Lubie czesto nawiazywac w prywatnych porownaniach do muzyki. Sa slabsze plyty czy utwory, ktore mniej przypadna do gustu.Kobieta ma twierdzi stanowczo, ze winienem pisac erotyki.
Tak, myślę, że byś mógł spróbować. Ogląd świata plus erotyczne wstawki wychodzą Ci dobrze.
Ja uważamm, że poza dobrą obserwacją, bardzo dobrze opisujesz naturalny bród. Nie upiększasz, nie ubrzydzasz. Obserwujesz posypując szczyptą uczciwej melancholii.
Jestem u Ciebie od pierwszego tekstu "o Brosze" - Jeszcze zalogowany nie byłeś ;)
Komentarze (6)
Średnio mi tym razem siadło. Niby Twoje, niby wszystko jest.
Posypka magią na zbyt dużym wietrze.
Musza byc rozne teksty.
nie twierdzę, że nie. Raz siądzie, raz nie. Chociaż u Ciebie, to osiem razy siądzie, a dwa razy nie.
Lubie czesto nawiazywac w prywatnych porownaniach do muzyki. Sa slabsze plyty czy utwory, ktore mniej przypadna do gustu.Kobieta ma twierdzi stanowczo, ze winienem pisac erotyki.
Tak, myślę, że byś mógł spróbować. Ogląd świata plus erotyczne wstawki wychodzą Ci dobrze.
Ja uważamm, że poza dobrą obserwacją, bardzo dobrze opisujesz naturalny bród. Nie upiększasz, nie ubrzydzasz. Obserwujesz posypując szczyptą uczciwej melancholii.
Jestem u Ciebie od pierwszego tekstu "o Brosze" - Jeszcze zalogowany nie byłeś ;)
U mnie zawsze liczy sie natchnienie, pomysl. Wrzuce jutro moze cos z sytuacyjnych szorcikow, pisanych w pracy
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania