Antyludzkie ideologie szatana
Komunizm walczył z Bogiem i prywatną własnością
Liberalny nihilizm walczy z Bogiem i ludzkością.
W komunizmie obowiązywała walka wrogich klas
Dziś obowiązuje zasada zwalczania każdego z nas.
Za komuny była klasa genseków rządząca
I pozostała hołota- władzy potulnie służąca.
Niepoślednią rolę odgrywali tu kapusie, a za kapowanie
Mieli przywileje; jak samochód czy darmowe mieszkanie.
Wielu bolkom ten system się bardzo podobał
Co świadczy, że w nowej władzy nadal się zachował.
Dzisiejsi władcy na tyle go udoskonalili
Że naukowe osiągnięcia do kapowania wdrożyli.
Bo władza w rządzeniu, o każdym chce mieć swoje zdanie
Czy w okradaniu społeczeństwa, ktoś na drodze nie stanie.
Drobne kradzieże na tysiące, to już przeżytek
Władza chce zawładnąć majątek narodowy wszystek.
Za gnijące ochłapy odpadłe z pańskiego stołu
Tęgie umysły na klęczkach kłaniają się władzy pospołu.
Zaczadzeni celebryci, dla siebie nie widzą innego widoku
Toteż bez mydła wciskają się im w tyłki, na każdym kroku.
Za to liczą na granty i pochwały
O czym świadczy ich majątek nie mały.
Jednak za takie służalstwo ceny się nie powstydzą
Bez Boga i moralności gotowi popisać się każdą ohydą.
To specyficzne czerpanie koprofilskiej przyjemności
Przez dosłowne obsrywanie całej ludzkości.
Na pierwszym miejscu tkwi walka z Kościołem,
Aby zagłuszyć wszystkim sumienia, genderowym kołem.
Wtórują im lewaccy userzy w dziele moralnego upadku
Co zdąża do degrengolady życia i narodowego upadku
Niech się więc Admin nad tą ohydą zastanowi
I za sianie zgorszenia na sprawców coś postanowi.
Wolności politycznej wypowiedzi tu nic nie zmienia
Jak chamstwo i bluźnierstwo się rozprzestrzenia.
Pytanie, czy musze znosić chamstwo popierane przez ateuszy
Jak nienawistne draństwo nikogo tu na opowi nie wzruszy.
Komentarze (30)
Rymy częstochowskie dziadku
Szczycę się z bycia DZIADKIEM I PRADZIADKIEM,
a poezja faktu to po pierwsze,
proza rymowana a nie wiersze
A proza ma różne wzory, porównania i style,
Może też być częstochowska. To w temacie tyle.
Mam też nadzieję ,
co się w śród nazwisk dzieje,
że Szatan to twoje nazwisko,
a nie piekielne stanowisko.
To musiałeś zauważyć,
że o Osobach nie zamierzam gwarzyć.
A ty obrażasz Boga swoją twórczością, nic ci nie pomoże, On podniósł już przeciw tobie swoją prawicę.
Lotos. Moje relacje z Bogiem maja myśl proroczą.
Co każdemu ateiście spędzają sen z oczu
Ateiści każdemu starają się zakłócić relacje z Bogiem
Aby piekło nie leżało odłogiem.
Niedoczekanie twoje !
Bo ja z szatanem a nie z człowiekiem toczę boje.
realista No cóż... ja bym na twoim miejscu zapytał, dlaczego nie obdarzył cię talentem poetyckim, ty tak lubisz pisać. No a będzie Conie lub Noico1, albo Dobranocka, no chociaż źródło?
realista realista z szatanem to czy boje
opowi przyjął za ostoję
poza nim z muchami się zmaga
och cóż to za odwaga
klapaczką wali na lewo i prawo
potem pod ołtarzyk biegnie żwawo
chwaląc się przedwiecznemu ile wrogów ubił
a Bóg z troską kręci głową
cóż począć z tą istotą ową
Bogumił Bogumił Bogumił
gdzieś ty swój rozum zgubił
Mam nadzieję, że pojawi się Conie, albo źródło, no albo Dobranocka.
Lotos .Co się stało z twoim sedesowym , ku mojemu zadowoleniu, że jego bluźnierczy wpis zniknął, czyżby dostał bana , jak przystoi na każdego chama? Miej się na baczności, aby to samo nie spotkało twojej dostojności.
realista Jestem i nadal ciebie karmię, rośnij tłuściutki
realista Jesteś gotowy na kolację?
realista Bóg podniósł swoją prawicę, za swoją grafomanię dostąpisz kary, Jahwe jest mściwy.
Lotos Bóg jest Miłością, Bóg jest Radością ,Bóg kocha nas
Kto ma obrońcę Boga, ten może rzec nie spotka mnie żadna trwoga.
realista Ty nie masz w nim obrońcy, kto pisze takie gnioty, naraża się na jego zemstę.
Lotos. Oto objawił się nowy apostoł szatana,
który swoje brednie nawija od rana .
Tym razem chce być mścicielem myśli Boga
Czyżbyś już odstąpił od ireneo buka?
Szczeka po próżnicy
Jak wszyscy wyrobnicy.
Bo takie dostał partyjne zadanie
Ale to przerasta jego wykonanie.
realista jego zemsta będzie straszna, zjawi się w twojej siedzibie czyli Tworkach.
Lotos Skoro ci tam w Tworkach tak dobrze, to nie szukaj towarzystwa, bo dzieli nas przepaść duchowa. Niestety moje słowa padają na skaliste podłoże Jednak każda skała z czasem ulega erozji. Kropla kruszy skałę.
realista Tworki to twój prawdziwy dom, dobrze ci tam, dostajesz ordery od prezydenta Komorowskiego, jesteś największym poetą, zycie tam jest dla ciebie niesamowitą przygodą.
Lotos. O czym można porozmawiać z typem w narkotycznych pląsach
Jak nie o psychotropach i elektrowstrząsach.
Tam masz zapewnione psychiatryczne leczenie
Bo w Tworkach masz już doświadczenie.
A zawiść o normalne życie cię rozsadza
To dla ulgi biesiadujesz u gównojada.
realista a wysłałeś już gdzieś te swoje dziełłla?
Lotos. Na bieżąco są kopiowane do e-booka w Domu Kultury, aby pamięć nie zaginęła o poziomie "kooltoory" userów na opowi.pl. Dla potomnych będzie źródłem wiedzy o chamstwie.
realista ja też kopiuje twoje gnioty, niedawno pokazałem je pewnemu księdzu, pokręcił głową, mówiąc: O mój Boże!
Lotos Lotos. Lotos odpowiedział na Twój komentarz do Myśl ma być czynem.
2 godz. temu .No i dostał bana jak > pewien ksiundz< pokręcił głową. Pewnie to był ten "proboszcz", lub ten „Ks.Popiełuszko
Lotos Ant skurwywynie wyłaź z nory odpowiedział(a) na Twój komentarz do Antyludzkie ideologie szatana. Jak widzisz Admin stanął na wysokości zadania i twój spólnik ma bana
. Dziękuję Admin że stawiasz tamę powszechnemu tu chamstwu. Może jeszcze tu zostanę.
Nie dostałem bana, ale Ty musisz być emocjonalnie strasznie niedojrzały, a w Tworkach dobrze karmią, kiedy dostaniesz kolejny order od nowego prezydenta?
Lotos odpowiedział na Twój komentarz do Myśl ma być czynem.
2 godz. temu .No i dostał bana. Jak nie dostał skoro usunięty wpis.
realista ojeju faktycznie, och ja nieszczęśliwy.
Lotos Masz kolejnego bana dla twojego kompana. Resztę zgłoszę jutro z rana. Mam nadzieje że więcej opowi nie będzie kalana.
realista Smakowało sedesiku? xD
realista Będę u ciebie codziennie żebyś był tłuściutki
realista super
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania