a b c

a b c

Średnia ocena: 3.1  Głosów: 8

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (79)

  • Łukaszenko 07.10.2022

    https://www.youtube.com/watch?v=VQZob0Z6MCE

  • Łukaszenko 07.10.2022

    https://www.youtube.com/watch?v=1WaV2x8GXj0

  • Łukaszenko 07.10.2022

    Pierwsza czy druga piosenka?

  • MartynaM 07.10.2022

    A co?

  • Łukaszenko 07.10.2022

    Trudno z tobą rozmawiać wiesz?

  • Łukaszenko 07.10.2022

    Ale jak nie rzucasz słowami powszechnie uznawanymi za obraźliwe, to mam ochotę dalej próbować.

  • MartynaM 07.10.2022

    Pierwszy raz słyszę. Mam doskonały kontakt z ludźmi.?

  • Łukaszenko 07.10.2022

    MartynaM I odpowiadasz pytaniem na pytanie?

  • MartynaM 07.10.2022

    Ja i słowa powszechnie obraźliwe?

    Czego chcesz, przedstaw szybko, bo czas mnie goni?

  • Łukaszenko 07.10.2022

    Jest wyżej, wystarczy przeczytać...

  • MartynaM 07.10.2022

    Nie otwieram tych linków, jeszcze jakiegoś wirusa mi sprzedaż...

  • Łukaszenko 07.10.2022

    Otwierasz, miłego popołudnia.

  • MartynaM 07.10.2022

    Chciałbyś...

  • Łukaszenko 07.10.2022

    Droczysz się jak nastolatka, to nawet urocze.

  • MartynaM 07.10.2022

    Łukaszenko, miła jestem, grzeczna a ty prowokujesz mnie do złych zachowań. A tak dzisiaj ładnie, pogoda jak dla bogaczy...
    Chcesz, możesz zjechać ten wiersz, ale czemu autorce chcesz popsuć humor? Nudzisz się?

  • Łukaszenko 07.10.2022

    Skąd pomysł że miałbym po nim pojechać?

  • Łukaszenko 07.10.2022

    Czym ciebie sprowokowałem?

  • Łukaszenko 07.10.2022

    Postawiłem nawet 5 na zachętę

  • MartynaM 07.10.2022

    Do czego?

  • Łukaszenko 07.10.2022

    MartynaM Do odwiedzenia ciebie od "złych zachowań"?

  • MartynaM 07.10.2022

    Łukaszenko, a gdzie źle się zachowalam?

  • Łukaszenko 07.10.2022

    MartynaM Cały czas trzymasz ostrza wideł w moim kierunku...

  • Łukaszenko 07.10.2022

    Widły służą do czego innego i do ciebie nie pasują :)

  • Łukaszenko 07.10.2022

    Tak mi podpowiada intuicja.

  • MartynaM 07.10.2022

    W pracy jestem. A ty byś chciał, żebym tu cwierkala jak ptaszyna... zresztą do tego są tu lepsze ode mnie. Ze szpilką popisz...?

  • Łukaszenko 07.10.2022

    A mogę ja decydować z kim chcę pisać?

  • MartynaM 07.10.2022

    Nie możesz!

  • Łukaszenko 07.10.2022

    MartynaM A dlaczego?

  • MartynaM 07.10.2022

    Bo ja tak powiedziałam.?

  • Łukaszenko 07.10.2022

    MartynaM Jak w poskromieniu złośnicy...

  • Łukaszenko 07.10.2022

    https://www.youtube.com/watch?v=LOTf3VcrsyE&list=RDLOTf3VcrsyE&start_radio=1

  • Dementor Biały 07.10.2022

    albo była za głupia

    na zdzieranie skóry

    To brzmi jakby zdzieranie skóry było madre? Coś tu nie pasi do końca

  • Dementor Biały 07.10.2022

    To odważne mierzyć się z tak ogranym motywem jak cudze buty
    , ogólnie poza tym fragmentem jest ok, ale takie ok lekko rozczarowane,

  • MartynaM 07.10.2022

    Dementor Biały nie udawaj mądrego, kiedy nawet nie rozumiesz "zdzierania skóry"

    A na to rozdwojenie, powinieneś zdecydowanie coś brać...?

  • Łukaszenko 07.10.2022

    MartynaM Tak zgadzam się, to jest ostry przypadek rozdwojenia jaźni, do tego stopnia że stał się samodzielnym ludzkim bytem...

  • MartynaM 07.10.2022

    Łukaszenko, że tobie się chce... to jest naprawdę godne podziwu.?

  • Łukaszenko 07.10.2022

    Grzegorz pewnie żałuje, ze mnie wymyślił w momencie gdy napisałem że cię kocham:)

  • Łukaszenko 07.10.2022

    MartynaM Widzę że sprawiam tobie przyjemność rozmową, to staram się ją jak najdłużej podtrzymać.

  • Łukaszenko 07.10.2022

    https://www.youtube.com/watch?v=OYmx9fRC2ko&list=RDVHlVdayWfOw&index=3

  • MartynaM 07.10.2022

    Ale wiem, z autopsji, że ludziom się chce... Hal się tak zabawiala. Może to i smieszne, a na pewno zabijające samotność.

    Już nie przeszkadzam...

  • Łukaszenko 07.10.2022

    MartynaM Wy na tym portalu cierpicie na manie prześladowcze

  • MartynaM 07.10.2022

    Łukaszenko przy takich "przypadkach" to wcale nie dziwne...?

  • Łukaszenko 07.10.2022

    MartynaM Wystarczy przyjmować wszystko na miękko przy skręcie z rasowej ganji ;)

  • Łukaszenko 07.10.2022

    A właśnie, piąteczek!

  • Dementor Biały 07.10.2022

    MartynaM wyrażam opinię, nie muszę w tym celu nikogo udawać, za bardzo schematyzujesz swoje zachowania na innych - być może - ale to nie mój problem

  • MartynaM 07.10.2022

    Dementor Biały dziękuję za opinię.

  • Łukaszenko, Wobec Ciebie płonie zimnym ogniem. Ale tu nikt nie ma szans.

  • MartynaM 07.10.2022

    Nie chce mi się z tobą gadać... tak na serio.
    Zaczynasz mnie nudzić...

  • Łukaszenko 07.10.2022

    Ale ciągle odpisujesz. Dobra idę sobie.

  • MartynaM 07.10.2022

    Bo czuję się zobowiązana pod swoim utworem.
    To jedynie grzeczność...

  • Łukaszenko 07.10.2022

    Zasadniczość niczym ze szkoły zawodowej. Miłego popołudnia.

  • MartynaM 07.10.2022

    Znasz z autopsji?

  • Łukaszenko 07.10.2022

    MartynaM Nie chciałaś rozmawiać przecież...

  • MartynaM 07.10.2022

    Łukaszenko, w tej kwestii nic się nie zmieniło.

  • Łukaszenko 07.10.2022

    MartynaM Widzę to z obserwacji.. Raz jeszcze miłego...

  • MartynaM 07.10.2022

    Łukaszenko, ja tobie również miłego!

  • rozwiazanie 07.10.2022

    Martyno, teatr niech zapłonie nie tonąć w zgliszczach, mam sentyment do Julii. Wiersz mi się podoba.5. Pozdrawiam.

  • MartynaM 07.10.2022

    Dziękuję, rozwiązanie, za przeczytanie i komentarz.
    Również pozdrawiam.

  • Dekaos Dondi 07.10.2022

    MartynM↔Teatr można spalić, ale aktorom, jeno dupki przypalić. Może wejdą w inną rolę. Bardziej zgodną z nimi?
    Takie skojarzenie:)↔Pozdrawiam?:)

  • Dekaos Dondi 07.10.2022

    MartynaM:)

  • MartynaM 07.10.2022

    Diabli wiedzą... szczerze mówiąc.
    Dzięki za komentarz.
    Pozdrawiam

  • Łukaszenko 07.10.2022

    MartynaM :)

  • Dekaos Dondi 07.10.2022

    MartynaM↔Problem w ty, że my nie wiemy, co diabli wiedzą. One tak?:)

  • MartynaM 07.10.2022

    Dekaos Dondi, jakoś przycisnąć by ich pasowało, bo ciężko nie wiedzieć, prawda?

  • Dekaos Dondi 07.10.2022

    MartynaM↔Trza postraszyć ich kopytka, chociażby poświatą nieba, to może odkryją chociaż rąbek tajemnicy, kociołka ze wrzącą smołą ?

  • MartynaM 07.10.2022

    Dekaos Dondi, ja się boję, a Ty umiesz straszyć?

  • Józef Kemilk 07.10.2022

    Chyba większość chodzi w nie swoich butach, tak mi się zdaje. Ciekawe jak dużo ludzi ma tego dość
    Pozdr
    ?????

  • MartynaM 07.10.2022

    Nie wiem, ale uciążliwe mocno.
    Dzięki za komentarz
    Pozdrawiam

  • Lotos 07.10.2022

    O matko! Nie chodzi o wiersz , ale co się tu dzieje?

  • Taki trochę jakbym go już czytał, ale nie do końca, coś może przemycone z jakiegoś, z kiedyś - może? Poezja rzecz nie dla idiotów, nierozumnych, niekumatych. Interpretacja u mnie blednie(u innych, szczęściem, ma się dobrze). Ciekawy, ale znów trudny wiersz.

  • ZielonoMi 08.10.2022

    W wierszach też używamy przecinków, przypominam!

  • MartynaM 08.10.2022

    Nie we wszystkich... proponuje się zapoznać, co by galami nie świecić i nie latać jak przyglup z idiotycznymi wpisami!

  • ZielonoMi 08.10.2022

    MartynaM Ok, no niech Ci będzie...?‍♀️

  • MartynaM 09.10.2022

    Nie jak mi będzie, bo ja poezję mam obcykaną... to ty liźnij wreszcie trochę wiedzy zamiast przecinków i rytmu szukać w wierszach wolnych.

  • Grain 09.10.2022

    Piromanka od niespalonego teatru.

  • MartynaM 09.10.2022

    Grain, z czym masz problem?

  • Grain 09.10.2022

    MartynaM
    Samozwańcza psycholożko. Wypowiedziałem się o tekście, o peelce. Kilka dni temu, pisałaś o opowiskiej nieodporności na krytykę Nie wiedziałem, naiwny, że jesteś z tych od samych pochwał.
    ponad krytykę. Ale skoro umiesz zamęczyć wybujałymi argumentami, to niech tak zostanie.
    Nie ma jak święty spokój.

  • MartynaM 09.10.2022

    Grain, nie ma jak opinia od opowijskiego geniusza... nikt go nie rozumie, ale imponująco bredzi...

  • MartynaM 09.10.2022

    Tak poszedłeś w tę metaforę, że nawet zwykłego komentarza napisać nie potrafisz i trzeba dopatrywać, o co ci chodzi. Tak samo w wierszach, metafora goni metaforę... trzeba rozkminiać, jakby na tym polegało pisanie poezji, a jeszcze własne spojrzenie ci nie pasi, i wyjaśniasz z wielką arogancją, ze to o żonie, o sąsiadce itd.

    Czytelnik nie ma prawa zobaczyć innego obrazu, od twojego... dlatego nie piszę nawet komentarzy, bo po co? U mnie dziesięć osób czytając ten sam wiersz, widzi i odczuwa co innego... i bardzo dobrze. Każdy czyta własną wyobraxnią. U ciebie nie wolno...

    Albo w twój zamysł autorski, albo zaraz tak nieprxyjemny komentarz, że nie ma się ochoty zaglądać.

    O tym pomyśl, a nie o innych...

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania