ☹️

  • Aisak 7 miesięcy temu

    Ciekawy monorym. Niełatwy.

  • Grawitacja 7 miesięcy temu

    Aisak, zauważyłam, że nawet dobrze się je pisze.
    Dzięki i wrzucę próbki następnych tylko mnie napadnie wena znowu. 😅

  • Aisak 7 miesięcy temu

    👍

  • NinjaC 7 miesięcy temu

    Fajnie buja rytmem, czysty fun do czytania.

  • Grawitacja 7 miesięcy temu

    NinjaC Dzięki, takie ćwiczenia dają odrobinę urozmaicenia i też angażują szare do pracy. :)

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania