Antek w klubie ze striptizem Magda1906

Antek był do niedawna grzecznym i spokojnym chłopcem. Wszystko zmieniło się z dniem, gdy w pracy poznał Jana, który był jego przeciwieństwem.

— Słuchaj może byśmy się dziś wieczorem wybrali do klubu ze striptizem.

— Sam nie wiem.

— No nie daj się prosić dziś ma mieć podobno występ tancerka o mega dużym biuście.

— Serio?

— Tak.

— Dobra przekonałeś mnie.

— Super, więc się widzimy, po pracy.

Po tych słowach mężczyźni wrócili do swoich zajęć, a wieczorem się spotkali w klubie. Gdy już siedzieli przy stoliku, popijając piwko, na scenę wyszedł elegancko ubrany konferansjer.

— Pani i panie za chwilę dla was wystąpi międzynarodowa gwiazda w tańcu na rurze. Powitajmy Bombę w górę wielkimi brawami.

Wszyscy faceci wstali ze swoich miejsce głośno klaszcząc. Po chwili na scenie pojawiła się dobrze zbudowana brunetka w skąpym stroju.

Stanęła przy rurze i zaczęła tańczyć obracając się dookoła własnej osi.

— Stary ona jest niesamowita.

— Mówiłem ci.

— A jaki ma cudowny biust.

— To prawda.

Tancerka ku radości wszystkich panów odwróciła się do nich plecami i bardzo powoli zaczęła odpinać stanik, po czym on pofrunął na widownię. Następnie się odwróciła przodem ręce wzięła na boki i potrząsnęła dwa razy biustem.

Po występie odbyła się impreza, na którą Adam z Antkiem się wprosili i do białego rana bawili.

Średnia ocena: 3.5  Głosów: 4

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (26)

  • Kocwiaczek 23.09.2020

    Magdo pliss, popraw tę "różę":)

  • Kocwiaczek i takie kolce mogą być hahahah. Strzeliłaś z grubej rury

  • już poprawiłam

  • Kocwiaczek 23.09.2020

    Niepowtarzalny Styl z Opowi jeszcze tutaj masz: "narodowa gwiazda w tańcu na róże".

  • Kocwiaczek to są kwiatki taniec na róże hahahah

  • kigja 23.09.2020

    Taniec na róże, to chyba dla masochistów?

  • Kocwiaczek 23.09.2020

    W sumie to jest jakaś myśl:D Nowa dyscyplina. Nota bujnie, jak nie kujnie:D

  • Kocwiaczek no teraz chyba już nie ma kwiatków ;(

  • A to nie Magda, tylko ja hihihi

  • Marian 23.09.2020

    Oj! Nasadziłeś błędów!
    "poznał Jan" -> "poznał Jana"
    "o mego dużym" -> "o mega dużym"
    "Po tych słowach mężczyźni wrócili do swoich zajęć. A wieczorem się spotkali w klubie, gdy już siedzieli stoliku, popijając piwko. To na scenę wyszedł konferansjer elegancko ubrany." -> "Po tych słowach mężczyźni wrócili do swoich zajęć, a wieczorem się spotkali w klubie. Gdy już siedzieli przy stoliku, popijając piwko, na scenę wyszedł elegancko ubrany konferansjer."
    "między narodowa" -> "miedzynarodowa"

  • Do kozy z nim niech się nauczy pisać. Wzywam do poprawki. Of course!

  • już gotowe

  • Pasja 23.09.2020

    Fajna scenka i zabawa do rana. Czyżby Magda? A może ktoś się zakamuflował i pewnie wiem kto.?

  • Oesu! Wiem, ale nie powiem. xD

  • Szpilka 24.09.2020

    Szkoda, że tancerka nie okazała się facetem, byłoby ze smaczkiem ? Stawiam na Magdę.

  • A ja na Tolka Banana hahahah. Żebyś się nie przeliczyła Szpileczko!

  • Dekaos Dondi 28.09.2020

    A może właśnie dla zmyłki Kocwiaczkowa chciała się schować. Chociaż jednak... hmm?
    E tam→Kocwiaczek:)

  • Oj ten Deduś tylko widzi Kocwiaczka i pewnie kiedyś zgadnie hahahah

  • Kocwiaczek 28.09.2020

    A tu już byłam i podtrzymuję głos na Magdę.

  • Podtrzymuj se i tak wiemy kto to tańczy na rurze Hahahah

  • Pasja 28.09.2020

    Kocwiaczek się wygłupiała ?

  • Wygibasy Kocwiaczka powiadasz? Możliw

  • Antek ujawnij się i jedziemy dalej hahahah

  • Hej, hej odkryj przyłbicę!!!

  • Skazujemy cię na wędrówkę do Canossy hahahah

  • już się ujawniłam

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania