.Autor: PasjaCzytano 487 razyData dodania: 24.07.2017
Średnia ocena: 5.0 Głosów: 11
Zaloguj się, aby ocenić55
"To nie wielkość przyrodzenia lecz technika ... jest podstawą powodzenia" - Indiańskie przysłowie ludowe. ;)
Oj Panie Szanowny! Prawdą jest to co mówisz, ale pierwsze wrażenie też zachwyca. A potem to już rozczarowanie .:-) pozdrawiam
Dokadnie hahaha. Idealnie Ci to wyszo! Usmialam sie. Zabawny tekst, a jaki realny :D, 5
Takie sąsiedzkie poranne życie podwórkowe. Później to już zaczyna się inne. Pozdrawiam
Panowie też potrafią nieźle obgadać sąsiadki ;) Zostawiam 5 :)
Oczywiście I to jeszcze jak. Pozdrawiam
Jezu, dokladnie. Nie wiedzialam, ze mezczyzni to tacy plotkarze, pokim sie naocznie nie przekonala. W zyciu bym nie podejrzewala. Opowiadanie bycze.
Niemampojecia96 może następnym razem, napiszę coś plotkarzach. Dziękuję za. :-)
Desideria Panowie potrafią obgadać każdego bez wyjątku, a czasem zwierzają się sobie bardziej niż kobiety :) Uwierz wiem co mówię. Pozdrawiam
Świetny tekst uśmiałam się.Dam 5 zasłużenie i pozdrawiam
Takie plotkowanie po próżnicy. ☺
Bardzo dobre
Dzięki za odwiedziny i uśmiech
Jajcarskie ploty :) ludzie lubią się podglądać :) 5
Taka nasza przypadłość ludzka. Lubimy zapuszczać się w cudze obszary. Pozdrawiam
Ano, bardzo prawdziwe. Humor realny i prawdopodobny. Szkoda, że u mnie przy blokach tak nie gadają - posłuchał bym sobie. 5
Jakbyś dobrze ucha nastawił, to pewnie byś coś usłyszał. Dzięki i pozdrawiam
U mnie to tylko ptaszki plotkują, ale nagadać się nie mogą :) Bardzo fajna scenka, aż pieczeń się spiekła hi, hi :) Pozdrawiam :)
I obiadku nie będzie. A ptaszki tak pięknie plotkują, że można słuchać zawsze i wszędzie. Pozdrawiam
Śmieszny, poprawiający humor tekst. Pozdrawiam :)
Humor z rana to jak śmietana. Pozdrawiam
Kiedyś pod moim budynkiem stała ławeczka, nazywałem ją portiernią. Własnie w takim tonie na niej rozmowy się odbywały, lecz tamto pokolenie minęło, a nowe przeniosło do portali społecznościowych. 5)
Prawda, portale teraz toczą żółć. Można plotkować do woli na każdy temat. I coraz więcej młodych ludzi czerpie z tego przyjemność. Pozdrawiam
Hahahaha świetne i niestety bardzoo prawdziwe 5 :)
Najważniejszy jest uśmiech. :-)
pasja W pełni się zgadzam :)
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania
Komentarze (26)
"To nie wielkość przyrodzenia lecz technika ... jest podstawą powodzenia" - Indiańskie przysłowie ludowe. ;)
Oj Panie Szanowny! Prawdą jest to co mówisz, ale pierwsze wrażenie też zachwyca. A potem to już rozczarowanie .:-) pozdrawiam
Dokadnie hahaha. Idealnie Ci to wyszo! Usmialam sie. Zabawny tekst, a jaki realny :D, 5
Takie sąsiedzkie poranne życie podwórkowe. Później to już zaczyna się inne. Pozdrawiam
Panowie też potrafią nieźle obgadać sąsiadki ;)
Zostawiam 5 :)
Oczywiście I to jeszcze jak. Pozdrawiam
Jezu, dokladnie. Nie wiedzialam, ze mezczyzni to tacy plotkarze, pokim sie naocznie nie przekonala. W zyciu bym nie podejrzewala. Opowiadanie bycze.
Niemampojecia96 może następnym razem, napiszę coś plotkarzach. Dziękuję za. :-)
Desideria Panowie potrafią obgadać każdego bez wyjątku, a czasem zwierzają się sobie bardziej niż kobiety :) Uwierz wiem co mówię. Pozdrawiam
Świetny tekst uśmiałam się.Dam 5 zasłużenie i pozdrawiam
Takie plotkowanie po próżnicy. ☺
Bardzo dobre
Dzięki za odwiedziny i uśmiech
Jajcarskie ploty :) ludzie lubią się podglądać :) 5
Taka nasza przypadłość ludzka. Lubimy zapuszczać się w cudze obszary. Pozdrawiam
Ano, bardzo prawdziwe. Humor realny i prawdopodobny. Szkoda, że u mnie przy blokach tak nie gadają - posłuchał bym sobie. 5
Jakbyś dobrze ucha nastawił, to pewnie byś coś usłyszał. Dzięki i pozdrawiam
U mnie to tylko ptaszki plotkują, ale nagadać się nie mogą :) Bardzo fajna scenka, aż pieczeń się spiekła hi, hi :) Pozdrawiam :)
I obiadku nie będzie. A ptaszki tak pięknie plotkują, że można słuchać zawsze i wszędzie. Pozdrawiam
Śmieszny, poprawiający humor tekst. Pozdrawiam :)
Humor z rana to jak śmietana. Pozdrawiam
Kiedyś pod moim budynkiem stała ławeczka, nazywałem ją portiernią. Własnie w takim tonie na niej rozmowy się odbywały, lecz tamto pokolenie minęło, a nowe przeniosło do portali społecznościowych. 5)
Prawda, portale teraz toczą żółć. Można plotkować do woli na każdy temat. I coraz więcej młodych ludzi czerpie z tego przyjemność. Pozdrawiam
Hahahaha świetne i niestety bardzoo prawdziwe 5 :)
Najważniejszy jest uśmiech. :-)
pasja W pełni się zgadzam :)
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania