-

-

Średnia ocena: 2.2  Głosów: 6

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (8)

  • Pan Buczybór 17.10.2017

    Zabrakło mi disco...

  • Margerita 17.10.2017

    ale ja chciałam spróbować też innych piosenek a co nie podoba się

  • Pasja 17.10.2017

    Gaj, raj i kapa kracze? A mężuś to damski bokser. Pozdrawiam

  • Margerita 17.10.2017

    dzięki

  • Enchanteuse 18.10.2017

    Mar, co to znaczy "kapa"?

  • Gregor 18.10.2017

    Kapa to wrona w pelerynie.

  • Margerita 18.10.2017

    sorry miało być gapa

  • Hekate 30.10.2017

    Tekst dla Hey

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania