ANALFABETYZM (anagram)
(KTO PIERWSZY ROZWIĄŻE?)
Czy to dobra _ _ _ _ _ wciąż _ _ _ _ _
lub przerzucać bryków góry?
A może by tak _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
jedną, albo dwie lektury...
(KTO PIERWSZY ROZWIĄŻE?)
Czy to dobra _ _ _ _ _ wciąż _ _ _ _ _
lub przerzucać bryków góry?
A może by tak _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
jedną, albo dwie lektury...
Komentarze (4)
Czy to dobra rzecz wciąż pytać
lub przerzucać bryków góry?
A może by tak przeczytać
jedną, albo dwie lektury...
Bingo!
Grisza - Jeśli mam szczęście, gdy szybko opublikujesz fajną zagadkę, to mam szansę pierwszy ją rozwiązać. Mam pomysł. Może codziennie wstawiałbyś dwie zagadki o tych samych porach?
Vampire Fangs, nie zawsze mam taką możliwość, bo pracuję w różnych godzinach. Poza tym w zapasie mam jeszcze tylko 3-4 szarady, z czego jedna świąteczna, więc czeka, a inna z kolei nie na tę porę roku, więc też czeka. Ostatnie wymyślałem na bieżąco (np. dzisiejszą -wczoraj wieczorem). Dwóch dziennie raczej nie będzie. Ranking opublikowałem dla podgrzania temperatury, ale to przecież zabawa. Każdy może próbować o dowolnej porze nie zerkając na czyjeś wcześniejsze rozwiązanie. Zawsze ktoś będzie pierwszy i zawsze ktoś się spóźni lub przeoczy...
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania