xxx

x

Średnia ocena: 4.9  Głosów: 7

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (6)

  • Grisza rok temu
    Thelma i Louise 😂
  • Mam to na liście do obejrzenia 😉
  • Amnezja Wsteczna 7 miesięcy temu
    Obejrzane. To miłe, że twórcy filmu zainspirowali się moim opowiadaniem podczas jakiejś podróży w czasie. 😂 Gdybym obejrzała ten film wcześniej, na pewno "Anhedonia" wyglądałaby bardzo inaczej, nie pozwoliłabym sobie na tyle podobieństw. Co do samego filmu - nie spodziewałam się, że będzie aż tak dobry! Natychmiast wpadł na listę moich ulubionych.
  • jesień2018 rok temu
    Bardzo spodobało mi się to zdanie: "Kto to widział dwie dorosłe kobiety, które żyją jak zatrzymane w czasie dzieci, bez przeszłości ani przyszłości".
    A potem podobała mi się kłótnia. Właściwie to nie podobała, tylko wywołała autentyczne emocje. Naprawdę się przejęłam.
    Kolejny dobry rozdział.
  • Och, bardzo się cieszę, że udało mi się wywołać u Ciebie jakieś odczucia! Sama jestem na tyle skupiona na technikaliach, że na koniec bywa trudno ocenić potencjał emocjonalny tekstu. Pozdrawiam 😊
  • Wianeczek rok temu
    Kłótnie z ludzmi którzy są bliscy są raczej nieuniknione.
    Całościowo wychodzą na prostą, nadrabiają zaległości we wszystkim. 😁

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania