>Agonia< swą ohydą już mózg wam zryła.
Przez rok cały chciałem opowi podnieść do chwały
Niestety zewsząd płatne ateo-trolle się zleciły.
Pisałem poezje faktu w najczystszej postaci
Ale natychmiast szatan postanowił ją zeszmacić.
Dla godności człowieka , na każdej dostępnej stronie
Stawałem dla katolików i czystości kobiet w obronie.
Usernia okazała się niereformowalna
Jak starożytna Augiaszowa Stajnia
Jednak tutejsi katolicy okazali się zbyt mali
Żeby o własna godność na forum zadbali.
Nienawistne kundle ze zwierzęcego folwarku
Zagłuszali katolików, jak przekupki na jarmarku.
Więc w folwarku zwierzęcym nie będę występował
I powszechnego chamstwa nie będę firmował.
Zostaliście z własnej woli na szatańskie igraszki
Bo ja mam obrzydzenie dla waszej swawolnej wojaczki.
Tutejsze sprzedawczyki cenią bardziej własne bagno
Niż wzniosłe cele wg zasady ; >wsio ładno<
Jeżeli pokój Boży nie jest miły wam na tym świecie
Żryjcie się wzajemnie, aż wszyscy się zeżrecie.
Żryjcie się między sobą jak szakale
To po roku nie zostanie nic z was wcale.
>Agonia< swą ohydą już mózg wam zryła
Więc wsadźcie w wasze szambo swoje ryła.
Zagryzajcie się wzajemnie w swojej oborze
Tylko nie wołajcie po klęsce >Ratuj Boże<
W i m m= gdzie jest mój umysł=cham
„Ty kreaturyczna, niedoewulowana pokrako”
Tak wam> dopomusz buk ireneo jam sam<
Komentarze (22)
Ach te rymy, takie bardzo, ale to bardzo oryginalne, jesteś niesamowitym poettttąąą, jestem pod wrażeniem twej odkrywczej twórczości.
Pisałem już dawno, że to ateista, na katola malowany. Sprawdza, jak długo da się.
Where Is My Mind Łukaszenko, nie ważne, ważne że pisze arcydzieła.
A niech szatan cie wychłosta i da ci w usta usmołowanego pachruścia spomiędzy krocza - scena urocza.
W i m m= gdzie jest mój umysł=cham:>A niech szatan cie wychłosta i da ci w usta usmołowanego pachruścia spomiędzy krocza - scena urocza<.
>Vampire Fangs :Muszę przyznać, że stworzyłem „Arcydzieło”. Właśnie tak nazwałem pourywane na kawałki ciało płodu. Jego matka zdechła w męczarniach. Ale dosyć tego pierdolenia o tej ciężarnej kurwie. Czas na dokończenie „zabawy” z rodzinką.<
Obejrzyj "Serbski Film".
https://www.filmweb.pl/film/Srpski+film-2010-497153
Tylko koniecznie wersja bez cenzury, mnie nie szokuje, ale katolom się należy.
Where Is My Mind W i m m= gdzie jest mój umysł=cham
„Ty kreaturyczna, niedoewulowana pokrako”
Tak wam> dopomusz buk ireneo jam sam<
Where Is My Mind W i m m= gdzie jest mój umysł=cham
„Ty kreaturyczna, niedoewulowana pokrako”
Tak wam> dopomusz buk ireneo jam sam<
realista minutę temu
Where Is My Mind W i m m= gdzie jest mój umysł=cham
„Ty kreaturyczna, niedoewulowana pokrako”
Tak wam> dopomusz buk ireneo jam sam<
realista minutę temu
Where Is My Mind W i m m= gdzie jest mój umysł=cham
„Ty kreaturyczna, niedoewulowana pokrako”
Tak wam> dopomusz buk ireneo jam sam<
Where Is My Mind W i m m= gdzie jest mój umysł=cham. Odpowiedziałeś sobie sam:
"Ty kreaturyczna, niedoewulowana pokrako”. Tak ci > dopomusz buk ireneo jam sam<
realista, realista 18 min. temu
Where Is My Mind W i m m= gdzie jest mój umysł=cham. Odpowiedziałeś sobie sam:
"Ty kreaturyczna, niedoewulowana pokrako”. Tak ci > dopomusz buk ireneo jam sam<
Oto wyznanie Vampire Fangs z którym się identyfikujesz: >Tak! Jestem chory psychicznie. Od dziecka podniecało mnie zadawanie cierpienia zwierzętom, później stwierdziłem, że staje mi, gdy zadaję rozkoszne tortury ludziom. Czuję rozkosz! Na samą myśl co moje zabawki mogą zrobić z ludzkim ciałem powodują u mnie erekcję. Bardzo lubię spuszczać się do ust zamordowanych ofiar." "Ty kreaturyczna, niedoewulowana pokrako”. Idź precz szatanie i niech nawet ślad po tobie nie zostanie. Vampire zamilkł i ty>gdzie jest mój umysł< zamilcz.A kysz!!!
APAGE KATOLUS!
Where Is My Mind .Ora pro nobis Mater Eclezjae ut unum simus.
Mater Ecclesiae-poprawka błędnego zapisu z pamięci Mater Eclezjae =.Matka Kościoła
Bracie same feeling
LightRaven89.Nie wystarczy "to samo uczucie" . Opuściłem to forum ze wstrętem. Jak w ogóle można przebywać bez oburzenia razem z arcydziełem > Vampire Fangs :"Muszę przyznać, że stworzyłem „Arcydzieło”. Właśnie tak nazwałem pourywane na kawałki ciało płodu". Jego matka zdechła w męczarniach<, które nadal wzbudza zachwyt tutejszej userni z bluzgami pod moim adresem, za zwrócenie uwagi na niedopuszczalność barbarzyńskiego kryminalnego wpisu, który nadal trwa.„ >Where Is My Mind 3 dni temu realista, Ty katolska kreaturyczna, niedoewulowana pokrako w stylu z naczelnych<.
Nie no, dziele szczeże twoje spojżenie na to wszystko, problem jest taki że nie ma już zbytnio nie plugawego forum, cytując ,, Bóg nie żyje, a my go zabiliśmy". Nie brzydził bym się forum na którym publikujesz tylko co sobą reprezentujesz, nie wstyd mi publikować na wattpadzie ani tutaj swoich prac.
Nawet jak są wystawiane koło politycznego ścierwa i porno skoro prędzej czy puźniej dotrą do tych czytelników którzy nazwą to sztuką czy gównem.
o nim pseud wczoraj o 21:46
Myślałem, że Cie zawinęli
o nim pseud wczoraj o 21:49
Wiesz, bo dużo kobiet, te twoje teksty kręciło, ale otwarcie nie powiedzą, sam rozumiesz, dlaczego
Vampire Fangs wczoraj o 21:50
Na szczęście nie, ale wyciągnąłem wnioski i nie będę pisał obrzydliwych i wulgarnych tekstów. Jest mi wstyd za ostatnią część „Agonii” i wszystkich przepraszam. Zachowałem się jak dupek.
o nim pseud wczoraj o 21:52
Vampire Fangs Bądź sobą, nie patrz na stado
Tu ujawnił się inspirator ohydy i podszczuwacz do zbrodni >o nim pseud< wczoraj o 21:52.2025-06-19
>Vampire Fangs Bądź sobą, nie patrz na stado< . A kysz!!!
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania