*

*

Średnia ocena: 5.0  Głosów: 4

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (6)

  • BeerAfterShow 06.02.2017

    Czekałam bardzo! Akcja wręcz wybucha czytelnikowi w twarz- w jak najbardziej pozytywnym sensie. Fajnie nakreślone postaci. Leci 5 :D

  • Stern 06.02.2017

    Dzięki :D

  • Setra 06.02.2017

    Również czekałam :D Tak jak wyżej, akcja bardzo wyraźna, świetna. Tak trzymaj, 5 ;) A ja zaczęłam pracować nad swoją 9 częścią serii :D

  • Stern 06.02.2017

    Dziękuje i z chęcią poczytam

  • katharina182 07.02.2017

    Bardzo fajnie się akcja rozwija. Nie zauważyłam błędów. Styl przyjemny więc dość szybko się czyta. Zostawiam 5

  • Stern 07.02.2017

    Dziękuje :D

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania