A na ulicy statki i mgła
na tafli okna rozbity ocean
z-brukowany tysiącami stóp
i niebezpiecznie szczery
chwilę pozostań
tu jest twój archipelag
na Starej siedem przez cztery
wielkie posągi z dawnych lat
złożone na ołtarzu zakrętów
ponętne pomimo czasu
ślepych dat
zamętu więc właź do cholery
na Starą siedem przez cztery
może już rycz w poduszkę
nie będzie łagodnych zachodów
lekkiego porodu
przestań mnie drapać za uszkiem
żyć w marzeniach
może kieliszek cherry?
na do widzenia
na Starej siedem przez cztery
Komentarze (24)
to se ne wrati. dobrze poleciałeś.
Dzięks
Bardzo dobry. Trochę mnie te dopełniaczówki wybijąją z z zachwytu... :D Ale niech se już będą... bo nawet ładne. No i to z-brukowany... Ale... (macham ręką;))
Co tam machasz... :)
Wszystko się stosuje, byle z umiarem i aby dobre były, to nie popadaj w purytanizm dopełniaczówkowy.
A tu masz raptem dwie. :)
Podziękował.
Jak se macham, to mi chłodniej :D
IgaIga
A co by było jakbyś dmuchała? Uuu.
Coś za nick wymyśliła? Twoją igę rozumiem, a ta lga?
puszczyk - Co dwie Igi, to nie jedna ;)
IgaIga Chyba że zaczęłaś się jąkać.
puszczyk - Ppppppuszczyk!
A jam myślała, że to "igalga" w pierwszej chwili. Igaiga? Barańska w "Nocach i dniach" - "Bogumił, Bogumił!"
Tjeri To jest właśnie przykład jak prostą rzecz można zamieszać z powodu jąkania :)
puszczyk ale kurde "igalga" byłaby lepsza! A co Ty o tym myślisz Ewaewa?
Tjeri - ktoś tu napisał "łgałga". To mi się podobuje. Szkoda, że nie można już zmienić:(
IgaIga to może choć Igałga albo Łgaiga :D
Mnie się najbardziej Toya podoba, mogłaś zostać przy tym...
betti -ale ja tu przyszłam w tajemnicy przed całym światem :D
Mieliście się nie pokapować kto zacz :D
IgaIga weź przestań... :D
IgaIga to żeś wymyśliła... sorry, ale tu mądrzy ludzie.
betti - tera już wim ;)
IgaIga Nie wszyscy, ale kilka jest.
Ładne, melodyjne. Choć ten o umieraniu w imię jakiejś idei, najbardziej do mnie trafił.
Pozdrawiam!
To kwestia, jakich treści i przesłań poszukujesz.
A może i warsztatowo bardziej Ci podszedł tamten..
Dzięki.
Wiersz z serii "nienachalne rymowanie". Bardzo lubię. Ładna melodia i nostalgiczna treść.
To fajnie Sowo.
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania