-
-Autor: MargeritaCzytano 508 razyData dodania: 17.10.2017
Średnia ocena: 2.2 Głosów: 6
Zaloguj się, aby ocenić13
Zabrakło mi disco...
ale ja chciałam spróbować też innych piosenek a co nie podoba się
Gaj, raj i kapa kracze? A mężuś to damski bokser. Pozdrawiam
dzięki
Mar, co to znaczy "kapa"?
Kapa to wrona w pelerynie.
sorry miało być gapa
Tekst dla Hey
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania
Komentarze (8)
Zabrakło mi disco...
ale ja chciałam spróbować też innych piosenek a co nie podoba się
Gaj, raj i kapa kracze? A mężuś to damski bokser. Pozdrawiam
dzięki
Mar, co to znaczy "kapa"?
Kapa to wrona w pelerynie.
sorry miało być gapa
Tekst dla Hey
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania