A niech tam

pod twoim oddechem znikam.

noc pogania noc,

tylko ledwo świecąca latarnia,

rozjaśnia mrok, jest nagością, chwilą,

w której nas nie ma

 

a mimo to żyjemy blisko siebie,

skupieni na dotyku, nim

 

maluję uśmiech,

który pewnej sierpniowej nocy

rozebrał mnie z myśli

Średnia ocena: 3.9  Głosów: 7

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (17)

  • Grain 9 miesięcy temu

    ,,Pod twoim torsem" - może jakaś zmiana pozzycji?

  • zingara 9 miesięcy temu

    Jezu …. jasne że nie miałbyc oddech Stary wiersz

  • Grain 9 miesięcy temu

    zingara i pewnie Ars Amandi weszła na inny poziom. OK.

  • zingara 9 miesięcy temu

    Grain nie mogę się zdecydować czy tors czy oddech, pierwszy raz mam wątpliwości

    Tors - fizyczna namacalna bliskość
    Oddech - jest czymś zmysłowym i ulotnym

  • Dr. Emil 9 miesięcy temu

    "maluję uśmiech który rozebrał mnie z myśli pewnej sierpniowej nocy"

    Sstrasznie mi się podoba to zdanie 🤩

    Pozdrawiam

  • zingara 9 miesięcy temu

    Dzięki

  • Grain 9 miesięcy temu

    ,,maluję uśmiech który rozebrał mnie z myśli pewnej sierpniowej nocy"

    nie mam pojęcia, o czym myślała sierpniowa noc

    lepszy byłby zapis
    ,,maluję uśmiech który pewnej sierpniowej nocy, rozebrał mnie z myśli"

  • Grain 9 miesięcy temu

    chociaż, sierpniowe noce mają niejedno po stronie sprawczości

  • zingara 9 miesięcy temu

    Masz rację zmienię a co z torsem?

  • Grain 9 miesięcy temu

    zingara, mam owłosiony

    jak jancio

    https://www.youtube.com/watch?v=ChOwhJ666pA

  • zingara 9 miesięcy temu

    Grain rozwaliłeś mnie :)))))

  • Grafomanka 9 miesięcy temu

    pod twoim oddechem znikam. noc pogania noc,
    tylko ledwo świecąca latarnia,
    rozjaśnia mrok, jest nagością, chwilą,
    w której nas nie ma

    a mimo to żyjemy blisko siebie,
    skupieni na dotyku, nim

    maluję uśmiech, który pewnej sierpniowej nocy rozebrał mnie z myśli

    Trochę interpunkcję poprawiłam...

  • zingara 9 miesięcy temu

    Dzięki wielkie skorzystam

  • TseCylia 9 miesięcy temu

    Ależ ładnie, Ewa. Piąteczka:)

  • zingara 9 miesięcy temu

    Dzięki Eluś :)

  • Roma 9 miesięcy temu

    Pięknie, subtelnie, ale też zmysłowo. Tytuł niby prosty, ale świetnie działa.

  • zingara 9 miesięcy temu

    Bardzo mi miło:)

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania