Może na tym Portalu na obecną chwilę, jestem jedyną prawdziwą osobą,
która czytanie i pisanie traktuje poważnie. Nikogo z Was nie znam.
Szanuję Was wszystkich i proszę o odrobinę szacunku dla mojej osoby.
Jeśli Was to przerasta, bom z piekła spadła, a może z nieba jednak, to uszanujcie to...
Komentarze (6)
Dziękuję za dodanie tego tekstu i nieistotnym dla mnie jest, na jakiej ulicy
dodany został. Naprawdę bardzo dziękuję.
To moja gorzka prawda o katolikach...A przecież piszę o ateiście...
PS tekst z cyklu trening wyobraźni...Pozdrawiam wszystkich.
o świecie przedziwny, zapomniałam że dodałam aferyzm, osób 10 przeczytało,
żal że tak mało. Ul. Boczna robi swoje, ale czy dobrze robi, nie wiem :)
A teraz zrób coming out i przyznaj czyim jesteś klonem?
Może na tym Portalu na obecną chwilę, jestem jedyną prawdziwą osobą,
która czytanie i pisanie traktuje poważnie. Nikogo z Was nie znam.
Szanuję Was wszystkich i proszę o odrobinę szacunku dla mojej osoby.
Jeśli Was to przerasta, bom z piekła spadła, a może z nieba jednak, to uszanujcie to...
BĘDĘ TEN TEKST REKLAMOWAĆ. O pozwolenie nikogo pytać nie będę.
Podpisano: Wolny człowiek.
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania